Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda'nın 2012 Bombası 125 CC 2 haftaya geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Maalesef ülkemizde 40 yıl öncesinin capon sağlam honda imajı var hala sokakta Türkiye pazarına honda ne soksa tutuyor o yüzden bu imajı çok iyi kullanıyorlar storm gibi tasarım özürlü yani sokaktan 10 adama çizdirsek daha estetik bir motor çıkarırdı herhalde ybr ile kanuni arasında sıkışmış şöyle grenajların simetrisi berbat motor kısmı bildiğin breton cgl vari yıl olmuş 2012 getirsene cbf 125 avrupada insanlar marka olayına daha fazla uyanmış o nedenle tasarım olarak performans olarak bariz sınıf ayrılığı var sinagapor malezya hindistan gibi pazarlarda sunulan modelleri önümüze koymaları hiç hoş değil
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda Xr125'ten güzel süpermoto olur ama.

O arkada ki çanta demiri hiç hoşuma gitmedi.

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    şu hondaya gerçekden çok uyuz oluyorum yıl 2012 getirceği motorlara bak ya

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Eğer metehan üstadımızın dediği fiyatlara xr 125 gelirse gerçekten iyi fakat hondaseverler yetmez ama evet diyecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=j-u6WUZxRzA bu videoyu izledikten sonra bakışım değişti xr'ye..
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    125 lik o motor 3.dünya ülkesinin motoru da bu arada yamaha xenter fiyatı açıklanmış

plakasız 7.550 yamaha fiyatları ayarlıyamıyor beklenildiği gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

ya ben today gelsin istiyorum

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    XR 125 gelse ve bahsedildiği kadar ucuz olsa(3.750) anca idareten kullanılır. Yamahanın 7 sene önce getirdiği XT125 i bile mumla aratıyor dizaynı. Bide bu motorun CBF 150 gibi sorunlu çıkması işin hediyesi olursa kimse bişey anlamaz bundan.

Düşük fiyat herkezi bir motora yönlendirmeyi sağlıyor Türkiyede ama 125cc hava soğutmalı enduro gelicekse fiyat 5.250 seviyesinde olup Avrupada satılan ne idüğü belli bi model olması uzun vadede daha iyi.

Bide Honda XR 125 gelse tanıtımı fuarda yapılır bence Hondanın yeniliği olarak. gelen motor commuterki ticari modelki adamların sükse yapıcağı türden değil.

Bide Avrupada 3.400-3.500 avro olan cbr125 i 5.800 e getiriyosan CBF125 i de 4.500'e getirisin çok rahat. Avrupa standardında olsun varsın 300-400 fazla olsun. CBF125 e devir saatide eklendi iri bir model değil ama Hondaya yakışan bi model

Metahanın söylediği doğruysa fuardan önce bayilere gelip satılıcaksa havada çin kokusu var... Hemde en kallavisinden

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Strom gelmez çünkü CBF150 var. XR 125 de çirkin mi çirkin. Ön çamurluğu tekerlekten öylesine orantısız, estetiksiz biçimde ayrık olan motorlardan oldum olası nefret ederim. Büyük konuşamayayım ama bedava verseler binmem.

Görüntüyü bir kenara bırakırsak o fiyata iyi bir motor olacaktır. Bozuk yollardan da etkilenmez. Çin'li (ve de Koreli) rakiplerine Honda'dan güzel bir tokat olur.

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Honda Türkiyede öyle bir yer etti ki Ramzeyden moped alıp üstüne honda sticker ı koysa satar . Neden Çünkü en gelişmiş servis ağı honda da . Tamirhane gibi servisleri yok . İlgi alaka ön planda.
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Türkiyede öyle bir yer etti ki Ramzeyden moped alıp üstüne honda sticker ı koysa satar . Neden Çünkü en gelişmiş servis ağı honda da . Tamirhane gibi servisleri yok . İlgi alaka ön planda.
    Honda servislerinin %90 ı keabaçı spacy lerinin ve kuryecilerin cbf 150 lerinin yağını dğiştirmekten başka bişey bilmiyor. Almışlar sürüsüne bereket 18 yaşında çocuğu köle gibi bu işi yaptırıyorlar. Ucuza adam çalıştırmaktan adam gibi ustaları yok.

1000RR 17 yaşında çocukla periyodik bakıma girermi ya... Bu çocuk yağ filitre ve buji değişiminden başka bişey bilmiyor. tecrube sıfır. Arıza tespit etme ve çözme yetisi gelişmemiş.

Yani servis tamam varda kalite standartı varmı o tartışılır

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben today gelsin istiyorum
    Bende Today gelsin istiyorum, Geçen kızım yolda gördü pembe today, yolda tutturdu illa bana bundan al.
    Pembe Today de istanbul'da yok.

Alıntı hekimoglu78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Today gelsin istiyorum, Geçen kızım yolda gördü pembe today, yolda tutturdu illa bana bundan al.
    Pembe Today de istanbul'da yok.
    O gördüğünüz today in elektirkli çinli çakması olmasın?

bende bahsettiğiniz pembelerden 2 tane gödüm yaklaştım gıcır gıcırdı ama Honda değildi çinli ve elektrikliydı çok şaşırdım

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    gelecek olan model cbf125 dir. cbf 150 hem kasa eskidi hemde sorunlu bir model.

honda için avrupa satışı şu kadar o gelmez demek yanlış bir düşünce olur. adamlar istedigi ülkede istedigi fiyata satar.

metehan buraya yazıyorum cbf150 yerine cbf125 getirecekler. çünkü bu sınıfta liderlige oynayıp ayakta durmas için bunu yapması şart. 3 ay 3750 den satar sonra 4500 satar.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Buyrun beyler o zaman. Bulgur pilavı değil...

