Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Siz Olsaydınız Hangisini Tercih Ederdiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    HÖÖÖÖÖÖÖHHHH ASYA MOTOR NAPMIŞ LA ÖYLEEE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Kardeşim şimdi arkadaşlar bir sürü güzel önerilerde bulunmuş ama illa ki bunlardan birini alcam diyosan asya güzel duruyo
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim yazdığın motosikletler arasından kubafastwini direk ele çünkü artık üretilmiyor pek tutulmadıı
    Mondi destro 250 1.ci serisi berbattı diyolar ama 2011 2012 serileri 2.ci seri olarak gelenler çok ii yaazıldığını okudum
    Asya hakkında hiç bir fikrim yok en nihayetinde daha yeni çıktı fiyat muhtemelen 6 yada 7.500 arası olacakdır hiç okadar olmaz deme emin ol olacakdırr
    Arora 200 tigerı dayım kullanıyor Maraşta şuan yaklaşık 17 binde imiş hiç bir sorunum yok diyor ki bende almayı düşünüyorum tek sorunu arka kampana onun fiyatıda sadece 3.100 tl
    Ama seçenekler arasında Mondi iiyi görünüyor Biraz araştırma yaparsan kullananların yorumlarını okumanı tavsiye ederim
    Sado

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yazdığın motosikletler arasından kubafastwini direk ele çünkü artık üretilmiyor pek tutulmadıı
    Mondi destro 250 1.ci serisi berbattı diyolar ama 2011 2012 serileri 2.ci seri olarak gelenler çok ii yaazıldığını okudum
    Asya hakkında hiç bir fikrim yok en nihayetinde daha yeni çıktı fiyat muhtemelen 6 yada 7.500 arası olacakdır hiç okadar olmaz deme emin ol olacakdırr
    Arora 200 tigerı dayım kullanıyor Maraşta şuan yaklaşık 17 binde imiş hiç bir sorunum yok diyor ki bende almayı düşünüyorum tek sorunu arka kampana onun fiyatıda sadece 3.100 tl
    Ama seçenekler arasında Mondi iiyi görünüyor Biraz araştırma yaparsan kullananların yorumlarını okumanı tavsiye ederim
    Destro nun topicini okudum evet bu motorun ilk serisinden çoğu kişi memnun kalmamış ama 2. serisinden çok memnun olanlar var hatta memnun olmayan görmedim ama herzamanki gibi honda-yamaha kullananlar bu motoru görmeden kullanmadan gelip kötülemişler :D

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Destro nun topicini okudum evet bu motorun ilk serisinden çoğu kişi memnun kalmamış ama 2. serisinden çok memnun olanlar var hatta memnun olmayan görmedim ama herzamanki gibi honda-yamaha kullananlar bu motoru görmeden kullanmadan gelip kötülemişler :D
    Ya işte Hani Bende kıyas yapmim de hani kulakdan duyma bilgilerle olmuyor bu işler bi modeli kötü oldumu tmm dır bu marka beş para etmeze çıkıyor adıı
    Kanuni Windy S 150 serisi daha 1 parçası hakkında kötü diyen duymadım
    mondial 125 mh dirift ayni şekilde mondail 150 mc x aynı şekilde bu makinalar la beraber cbf, ybr kullananlar da var adamlar bu yazdığım ürünleri tavsiye ediyorlarr ama ne oluyor bi cbf kullanan ark yok diyor çan çin çon al ma çok kötüü cbf all 4.5 milyarımız varda biz mi cbf almıyoz dimi 3 milyara daha torklu yağ yakmayan mc-x alırım haksızda değilim hani
    Sado

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    ben olsam mondial destro 250 yi seçerdim çünkü 6000 tl fiyata ''ÇİFT SİLİNDİRLİ,SU SOĞUTMALI,BOL YEDEK PARÇALI'' başka bi seçenek yok ayrıca enjeksiyonlu olduğu için yakıt konusunda da gayet mantıklı olduğunu söylüyolar.
    Zaten Destro 250 topic ini okuduğunu söylüyosun bende biraz takip ettim orayı çünkü benim de o motoru almak gibi bi niteyim var
    o yüzden seçenekler arasında en mantıklısı destro derim...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olsam mondial destro 250 yi seçerdim çünkü 6000 tl fiyata ''ÇİFT SİLİNDİRLİ,SU SOĞUTMALI,BOL YEDEK PARÇALI'' başka bi seçenek yok ayrıca enjeksiyonlu olduğu için yakıt konusunda da gayet mantıklı olduğunu söylüyolar.
    Zaten Destro 250 topic ini okuduğunu söylüyosun bende biraz takip ettim orayı çünkü benim de o motoru almak gibi bi niteyim var
    o yüzden seçenekler arasında en mantıklısı destro derim...
    Bende öyle düşünüyorum en mantıklısı destro ama sanki biraz küçük duruyor 125cc motor gibi.

Ama sesini dinleme fırsatım oldu gerçekten tatmin edici bir sesi var 250 cc motora göre

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bende öyle düşünüyorum en mantıklısı destro ama sanki biraz küçük duruyor 125cc motor gibi.

