Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBF 150 için Pirelli mi Michelin mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin Pilot Sporty kullandım. Çok memnunum. Sadece çabuk aşınıyorlar. 11000 12000 km sonra değişmesi gerekiyor.
    Kaliteli lastik çabuk aşınır ;) Çünkü yumuşaktır, en kaliteli lastik en erken biten lastik denilebilir :D tabi teknik bir cümle olmaz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Motosikletiniz Metzeler kalitesiyle tanıştırıp, güvenliğinizi arttırmak için;
    Honda Cbf 150 ön lastik Metzeler ME22
    Honda Cb 150 arka lastik Metzeler Me22

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Abrascas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletiniz Metzeler kalitesiyle tanıştırıp, güvenliğinizi arttırmak için;
    Honda Cbf 150 ön lastik Metzeler ME22
    Honda Cb 150 arka lastik Metzeler Me22
    Bunlar dubleksmi,iç lastiklimi

banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    ben michelin kullanıyorum kışın çok iyi bir performans çıkartmasına rağmen bu günlerde yaza girişimizde lastikler kuru zeminde kaymaya başladı ciddi sorun yaşıyorum desem yalan olmaz bu yüzden bu gün sipariş verdim ön arka pirelli geliyor onları takacağım...

bu arada konuyu pörtlettim
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    demekki michlen takarsam motora senede 1 ön 2 arka lastik değişimi yapmam gerekecek
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı banalazim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben michelin kullanıyorum kışın çok iyi bir performans çıkartmasına rağmen bu günlerde yaza girişimizde lastikler kuru zeminde kaymaya başladı ciddi sorun yaşıyorum desem yalan olmaz bu yüzden bu gün sipariş verdim ön arka pirelli geliyor onları takacağım...

bu arada konuyu pörtlettim
    Lastiklerde diş yokki elbet kayacak michelin, karda buzda gitmez bile.

moto-baytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cemsid cbf 150
    konuyu bir kezde ben pörtletiyim ... michellin tatktırmayı düşünürsek istanbulda buz moto. buraya kadar tamam servis ve hizmetleri de gayet iyi. peki pirelli taktırtmak istesek aynı servis kalittesiyle tavsiye ediceğiniz bir yer varmı istanbulda? ve kredi kartına taksit yaparlarmı ? .

hrctbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD (2013)
    Merhabalar. Michelin lastik taktırmayı düşünüyorum, Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir yer var mı?

Brakers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Tam35scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar her cbfci gibi bende duro lastikleri çok güvensiz buluyorum ve yaklaşık 10 gün içinde değiştirmeyi düşünüyorum. Lastik alırken dikkat edilmesi gereken hususlar neler 3 yılı geçmiş lastik almayın diyorlar doğru mu onu nasıl anlayabilirim ?
    Biraz araştırma yaptım fiyatları hemen hemen aynı. Michelin sanki daha şık ve sportif duruyor diye şuanda tercihim michelinden yana. Peki ya performans ? veya daha iyi bir lastik var mı ? kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Ayrıca cantlarımı siyaha boyuycam verniktir işçiliktir boyadır bana ortalama ne kadara patlar?
    Şimdiden Teşekkür ediyorum
    İyi günler. cbf150yi aldığımız günden beri kendi lastikleriyle kullandım. Berbattı. Michelin aldım. Adeti 100 lira + işçilik 235 liraya lastikleri değiştirdim. Gerçekten çok memnunum. Kayma, silkeleme gibi bir durum yok. Yol tutuş 100 üzerinden 99 alır gerçekten. 150lik motorla yan yatıyorum hiç bir sıkıntı yok. Micheln tavsiye ederim

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Merhaba arkadaşlar..bende michelin ve pirelli arasında kalıyorum..ben motoru hem asfalt zeminde hemde toprak ve taşlı zeminde sürüyorum..ama geneli asfalt..michelin çok yumuşak olduğundan hafif taşlı zeminde çok zarar görür düşüncesindeyim..pirelli düşünüyorum ama canımdan önemli değil para konusu yani michelinde alabilirim..sizce ne yapmalıyım..?
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı NiGHTMaRe07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar..bende michelin ve pirelli arasında kalıyorum..ben motoru hem asfalt zeminde hemde toprak ve taşlı zeminde sürüyorum..ama geneli asfalt..michelin çok yumuşak olduğundan hafif taşlı zeminde çok zarar görür düşüncesindeyim..pirelli düşünüyorum ama canımdan önemli değil para konusu yani michelinde alabilirim..sizce ne yapmalıyım..?
    Bozuk zeminde kesinlikle zarar görmüyor, hatta yumuşak yapısından dolayı nispeten daha konforlu yol alıyorsun...

Ama lastik desenlerinden (dişlerinden) dolayı bozuk zeminde, zemini Pirelli kadar iyi tutamıyor, Michelin' in asfalttaki yol tutuşu Pirelli' ye ıslak/kuru açık ara fak atar

Toprak ve taşlı zemine hakikaten çok çok az çıkıyorsan, düşünmeden Michelin alabilirsin
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    çok mu arıyor honda - yamaha bu kadar dandik lastikleri merak ediyorum

Motosikleti
    ybr125
    Ybr fabrika çıkış lastikleri kullanıyorum 6bin km ye geldi. 2-3 günesonra ön tarafa Michelin geliyor bakalım fark olucakmı. Fark olursa arkayada taktırrım.

Motosikleti
    ybr125
    Teker geldi sağolsun usta ücretsiz taktı hemde çok profesyonelce taktı. Herşeyi makineler yapıyor lastik sökme ve takma makine işlemi ile oldu.
    Sadece öne takmama rağmen Fark hissedilir derecede oldu titreşim zaten azdı dahada azaldı yol tutuşu bayağı arttı artıkın motor güven veriyor yakın zamanda arkayada takıcam.
    Takılan teker mishelin pro street 120 tl

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)