Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shark speed r kullananlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Shark kask alacağım.önceden Scorpion Exo 500 kullandım m bedendi yüzümü sıkıyordu sattım. Nolan n86 aldım oda bana pek kaliteli gelmedi onuda sattık l beden di. Şark acaba beni memnun eder mi ve L beden sipariş etsem bana uyar mı? Diğer kasklarla kalıbı aynı mı? İyi akşamlar

Kask bu model nasıl sizce

https://www.google.com.tr/search?q=s...et%3B310%3B310

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    shark carbon aldım yeni..Beden olarak M bana uydu..Exo 500 ü halen kullanmaktayım L beden..Yani scorpiondaki L beden tam uymakta,shark ta ise M beden olmakta. Kafa yapısındaki farklılık işi bozuyor

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    http://www.motosiklet.net/forum/search.php

Forumda bu konuyla ilgili açılmış bu kadar konu varken araştırmadan yenisini açmak neden ? Üstteki linke tıklayın açılan konuları göreceksiniz, birde böyle konu açarken kullandığınız motoruda yazın speed r kask naked motorlar için racinglere gelmez, kendim kullandım ordan biliyorum
    RuzgarSA bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Ben kullanıyorum foruma konuda açtım ; http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/135844-shark-speed-r-sauer-wht-blu-red-inceleme.html

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Ben iki tane speed r kullandım memnun değildim ilkini çaldılar 2. sini ben sattım ilk seriler daha iyiydi son çıkanlar hiç iyi ve kaliteli değil bilgin olsun

Motosikleti
    Honda CBR 650F (2016)
    konu kaymasın , ama nolan n86 nasıl kaliteli gelmedi bilemedim

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shark carbon aldım yeni..Beden olarak M bana uydu..Exo 500 ü halen kullanmaktayım L beden..Yani scorpiondaki L beden tam uymakta,shark ta ise M beden olmakta. Kafa yapısındaki farklılık işi bozuyor
    Scorpion mu Shark mı desem konfor olarak ne dersin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    scorpion daha ağır..Ses-uğultu konusunda tıkaç kullandığımdan bişey farketmedim ama çıplak kulakla sharkta uğultu var gibi,ancak aşırı rüzgar vardı kullandığımda...Shark'ın aero dinamik daha iyi, yüksek süratte belli oluyor..Sharkta havalandırma daha iyi,En büyük artısı karbon olması..Shark'ın vizör daha kalite..
    600 tl civarına bi kask alacak olsam tereddüt etmeden scorpion alırım. Karbon ve birazda şekilli bişey dersen shark'ı tavsiye ederim.Scorpionu 2 yıldır kullanmaktayım iç padler defalarca yıkandı hala ilk günkü gibi kafaya tam oturmakta bolarma yok.

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scorpion daha ağır..Ses-uğultu konusunda tıkaç kullandığımdan bişey farketmedim ama çıplak kulakla sharkta uğultu var gibi,ancak aşırı rüzgar vardı kullandığımda...Shark'ın aero dinamik daha iyi, yüksek süratte belli oluyor..Sharkta havalandırma daha iyi,En büyük artısı karbon olması..Shark'ın vizör daha kalite..
    600 tl civarına bi kask alacak olsam tereddüt etmeden scorpion alırım. Karbon ve birazda şekilli bişey dersen shark'ı tavsiye ederim.Scorpionu 2 yıldır kullanmaktayım iç padler defalarca yıkandı hala ilk günkü gibi kafaya tam oturmakta bolarma yok.
    Yani aradaki fiyat farkı sharkı almaya değer mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Carbon fiber olsun dersen değer,yani ucuzu yok meretin.''Kazada daha iyi korur'' lafını duyan eşimin diretmesi sonucu almak zorunda kaldım;yoksa kessen bu kadar parayı vermem açıkçası

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı BurakMakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu kaymasın , ama nolan n86 nasıl kaliteli gelmedi bilemedim
    Vizör mekanizması olsun yanak pedleri olsun nedense hiç alışamadım sevemedim kaskı koruyor mu denemedim Allâh denetmesin kimseye

shark speer r 1000 lira edecek bi kask değil bir sezon kullandım her tarafı döküldü güneş vizürünün kapağı yolda giderken çıktı.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Shark speed r 120 kmden sonra cıldırıyo ! 140tan sonrası kararıyo

Motosikleti
    XJ6
    Bütün kötü yorumlar bu başlıkta toplandı

Ses yalitimi sifir onu biliyom :)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)