Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KARION kar altında...!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deliğanlı, niye buzda cebelleştin?, iş yerine götürmek için mi?
    Zaten ben de öyle tahmin ettim, senin motoru ayakta tutman büyük mucize olur diye.. Harbi ağır ve yüksek.
    Ayrıca o lastikleri buzda değil, fotolarda gördüğün karda kullanıcam, ozaman işe yaratırım ben onları sen merak etme Bidaha ki sefere de motorun arkasından atlayıp motor ilerlemeye devam ederken seleden tutunup ski! yapıcam. "Gel-gör-öğren" derim
    Angara topiginde bi anne kızlık soyadı vermediğiniz kalmış, kalkmış nerden bilion dionuz Yazmasakta okuyoruz biz kültürlenelim diye
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angara topiginde bi anne kızlık soyadı vermediğiniz kalmış, kalkmış nerden bilion dionuz Yazmasakta okuyoruz biz kültürlenelim diye
    Bak onu bilmiyordum, ankaranın topiklerini pek takip edemiyorum Ama haklısın, Angaranın('A' büyük lütfen ) topikleri de acayip kültürlüdür
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak o konuda haklısın ama yalnışın şurda biz ankara topiğinde konusmadık ceket mevzusunu ama iyi dikkatmiş abi sendekide yalana bakma şimdi
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak o konuda haklısın ama yalnışın şurda biz ankara topiğinde konusmadık ceket mevzusunu ama iyi dikkatmiş abi sendekide yalana bakma şimdi
    Ben de o konuyu takip etmediğim için arkamdan konuşmuşsun sandım, "ulan adam da aldı ceketi gitti valla" demişsindir diye Neyse, bu bilginin nasıl sızdığı gizemini korumaya devam ediyor...
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de o konuyu takip etmediğim için arkamdan konuşmuşsun sandım, "ulan adam da aldı ceketi gitti valla" demişsindir diye Neyse, bu bilginin nasıl sızdığı gizemini korumaya devam ediyor...
    yok yahu sena her konuda gel vereyim ceketi dediğimi görmüş erdem abi sonra bide bakmış ki ses yok senden öle konuların altında kendi kendine demiş demekki verdi bu
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eheh açıklıyorum, medyumum ben
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)