Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BİR UTANÇ YAZISI ''Rica etsem Herkez Bakabilirmi'' Umarım Hatırlamışsınızdır !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    BU LİNKTEKİ YORUM YAPMIŞ OLAN TÜM İNSANLARA BU YAZIM .. http://www.motosiklet.net/forum/geri...kabilirmi.html
    1.si 600F benim En büyük hayalim olan 5. motorumdur ve buranın gerek amatör gerek usta yorumcuları ama kırıcı ama olumlu yorumlarını yapmışlar ve bu yorumları o günden beri ilk defa bugün okuyorum. 2009 yılı ekim ayında cbr 125 imi sattıktan sonra para biriktirmiştim ve 3 hafta önce ancak alabildim Motorumu ben sizleri eskisi gibi kendime yakın görüyordum eski samimiyetin hala ölmediğini düşünerekten hayalime kavuşmuş olmanın hevesle böyle bir yazıda bulundum ama şimdi görüyorumki sizler sadece sıcak havada neşesi yerine gelen tatlı su motorcularıymışsınız Kışın hepinizin içindeki empati duygusu kayboluyor heralde.
    Bu şekilde konuşuyorum diye adminler beni burdan uzaklaştırabilir konuyu kapatabilir ama ben sizi kalbimde bu forumda bitirdim gerçek hayatta elbette elimden geldiğince yardım edeceğim çünkü kötülere kötülükle karşılık değil iyilikle karşılık verirsen onları yenebilirsin konuyu kapatmak hiçbirşeye çözüm olmaz Ailem dediğim şu portalda beni aşşağılayacak bukadar çok insan olduğunu bilmiyordum Burda geçmişimle ilgili yalan beyan konuşan arkadaşlar için keşke tecrübeli olup ilk önce benim gezi fotoğraflarımı kortej fotoğraflarımı araştırıpta olumsuz yorum yapsaydınız. ben kaskımıda montumuda tüm ekipmanlarımı aldım zor birşey değil ama şunu anladımki Gerçek motorcu Ailem diyeceğim çember okadar çok Daralmışki onca yorumun arasından 3-5 tane kalmışlar. SİZLERLE ELBET KIRMIZI IŞIKTA YOL KENARINDA BENZİNİNİZ BİTTİĞİNDE ŞU UFAK DÜNYAMIZDA GÖRÜŞÜRÜZ BEN SİZE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIM EDECEĞİM SİZ BENİ KIRMAYA ÇALIŞSANIZDA BENİM O ANLIK DURUMUMA HEPİNİZ DÜŞEBİLİRSİNİZ ALLAH DÜŞÜRMESİN. AMA OLURDA YAŞARSANIZ BENDEN HİÇ ÇEKİNMEDEN YARDIM İSTİYEBİLİRSİNİZ BEN YARDIM EDERİM İYİLİK YAPARIM DENİZE ATARIM BALIK BİLMEZ İSE HALIK BİLİR. (ALLAH c.c) bilir vede size samimiyet dolu bir yazı yazılmıştı yalan atılıp çin malı motor aldım vs.vs bu yüzden param yokta denilebilirdi. Kırıcı Değil yapıcı olun Ben bu yazımı bana tecrübe olsun diye yazanlarınkine değil tenkit edici İnsanların yazdıkları için yazdım iyi yorum Yapanlardanda (Allah c.c ) Rağzı olsun
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    11-12 bin liraya motor alıp 100 liraya kask almamak, üstüne forumda böyle bir başlık açmak motorcu değil, apaçi işidir.
    Yazdıklarımın arkasındayım.

5. motorun bu demek, anladığım kadarıyla daha önceki 4 motoru da kasksız kullanmışsın.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    burada binlerce üyeden bahsediliyor başlığa herhangi biri girip yorum yapabilir. Sizi tanıyan insan vardır tanımayan insan vardır

sizin burada kendinizi anlatmanız yanlızca yazılarınızla olur. Özünde çok iyi birisinizdir tanıdıkça herkes size değil ekipman gerekirse

motosikletlerini verir ama siz kimsiniz? Çok iyi birisinizdir ama açtığnız başlıkta bunu yansıtamamışsınız ki insanlar samimiyetinize güvenmemişler

Ayrıca kimse kimseye bişey vermek zorunda değil içinden gelirse verir başka bir başlık açıpta duygu sömürüsü yapmaya da gerek yok.

ayrıca yolda kalan insanlara yardım etme konusuna gelince birine yardım edipte sonra ben çok iyiyim bana yardım etmediler bakın ben ettim

diye bas bas bağıracaksanız yardım etmeyin zaten bir anlamı olmaz. Bence duygusallığı bir yana bırakıp ciddi düşünün burası sanal bi ortam