Tavuklu pilav artı yanında buz gibi ayran

Uploaded with ImageShack.us

Enjeksiyon zaten vardı 2011 modellere devir sayacıda eklenmiş. 2. fotoda beyaz kadran devir sayacı solundaki siyah hız kadranı

Büyük foto: http://p1.bikepics.com/2011/08/20/bi...59925-full.jpg

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img850.imageshack.us/img850/1796/34641171.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/6202/11359153.jpg

Enjeksiyon zaten vardı 2011 modellere devir sayacıda eklenmiş. 2. fotoda beyaz kadran devir sayacı solundaki siyah hız kadranı

bu motor gelirse ,itina ile geçiş yapılır...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

http://img850.imageshack.us/img850/1796/34641171.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/6202/11359153.jpg

bu motor gelsin varya benim ps150 satıp anında almazsam ne olayım bak o kadar bu moturu istiyorum gözümde olmaz ahhh ahhh:S

küçük cc bile olsa hiç bakmam alırım
    Mustafa Kemal Atatürk

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelecek olan model cbf125 dir. cbf 150 hem kasa eskidi hemde sorunlu bir model.

honda için avrupa satışı şu kadar o gelmez demek yanlış bir düşünce olur. adamlar istedigi ülkede istedigi fiyata satar.

metehan buraya yazıyorum cbf150 yerine cbf125 getirecekler. çünkü bu sınıfta liderlige oynayıp ayakta durmas için bunu yapması şart. 3 ay 3750 den satar sonra 4500 satar.
    aga tamamda sen cbf 125 e 6000 gayme verirmisin işte bütün mesele bu...sonra pişman olmak var...ulen o paraya er 5 var gs 500 var deyi kendini paralarsın...üzerine şu kadar para koyup bunu alaydın muhabbeti de cabası...

harbiden güzel görünüyor...ama sanki biz haketmiyoruz gibi ezik yaptılar bizi bu markaların TR şubeleri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga tamamda sen cbf 125 e 6000 gayme verirmisin işte bütün mesele bu...sonra pişman olmak var...ulen o paraya er 5 var gs 500 var deyi kendini paralarsın...üzerine şu kadar para koyup bunu alaydın muhabbeti de cabası...
    6000 i kim çıkardı. avrupadaki satış fiyatına bakarak söylüyorsan yanılırsın. bu segmentteki motorsikletler de fiyat; maliyet ve satılacagı ülke göz önüne alınarak belirlenir.

bugün diger markalar gibi hondada çıkmazın içinde. küçük cc satmayan veya satamayan diger japonlar tozuttu. honda, activa ve cbf150 modeliyle yıllardır işi kıvırıyor. activa gitti yerine space geldi. cbf hem yüzü eskidi hemde makyajlandıktan sonra bir dizi problemlerle potansiyel alıcıların kafası karışmakta. üstüne yag yakma sorunuda hala devam ediyor. sonuç itibari ile cbf 150 tr de misyonunu tamamladı. eger cbf125 çinde üretiliyorsa 3750 den 3 ay satar piyasayı sallar sonrada zammı yapar. hatta bir tanede ben alırım ilk gelen partiden.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 i kim çıkardı. avrupadaki satış fiyatına bakarak söylüyorsan yanılırsın. bu segmentteki motorsikletler de fiyat; maliyet ve satılacagı ülke göz önüne alınarak belirlenir.

bugün diger markalar gibi hondada çıkmazın içinde. küçük cc satmayan veya satamayan diger japonlar tozuttu. honda, activa ve cbf150 modeliyle yıllardır işi kıvırıyor. activa gitti yerine space geldi. cbf hem yüzü eskidi hemde makyajlandıktan sonra bir dizi problemlerle potansiyel alıcıların kafası karışmakta. üstüne yag yakma sorunuda hala devam ediyor. sonuç itibari ile cbf 150 tr de misyonunu tamamladı. eger cbf125 çinde üretiliyorsa 3750 den 3 ay satar piyasayı sallar sonrada zammı yapar. hatta bir tanede ben alırım ilk gelen partiden.
    gangam 2550 euroya Yunanistandan satılan model burada nasıl 3750 ye satılır...sen Honda TR nin daha açgöz daha gözünü para bürümüş olduğunu az çok bilmezmisin...yapma gözünü seveyim...

yeni cbf 150 lerde ayrıca elektrik tesisatı sorunları var...kimse sesini çıkarmıyor...yağmuru yiyen yeni kasalar kısa devre yapıp sapıtıyor aga...

bir model üretilir bir sonrakiler daha sorunsuz gelir vs...ama TR de tam tersei ilk gelenler daha az sıkıntılı en son gelenler işçilik vs her açıdan berbat durumda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    devir saati gene olmayacaksa taktırmak için 3 sene daha uğraşak metehan desenize
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)