Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hyosung GT250 Tavsiye edermisiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, çok cüsseli motor onuda düşündüm 1.78 ve 60 Kg la üzerinde küçük durar gibiyim ama sorun değil. Benim için yolda kalmasın, İşimi görsün, Motordan zevk alayım yeter.

Bende motorun kalitesiz olduğunu düşünmüyorum. Tüm konuları okumaya başladım saten.

---------- Post added at 21:27 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

2010 Model Öncesi ve sonrası farklıklar nelerdir?
    2010 Sonrası KM Saati Dijital. Birde kesici olduğunu söyleniyor. Öncesinde ise Km analog ve kesici yok.
    Doğrumudur?
    2008 sonrasında bütün modellerde kesici var. 2010 öncesi sadece km dijital değil ama bence pekte farkı yok.
    undefined

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    bu konu için açılmış gt250r sayfası var araştır tüm sorularına cevap bulacaksın
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    R konusunda 1000 e yakın sayfa var sentezlemek çok zor. Comet de de kimse yok. Burdan yardımcı olun artık

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    valla gt250r hakkında sana en iyi bilgi aktarabilecek kişilerden biri "felon" nickli arkadaşımız. istersen bi özel mesaj at.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ağzı olan konuşmuş valla...

arkadaşım sen de diyosun ya okuyamam 1000 sayfa diye...ben okudum senin yerine...hiç canını sıkma..temiz bulursan hiç kaçırma...

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    2010 model 5000 tl ye s&t kanuni almayı planlamak sana kardeş olacak bir makinayı almak demek eğer temiz düzgün bakılmış bir 2010 istiyorsan en az 6000 tl gözden çıkartman gerekiyor.
    ayrıca oyle kronik sorunları falan olan bir makina değil ancak ben yinede sevmiyorum. eğer efendi modunda kullanırsan dedikleri gibi 100.000 km gider sorunsuz.
    sahibinden.com daki 2010 model 5000 tl lik makinaları gözüne kestirdiysen onlara bi 1500 tl daha harcarsın.

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzı olan konuşmuş valla...

arkadaşım sen de diyosun ya okuyamam 1000 sayfa diye...ben okudum senin yerine...hiç canını sıkma..temiz bulursan hiç kaçırma...
    Yardımcı olduğunuz için hepinizden teşşekür ederim. Araştırmaya devam edicem. Gerçekten harika motor Yakıt ve performans olarak başarılı bir model bence.

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

İlanları hergün takip ediyorum. Bu adam motora 5.500 TL istiyordu pazarlıkla 5 e alınır die düşünüyordum şimdi 6 Bin olarak değiştirmiş.http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70852576/detay

1-2 aya uygun bir şeyeler bulurum herhalde.

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:49 ----------

Masraf ediceğim yerine birazdaha zorlayıp temiz makina almak tabikde mantıklı

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hyosungların ülkemizde 2.elinde temizini bulmak samanda iğne aramak gibi aslında ne kadar kaliteli düzgün makinalar ama gel görki hitap ettiği kesim tarafından katlediliyorlar sıfırıda ateş pahası , 2.el için bütçem varken çok aradım comet fakat 2.elde çoğu çöp olmuş düzgünlerde astronomik fiyat isteyince kafam ağrımasın diye ybr aldım ama hala gönlüm comet der
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungların ülkemizde 2.elinde temizini bulmak samanda iğne aramak gibi aslında ne kadar kaliteli düzgün makinalar ama gel görki hitap ettiği kesim tarafından katlediliyorlar sıfırıda ateş pahası , 2.el için bütçem varken çok aradım comet fakat 2.elde çoğu çöp olmuş düzgünlerde astronomik fiyat isteyince kafam ağrımasın diye ybr aldım ama hala gönlüm comet der
    bilader bende öyle düşünüyorum inşallah temizini bulurum. Yoksa Bende Sıfır Apache alıcam.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    eğer kendini zorlayıp 7000 tl gibi para çıkartabilirsen git yamaha tdm 850 al efendi gibi bin en azından motora bindiğini hissedersin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt 250 tut gv 250 ye ondan tut comete bir kac arkadasim var hyosung sahibi olan ve kronik sorunlarindan bahsediyorlar en kisa zamanda satacaklar benim alacagim en son motor cin mali ondan sonra hyosungdur tavsiye etmiyorum parana yazik etme arkadasim 5 bin lira az para degil bir koreliye degmez.
    onlar mazide kalmış şeyler

bende pişman olmamak için arştırıyorum. Ne gibi kronik sorunları varmış mesela. 2010 sonrası nda sorun yok diyolar ama. ne kadar doğuru, yanlış bilmiyorum. Aklıma yatan bir motor.
    2008 enjeksiyonlular ve sonrası arkadaşım 2010 değil

arkadaslarimin motorlari krank kirdi piston segman dagitti vites kutulari ayni zamanlarda bozuldu vs..gayette profesyönel sürücülerdir ortak noktalari su bir daha hyosungmu asla diyorlar tabi senin kendi secimin alirsanda güle güle kullan demek isterdim ama dili yanan cok insan var dikkatli ol