öncelikle kendinizi iyi tanıtın sonra bunun üzerinden birşeyler yapmaya çalışın ki sonuç böyle olmasın

not: yazdıklarımı iyi niyetle yazdım yanlış anlaşılma olmasını istemem kimseyi kötüleyecek değilim sürç i lisan ettiysek affola
    ZIPPIRMAN ve gursus bunu beğendiler.
    İkincilik kaybedenler içindir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Önceki başlığa yazdıklarım:
    Bu cumartesi günü aşağıda linklerini verdiğim ürünleri aldım kışın idareten kulanırım diye
    http://www.ozenmotor.com.tr/3007-ASURA-SiYAH_225.html#0
    http://www.ozenmotor.com.tr/ZANDONA-...LiK_336.html#0
    http://www.ozenmotor.com.tr/PROHEL-H...LiK_326.html#0

toplamda 340 lira 8 taksit 42,5 lira ya gelir ayda
    birde kask ekleyelim diyelimki oda aynı para hatta 400 lira abartalım 500 olsun 8 taksit =62,5 lira
    donmayı göze aldığın için pantolon koymadım
    ayda en fazla 100 bilemedin 120 lira taksitle birşeylerini koruyabilirsin arkadaşım,tabi gerçekten istiyorsan
    dolayısı ile 4 ay para biriktirip almayı düşündüğün bu aradada ödünç olarak istediğin ama bence bulamayacağın korumalarla ulaşabilmek için bukadar garip bir başlık açmaya değmez,
    uzun lafın kısası heleki donarakta kullanırım falan gibi duygusal çıkışlara,alacağın tehlikelere hiç değmez

duygusal çıkışlara değmez demişiz
    şimdi daha iyiy anlaşılacağını sanıyorum nekadar doğru söylediğim ve sonuçta bu başlıkta önceki kadar gereksiz
    cakturkc bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hani bir video vardı 600fli eleman kayıt yapan kameranın yanına gelip ''bizim ülkemizde motosiklet kültürü yok abi yok'' diyodu.İşte o videoyu koymak isterdim bu başlığa sadece ama bulamadım.Umarım 600lük yerine 250alsaydımda kazada üzerimde korumalıklarım olsaydı diyeceğin bir günün olmaz yinede.
    Motoru satarım ama kaskı tulumu satamam zihniyeti kendi çaplarında kar etmeye devam etsin,ben korumalıklarıma bi motor parası daha veririm
    1.cisi canımı korur.
    2.si belki senin gibi 600lük litrelik motora tshirtle binenler görürde bişeyler öğrenir.
    Ama en azından korumalıkları gören insanlar 2tekeri ciddiye alırda biraz daha saygı gösterir.Belki bir gün 3-5 motorcu serseri olmaktan öteye gidebiliriz bu ülkede.

oz.07 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Tekrar konu açmana gerek yoktu.
    Yazdiklarimizin eksiksiz olarak arkasindayiz.
    Dönüp tekrar okumanizi tavsiye ederim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşım sana bendeki m beden montu verebileceğimi söylemiştim ama hiç sesin soluğun çıkmadı...
    yorumları da o günden beri ilk defa okuyosan bu koruma işini hiç sallamamışsın kusura bakma...hem yardım talebinde bulunacaksın ve sonrasında ne demişler diye dönüp bakmayacaksın...

kendinde de hata aradın mı biraz...?

belki bunları da 1 ay sonra okursun belli mi olur...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımın arkasındayım.

5. motorun bu demek, anladığım kadarıyla daha önceki 4 motoru da kasksız kullanmışsın.
    ''Kullanmışsın'' Bunu yazabilmek için Beni nekadar tanıdığını sorabilirmiyim ? yada Araştırıp geçmişime bakabilmeyi biliyormusun ? beni 1 kere olsun kasksız görebilmiş olman lazımki bu şekilde konuşabilirsin benim geçmişim senden temiz bunu fotoğraflarla kanıtlayabilirim buyur fotoğrafım ;) 13. fotoğraf nekadar yardımsever olduğumu görde dizliğimin kimde olduğunu gör ;) cbr 125 http://www.motosiklet.net/forum/etki...-videolar.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Okuduğum 3-5 msjdan sonra 1 daha 1 ay boyunca burada sizin gibi yararı olmıcağı halde zararı dokunan insanların gereksiz laflarını çekmek istemediğim için gelmedim. ekipmanlarımı Aldım merak etmeyin sizin amacınız burada garez çıkarmak ve saygısızca yorum yapmak karşınızdakini kendinden küçük görme ve birçok şey. size zaten dicek birşey yok sizin ne olucağınızın garantisi zaten ömür boyu var ya bu şekilde devam edin siz. Keşke Motor sürüp bu yorumları yapan insanlar olmamış olsaydınız Utanıyorum sizin gibi klavye canavarlarından ..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    syn.cihan internette ''a'' yazdığınız karşınızdaki tarafından ''b'' anlaşılabilir. sizin heyecanınız ve samimiyetiniz bu soğuk ekrandan hissedilemeyebilir.
    size yazılanları bu çerçevede değerlendirirseniz kafanız daha bi rahat olur
    harley is making love with davidson