Ama sesini dinleme fırsatım oldu gerçekten tatmin edici bir sesi var 250 cc motora göre
    Yok Hocam Ben yakından gördüm bir kaç sefer bayağı kalıblı Üstelik birde arkaya topcase ekledinmi güzelinden 10 numara olur
    Sado

Muharrem1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBX 250 TVİSTIR
    bide RKS MOTOR VAR titanik 200 bakarsan cok kaliteli bişeye benziyor

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı Muharrem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide RKS MOTOR VAR titanik 200 bakarsan cok kaliteli bişeye benziyor
    Evet oda aklımdaydı ama eklemeyi unutmusum cok güzel bir dış görünüş var fiyat hakkında bir bilgim yok ve 15 hp biraz az ama fiyatı uygunsa tercih edilebilir.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    2.el cbf250 yada ybr250 al benden söylemesi

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el cbf250 yada ybr250 al benden söylemesi
    2. el almak istemiyorum.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    köyde sağlam dediğin motor CUP hacı...bu motorlara bu paralaı bağlama...lütfen demiyorum...Allah rızası için diyorum verme bu paraları vitesli çayna işine...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    BENDE KONU AÇMADAN FİKİR VEREBİLİRSENİZ İYİ OLUR.
    Bende Yazın Motor Alıcam Hatta Şubat Mart Arası gibi alabilirim.Fakat Sürekli fikrim değişiyor.
    Maximum 4,500-5,000 Bütçem var.
    2.EL Honda Dylan veya Gilera Runner Diyorum. 2008 Model civarı.
    ve de Sıfır TVS Apache diyorum. bu 3 lü arasındayım. 2. Elden de çok korkuyorum.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e

BU DAHA GÜZEL Kanuni
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köyde sağlam dediğin motor CUP hacı...bu motorlara bu paralaı bağlama...lütfen demiyorum...Allah rızası için diyorum verme bu paraları vitesli çayna işine...
    Köyde oturuyosak toprak yolda sürücek değiliz herhalde :D pekte küçük sayılmaz zaten 5bin nüfus ztn windy ve cup ta durucak yani toprak yola gireceğim zaman windy ile girerim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster

180cc 13hp

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE KONU AÇMADAN FİKİR VEREBİLİRSENİZ İYİ OLUR.
    Bende Yazın Motor Alıcam Hatta Şubat Mart Arası gibi alabilirim.Fakat Sürekli fikrim değişiyor.
    Maximum 4,500-5,000 Bütçem var.
    2.EL Honda Dylan veya Gilera Runner Diyorum. 2008 Model civarı.
    ve de Sıfır TVS Apache diyorum. bu 3 lü arasındayım. 2. Elden de çok korkuyorum.
    Harun kardeş ayrıca bir konu açarsan araya kaynamaz...

Köyde oturuyosak toprak yolda sürücek değiliz herhalde :D pekte küçük sayılmaz zaten 5bin nüfus ztn windy ve cup ta durucak yani toprak yola gireceğim zaman windy ile girerim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

180cc 13hp
    anlamadın hacı...cup motorlar dağda taşta ovada nerde kullanırsan kullan kolay kolay öldüremezsin...o modeller zaten hangi model olursa olsun sağlamdır...az bekle Hondanın yeni modeli gelecek 2 haftaya onuda değerlendir...kısmet diyelim hakkında...

180cc 13hp
    Asyanın modelini alacağını Kanuninkini tercih edersn daha iyi olur...en azından servis yedek parça ıskıntısı çekmezsin...bu da bir seçenek...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesele sorun çıkartması değil, frenleri ve amortisörleri süs niyetine koymuşlar çinlilere
    gerçekten özür dileyerek söylüyorum ama iyiye binmeden, kötünün kötü olduğunu anlayamaman normal
    Benim motorumun frenleri de amortisörleri de harika, ama kötü çinliler de var haklısınız.
    Frenler kampana ama insanı üzerinden atacak kadar iyi tutuyor motorumun frenleri. frenlerin dozajlaması da çok iyi ve hassas.
    Aynı frenleri 20-30kg daha ağır motorlara da takıyolar sanırım bu nedenle frenlerden memnunum
    ayrıca 2000km den fazla yol yaptım bir kere bu ne sert süspansiyon ah belim demedim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mondial yada kanuni al derim..madem o kadar çok parayı sıfır çinliye vereceksin o zaman kanuni yada mondial al bari de yedek parça ve servis konusunda sıkıntı çekme..ayrıca teknik özelliklerde verilen beygir güçlerine aldanma..çoğu çinlinin yazılanlar ile motor güçleri pek birbirini tutmuyor..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial yada kanuni al derim..madem o kadar çok parayı sıfır çinliye vereceksin o zaman kanuni yada mondial al bari de yedek parça ve servis konusunda sıkıntı çekme..ayrıca teknik özelliklerde verilen beygir güçlerine aldanma..çoğu çinlinin yazılanlar ile motor güçleri pek birbirini tutmuyor..
    En iyisi destro almak yani zaten aklımda o vardı ama görüntüsünden dolayı kafam karısıktı ama kara verdim destro alıcam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)