Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bunun amacı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Merhabalar..

Öyle aylak zamanlarımda takılırken bu motosiklete rastladım;

http://www.mondialmotor.com.tr/model...ggressive.html

Ve çok merak ettim. Bu motosikletin amacı, kullanım alanı nedir ne işe yarar ?

"Yerinde duramayanlara, Dünya' nın "En Gözde Özel Yapım" motosikleti. MONDiAL AGGRESSIVE, motosikleti en son sınırlarında kullanmak isteyenleri bekliyor." Diye bir açıklama var ama Silindir Hacmi : 119.7 cm³ olan ve buna rağmen maksimum hızı 80 km/h olan bir motosikleti son sınırında nasıl kullanırsınız ?

Ayrıca manuel 4 vites ve satış fiyatı da Fiyat : 4.450,00 TL

Aşırı bir merak sardı beni..

Nedir bu motosiklet ?

Teşekkürler..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Belki motosikletle atlayıp zıplayanlar için falandır ama amacı nedir bende anlamadım.
    Sürme fırsatım oldu ve hayatımda bu kadar rahatsız bir motorsiklet görmedim. İvmelenmesi falan çok kötü. Zaten alan arkadaşımda hemen sattı.
    undefined

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Her motosiklet trafikte kullanılacak diye bir şey yok. Site içinde vb. kullanmak üzere geliştirilmiş hiçbir işe yaramayan araçlara dünya para vermek isteyen kişilere özel motosikletler de üretilmeli

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    4.5 milyarı hiç haketmiyor 100lük cuplar daha sekil ama vardır bi güzelliği

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    1 tane crypton 1 tanede hyena x alırım. yada sadece cbf 150 ybr125 innova apache rtr 150 ben o paraya... ayrıcada sahibinden de 1 tane bile 2.eli yok acık soylemek gerekirse ben gaziantepte de goremedm... Saçma sapan kullanım amacı belli olmayan ve de asla tipi de olmayan bi motosiklet... ulkemizde gorup goreceginiz bu motosikletten sadece teshir ürünleri olucaktır...

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    numunelik yapmıslar

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bu motorun avrupada aşırı fanatikleri var yurt dışı ismini hatırlaybilsem yazardım ama şu kadar söyliylm modifiye ile makina 23 bg e kadar çıkıyor serisni siz düşünün artı olarak fabrika çıkış 100-120 km hız aralığı siteye bakmayın aslında tayvan üretlmi bir makine
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazlık yerler için tercih edilebilir.Evden sahlie dolaşmaya falan.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    gas gas a benziyor. cross yarışları yapmak için olabilir belki.

http://www.gasgas.com/index.shtml

gerçi motor koruma demiri falan yok. bi halta yaramaz bence... fanatikleri de bunun neden fanatiği olur ki?

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    4.450 buna vereceğime neler almazdım ben.. Benim motosiklet bile 5.450 TL Madem farklı ortamlarda kullanacağım 2. ek bi enduro-cross alıcan kalan parayla enduro tulumu, botu, eldiveni, kaskı osu busu alınıp ta paşalar gibi de yaşanır.. Yani..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Ben bu motoru ilk sirkecide gördüm ve o anda kitlendim. Memlekette eksik olan bir şey farklı tasarımlar.
    Daha da ilginç tasarımlar gelmesi dileği ile.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Bu motosiklet Avrupa'da Sachs MadAss adıyla satılan bir nevi stunt motosikleti. Yani modifikasyona açık bir motoru var, yurtdışında da çok fazla opsiyonu var. 100'lük cub almak yerine bunu tercih edebilirdim sanırım.

Motosikleti
    amacı farklı tamamen modiye için motosiklet alıyım biniyim gidiyim değil zevk için bir chopper neyse buda cuplarda o

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    numunelik yapmıslar
    sonuna kadar haklısın kardeşim

Motosikleti
    Alıntı gti_king adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosiklet Avrupa'da Sachs MadAss adıyla satılan bir nevi stunt motosikleti. Yani modifikasyona açık bir motoru var, yurtdışında da çok fazla opsiyonu var. 100'lük cub almak yerine bunu tercih edebilirdim sanırım.
    hah bu az öncede dediğim olay mesela honda ruckus var yurt dışında oda tipsizdir ama nodifiye parçası aklına gelmiyecek kadar çoktur buda öyle sadece sach madass modeline ait forum sitesi bile var

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Fiyatını saymassak bu motor cok güzel.

"...motosikleti en son sınırlarında kullanmak isteyenleri bekliyor." Diye bir açıklama var ama Silindir Hacmi : 119.7 cm³ olan ve buna rağmen maksimum hızı 80 km/h olan bir motosikleti son sınırında nasıl kullanırsınız ? "

Hocam herşey son hız demek değilki, eğer öyle olsaydı piyasada hayabusadan başka yüksek ccli racing kalmazdı.Yanlış düşünüyosunuz.

Fiyat-performans olarak tabiki mantıklı değil bu model.Fiyatı 2 - 2500 aralığında olsaydı tadından yenmezdi, mobilet,cross severler icin kırma bi model resmen, kuyruk altı egzozdan kafa'ya kadar tasarım harika, motor hem hafif hem atak olduğundan dolayı ön kaldırabiliyo bi dünya ön kaldırma video'su var youtube ta bakabilirsiniz.
    Motoru yakından incelediğimde de parca kalitesi iyi'ydi bi cin malı gibi durmuyodu...

Birde motor off road icin uygun.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amacı farklı tamamen modiye için motosiklet alıyım biniyim gidiyim değil zevk için bir chopper neyse buda cuplarda o
    uzerine hamamda gobek tasına uzanır gibi uzanan apaçi kardeslerimize uygun bi motor selesi felan.... Sonuc olarak her ne kadar modifiyeye uygun olsa da durabilmeli oncelikle şase ve frenleri kesinlikle 80 90 kilometrenin ustunde tehlike yaratacaktır... eğer amac modifiye ise cok daha güzel modeller var...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hobi amaçlı olabilir..adamın bi touring motoru vardır..hadi ulem şunuda alayım sürerim der

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güncel mobilet

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Bizim halkımıza hitap etmeyen bir modeldir bu model... Tamam gecmişte hepimizin babası bi dönem mobylette e bindi onlarla motora basladı merak saldı ama bunu da onun spor haline benzetmeye calıstıkları için olmamıs... Bakın mesela mondial hyena x modeline tamamen ülkemizin küçük şehirlerine hitap edecek şekilde uretmişler ve de fiyatı de gercekten fiyat kalite endeksi yaptıgımızda uygun sayılabilcek bir düzeyde...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)