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Cihan, bu forumda "Korumalarım tamam, şimdi sıra motosiklette inşallah" diye konu açmış arkadaşlar varken, senin o konu gerçekten tuhaf olmuş.
    Soykan67 ve _w_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    syn.cihan internette ''a'' yazdığınız karşınızdaki tarafından ''b'' anlaşılabilir. sizin heyecanınız ve samimiyetiniz bu soğuk ekrandan hissedilemeyebilir.
    size yazılanları bu çerçevede değerlendirirseniz kafanız daha bi rahat olur
    Benim kafam zaten rahat Hatta okadar çok mutluyumki Motosikletim var Allah olmayanlarada Daha iyisini nasip etsin Sağlığım var tek mutsuzluğum sıcacık bir güneşte biraz motorumu sürebilmem Ama benim canımı sıkan yararı dokunmayacağı halde zararı dokunan motorcuyum diyen otomobil şöförlerinden farksız sürücüler utandırıyor beni..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan, bu forumda "Korumalarım tamam, şimdi sıra motosiklette inşallah" diye konu açmış arkadaşlar varken, senin o konu gerçekten tuhaf olmuş.
    Kesinlikle... Kaldı ki 600f'ten hiç bahsetmesen, "ihtiyacım var" desen sadece belki de yardım edecek birileri çıkardı...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Arkadaşım Kimi Kandırıyorsun Ya Allahını Seven 100 luk 150 Likde Değil 600cc bi SS Motosiklet Alıyorsun Ondan sonra Gelip Buraya Yardım Dileniyorsun Madem Paran Yetmiyor 1 2 ay daha Para Biriktirseydin
    Madem 5ci Motosikletin Nerede Eski Korumaların Yada Kasksız Korumusasız Motora Binilmeyeceğini anlamadınmı diyer 4 tane motorunda hee__?
    Ondan sonra Tekrar bi başlık açıyosun BİR UTANÇ YAZISI Hayır Efendim Bu başlık
    Bir Aptallık Yazısı Olmalıydı
    ZIPPIRMAN, nrkndmr, alp_tunay ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Sado

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Kimi Kandırıyorsun Ya Allahını Seven 100 luk 150 Likde Değil 600cc bi SS Motosiklet Alıyorsun Ondan sonra Gelip Buraya Yardım Dileniyorsun Madem Paran Yetmiyor 1 2 ay daha Para Biriktirseydin
    Madem 5ci Motosikletin Nerede Eski Korumaların Yada Kasksız Korumusasız Motora Binilmeyeceğini anlamadınmı diyer 4 tane motorunda hee__?
    Ondan sonra Tekrar bi başlık açıyosun BİR UTANÇ YAZISI Hayır Efendim Bu başlık
    Bir Aptallık Yazısı Olmalıydı
    Yersen papaz eriği )
    halis bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    merhaba dostum.söylediklerinde belki haklısın,belki değilsin.ama şunuda söylemeden edemeyeceğim.benim motosiklet'im yok ama ekipmanlarım duruyor.şahsen seni yakından tanımış olsaydım verebilirdim ama tanımadığım için kusura bakma veremezdim.sen söylediklerinde samimisin belkide,belki dünyanın en iyi insanısın ama şunuda unutmaki bu zamanda babana bile güvenme demişler.bunu şahsi tecrübelerime dayanarak söylüyorum.suç sende'de değil,insanları bu hale getiren düzende...
    Ayrıca benim başıma gelen bir olayı anlatayım;bu yıl 29 ekim'de motorum olmadığı için artçı olarak katılmak istedim ve buluşma yerinde hiç kimse beni artçı almadı full korumalarım olmasına rağmen.son dakika'da birisi aldı sağolsun,oda MT den değildi zaten.gerçi almasalardı sorun değildi araba ile giderdim...ama bu bana iyi bir ders oldu.kısmetse seneye inşallah kendi motosikletimle katılacağım...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''Kullanmışsın'' Bunu yazabilmek için Beni nekadar tanıdığını sorabilirmiyim ? yada Araştırıp geçmişime bakabilmeyi biliyormusun ? beni 1 kere olsun kasksız görebilmiş olman lazımki bu şekilde konuşabilirsin benim geçmişim senden temiz bunu fotoğraflarla kanıtlayabilirim buyur fotoğrafım ;) 13. fotoğraf nekadar yardımsever olduğumu görde dizliğimin kimde olduğunu gör ;) cbr 125 http://www.motosiklet.net/forum/etki...-videolar.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

