Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Orjinal Olmayan Xenon farlara yasak geldi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben öyle yasa dışı işlere bulaşmam abisi
    sen rahat ol bana zenon gerekmez benim motorun farı gösteriyor
    sen evde takılırsın zenon la elektrik işini hiç sorma sana en yakın pirize takarsın o yanar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben öyle yasa dışı işlere bulaşmam abisi
    sen rahat ol bana zenon gerekmez benim motorun farı gösteriyor
    sen evde takılırsın zenon la elektrik işini hiç sorma sana en yakın pirize takarsın o yanar
    neden beni kıskanıyorsun

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Super olmus.baskalarinin hayatini tehlikeye atıyor bu far sahipleri.Karsidan gelen neredeyse tum xenon farlilara saydiriyorum. Adam deniz feneri gibi sokuyo farini gozume.simdiye kadar sadece 2 arac gordum goz almadan super aydinlatma yapan. Onlarda cok luks aracti

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden beni kıskanıyorsun
    allah çarşını pazar etsin senin neyeni kıskanayım tontoş
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

inşallah bu kağıt üstünde kalmaz orjinal olmayan yada merceksiz gezen tüm xenonların trafikten men edilmesi tek dileğim.
    bu işe ne zaman el atacaklar diye bekliyordum. merceksiz yada orjinal olmayan farların biri anya biri konyayı gösteren tüm araçları kullanan sürücüler trafiği riske attıkları yetmiyormuş gibi birde marifet sanıyorlar o tarz aydınlatmalrı.
    Kendi rahatı için karşı yönden gelen sürücünün yol hakimiyetinin kaybetmesine neden oluyorlar. hepsi birer trafik canavarı gözümde.
    hala bunları bilipte merceksiz yada sonradan uydurma xenon aydınlatmalarla gezenlerin a.b. versin. başka bişey demiyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten vardi bu yasak 2010 yilindan beri hatta ceza bile yemistim 80 kusur lira sonra o arabayi satip gidip orjinal xenonlu bir araba almistim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:58 ----------

Alıntı esemiyake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah bu kağıt üstünde kalmaz orjinal olmayan yada merceksiz gezen tüm xenonların trafikten men edilmesi tek dileğim.
    bu işe ne zaman el atacaklar diye bekliyordum. merceksiz yada orjinal olmayan farların biri anya biri konyayı gösteren tüm araçları kullanan sürücüler trafiği riske attıkları yetmiyormuş gibi birde marifet sanıyorlar o tarz aydınlatmalrı.
    Kendi rahatı için karşı yönden gelen sürücünün yol hakimiyetinin kaybetmesine neden oluyorlar. hepsi birer trafik canavarı gözümde.
    hala bunları bilipte merceksiz yada sonradan uydurma xenon aydınlatmalarla gezenlerin a.b. versin. başka bişey demiyorum.
    O is birazda ayarla ilgilide oluyor merceksiz fabrika cikisi xenonlu honda civiclerde var halojenle farki xenonda far yikama var halojende yok onun disinda herseyi ayniymis servisteki elemanlarin yalancisiyim

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Harika haber. Hergün ayarsız parlak farlarıyla gezen, insanın gözünü kör eden araçlara illet oluyorum. Daha geçen hafta arkadaşlara yasaklanması lazım diyordum, süper olmuş.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)