Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

# Monero Xf 200 İçin Xeon Far Tavsiyesi #

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    200 liraya kadar Xeon far bakıyorum. Tavsiyeniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Arkadaşım vazgeç derim. Edirnede bilmem ama burada çok sıkı denetim başladı. Tüv dende orjinal çıkışından farklı olan onaylanmayan farlar trafiktede cezaya mahruz kalıyor. Bendede vardı çıkartmak zorunda kaldım. Hem araçtan hem motordan.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Üstündeki orjinal far değil. Bugüne kadar sorun çıkmadı. Sorun olacağını sanmıyorum. Yinede uyardığın için teşekkürler. Far konusunda tavsiyen nedir?

zongoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstündeki orjinal far değil. Bugüne kadar sorun çıkmadı. Sorun olacağını sanmıyorum. Yinede uyardığın için teşekkürler. Far konusunda tavsiyen nedir?
    Xenon düşünüyosan Mercekli takmanda fayda ver. Hem kendi görüşün hemde trafikteki diğer sürücüler için. Hella Bixenon DS1 girişli mercek alıp H7 tip 6000k xenon uygulayabilirsin.
    Mercekli olduğu için sorun yaşamazsın.Ayrıca uzun kısayı da kaybetmemiş olursun. 40 Tl civarı çıkma merceği buluabilirsin. Kampayalı 55 Tl de çin malı xenonlar var. İdare ediyo. 2 senedir kullananlar var. Ya da direk 20 Tl ye mercekler var ondan takıp uzun kısa yapamıcan xenon takabilirsin. Biraz araştırmanda fayda var. Selamlar.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ben dün taktım xenon...
    Kampayalı fiyatından aldım.. HID marka 99,90 TL arabalar için..
    bi arkadaşımla ortak aldık.. 50 TL ye mâl oldu.. H4 özellikli uzun - kısayı merceksiz yapıyor... ampulun üstünde motor var yani

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    http://www.hepsiburada.com/Liste/m-t...egoryId=271585 Alacağım. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)