Okuduğum 3-5 msjdan sonra 1 daha 1 ay boyunca burada sizin gibi yararı olmıcağı halde zararı dokunan insanların gereksiz laflarını çekmek istemediğim için gelmedim. ekipmanlarımı Aldım merak etmeyin sizin amacınız burada garez çıkarmak ve saygısızca yorum yapmak karşınızdakini kendinden küçük görme ve birçok şey. size zaten dicek birşey yok sizin ne olucağınızın garantisi zaten ömür boyu var ya bu şekilde devam edin siz. Keşke Motor sürüp bu yorumları yapan insanlar olmamış olsaydınız Utanıyorum sizin gibi klavye canavarlarından ..
    Kanıtlamakla uğraşma. "Önce motor alayım, kaskı birilerinden ödünç alırım" demen her şeyi kanıtladı zaten.

Benim geçmişimi de koyayım bari:

İlk motorum CBF150. Motora ve kıyafete verdiğim parayla rahatlıkla Hyosung GT250R alabiliyordum, almadım. Bu fotoğraf motoru aldıktan sonraki ikinci veya üçüncü yola çıkışımda çekildi, hatta Metehan çektiydi. Motordan bir hafta evvel tüm kıyafetim tamamdı. Bugüne kadar 45 bin km motor kullandım, kask takmadığım mesafe 20 kilometreden az.

Yanlış adama oynama.

STARTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki biri motorunu satmıştır ekipmanları boştadır, insandır, emanet verebilir niye bu kadar tepki verilmiş anlamadım. Ve de forumda emanet motor isteyen arkadaşlar bile varken ?
    Sen İp Atla Bende Atlarım,Sen Saklanbac Oyna BEnde Oynarım , Sen El Salla Bende El Sallarım, Sen Gül Bende Gülerim , Sen Camdan Atla Ben Gülmeye Devam Ederim)

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kendinizi anlatamamışsınız diye düşünüyorum.

Gerçekten almaya durumunuzun hiç ama hiç müsait olmadığına inansak eminim birçok yardım talebinde bulunulurdu.600f aldım korumalarımı alamıyorum diyince insan garipsiyor biraz.

5. motosikletiniz olduğunu söylemişsiniz.Önceki 4 motosiklette kullandığınız korumaları sanırsam motosikletle beraber sattınız.

Daha samimi olsaydınız, durumunuzu daha detaylı olarak anlatsaydınız bence size karşı olan tavır bambaşka olabilirdi.Burada samimi olduğunuzu bilenler fazlasıyla yardım ediyor zaten.

Beklediğiniz tepkiler gelmediği için bu konuyu açmanız ise hoş bir davranış değil.

Öğrenci halimle bütün korumalarımı taksitle aldım ve hala taksitlerle boğuşuyorum.Sizde böyle yapın bence.
    ANGARAJ

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    cihan_34_ist
    "ipek kaftan aldım, ama donum yok" dersen, tepki çekersin
    yoksa burdaki herkes yardım sevmez değil
    evocamd, halis, osmanba ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı STARTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki biri motorunu satmıştır ekipmanları boştadır, insandır, emanet verebilir niye bu kadar tepki verilmiş anlamadım. Ve de forumda emanet motor isteyen arkadaşlar bile varken ?
    Forumdaki emanet motor isteyen arkadaşı herkes tanıyor burada. Hatta acayüp nickli arkadaş kendisini görmeden motorunu verdi bildiğim kadarı ile
    Fakat bu arkadaşı kimse ne görmüş ne duymuş. Kötü niyetlidir demiyorum, fakat günümüz şartlarında herkes birbirine bu şekilde yaklaşıyor. Bundan dolayı kimse vermedi kaskını montunu vs.
    Tepki gösterilmesinin nedeni ise 15.000 TL civarı olan bir motosiklet alıyorsun 1.000 TL korumana ayırmıyorsun. 15.000 TL para biriktirecek kadar bekleyebildiysen, bu sürenin 15te 1i kadarda bekleyebilirsin...
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)