@darkselect cevremde o kadar hyosung sikayeti varki anlatamam yoksa hyosunga antipatik bir durumum yok
    senin o arkadaşların motorla 200km denerken kırmışlar kranklarını cok profesyoneller ya ayrıca kusura bakmayın bunu büyük harfle yazıcambilmem duydunuzmu krank kırıyor diyenler 2008 model ve sonrasında devir kesici adı altında bi sistem getirildi bu motora bu devir kesicisi 11.500devir üstünü çevirmesine izin vermiyor motorun yani sen ne kadar basarsan bas o devreye girip seni engeliyor o yüzden bu krank kırmaymış kol çıkarmaymış gibi 2006-2007 model zorlanıp bozulanlarla karşılaştırmayın youtubede izliyorum adam 2007 modelle 1-2-3vitesde 13bin devir ceviriyor ya el insaf devrin sonuna getiriyor redlineye gireli 3bin devir oluyor sonra bu krank kırdı pis bu kötü kaka ya bırakın allah aşkına zaten geçti bu hikayelerde motor krank kırıyor diyenlere gidip devir kesici ne işe yarar die öğrenmelerini tavsiye ediyorum boş boşta konuşmasınlar sanki kulaktan kulağa oyun oynuyor gibi millet hiç kullanmıyan motoru görmemiş adam krank kırıyor dio allah akıl fikir versin bizim miletimize
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaslarimin motorlari krank kirdi piston segman dagitti vites kutulari ayni zamanlarda bozuldu vs..gayette profesyönel sürücülerdir ortak noktalari su bir daha hyosungmu asla diyorlar tabi senin kendi secimin alirsanda güle güle kullan demek isterdim ama dili yanan cok insan var dikkatli ol
    Meşhur acun0 bile kötülerken daha inandırıcı.

Motosikleti
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer kendini zorlayıp 7000 tl gibi para çıkartabilirsen git yamaha tdm 850 al efendi gibi bin en azından motora bindiğini hissedersin.
    O motorun 5 litreden aşağı yakıcağını sanmıyorum. Değişik bir tipide var motorun.
    Hyosung GT250 Naked Düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    O motorun 5 litreden aşağı yakıcağını sanmıyorum. Değişik bir tipide var motorun.
    Hyosung GT250 Naked Düşünüyorum.
    comet'lerin cogunun elektrik aksami yagmurlu havada bozuluyor onada dikkat et alirken.

Motosikleti
    ninja 250
    evet doğu,yağmurda giderken kol çıkarttığını gördüm.

Motosikleti
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet doğu,yağmurda giderken kol çıkarttığını gördüm.
    doğru bende şahit oldum ama onlar en sağlamları yağmurda maşa kırılıyor-jant lastikten ayrılıp arka maşadan ayrılıyor en önemlisi bu yağmurda kol çıkarmayı kuru veya karlı havalardada yapıyor kaçarı yok yani o kol cıkıcak ister seve seve isterse üze üze mani olmıyın alete rahat bırakın çıkarsın takarsınız :D

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

comet'lerin cogunun elektrik aksami yagmurlu havada bozuluyor onada dikkat et alirken.
    kim söledi bi arkadaşının kardeşinin amcasının dayı oğlunun kuzeninin dedesinin kayın biraderinin torununun oğlumu sölemiş yoksa duydunmu sadece :D::D:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    [QUOTE=alper150zc;2565345]doğru bende şahit oldum ama onlar en sağlamları yağmurda maşa kırılıyor-jant lastikten ayrılıp arka maşadan ayrılıyor en önemlisi bu yağmurda kol çıkarmayı kuru veya karlı havalardada yapıyor kaçarı yok yani o kol cıkıcak ister seve seve isterse üze üze mani olmıyın alete rahat bırakın çıkarsın takarsınız :D[COLOR="Silver"]

Ciddimisiniz

Motosikleti
    [QUOTE=harun1077;2565350]
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru bende şahit oldum ama onlar en sağlamları yağmurda maşa kırılıyor-jant lastikten ayrılıp arka maşadan ayrılıyor en önemlisi bu yağmurda kol çıkarmayı kuru veya karlı havalardada yapıyor kaçarı yok yani o kol cıkıcak ister seve seve isterse üze üze mani olmıyın alete rahat bırakın çıkarsın takarsınız :D[COLOR="Silver"]

Ciddimisiniz
    ben o yüzden aldım hep motorumun kolu çıksın isterdim o yüzden hayo aldım hedefim bu :D:D(şaka tabikide arkadaşım hurafe bunlar takma :D )

Motosikleti
    [QUOTE=alper150zc;2565352]
    ben o yüzden aldım hep motorumun kolu çıksın isterdim o yüzden hayo aldım hedefim bu :D:D(şaka tabikide arkadaşım hurafe bunlar takma :D )
    gerçekten ciddi ciddi morolim bozulduydu tam uyugun bir motor buldum derken. şaka olmasına sevindim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru bende şahit oldum ama onlar en sağlamları yağmurda maşa kırılıyor-jant lastikten ayrılıp arka maşadan ayrılıyor en önemlisi bu yağmurda kol çıkarmayı kuru veya karlı havalardada yapıyor kaçarı yok yani o kol cıkıcak ister seve seve isterse üze üze mani olmıyın alete rahat bırakın çıkarsın takarsınız :D

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:48 ----------

kim söledi bi arkadaşının kardeşinin amcasının dayı oğlunun kuzeninin dedesinin kayın biraderinin torununun oğlumu sölemiş yoksa duydunmu sadece :D::D:D
    arkadasimin cometi 3 haftadir yatiyor genelde yagmurda kullanmaz ama mecbur kaldi 1 ay kadar önce ciktigina cikacagina pisman oldu yolda yagmurdan dolayi mars rublesi bozulmus elektrik aksami bitik servis 500 lira masraf cikarmis satilik su an motoru ben almam alanada mani olmam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)