Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Yetkili Servis Yada Işini Iyi Yapan Ustalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA KİNETİX 100
    ARKDAŞLAR HONDANIN KADİKOY-PENDİK TARAFINDA BİLDİĞİNİZ YETKİLİ SERVİSİ YADA HARBİ İŞİNİ İYİ YAPAN USTA BİLEN VARSA LÜTFEN AMA LÜTFEN YARDIM ETSİN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    kardeş sen demi ustalardan bıktın benim gibi
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

dr_kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsiklet,su sporları ve h�z�n old

senelik bakım için servis

slm arkadaslar.3 ay once bır racıng aldım.cbr600f.bakıma sokayım dıyorum.bundan sonra bolbol bınecegım artık.bıldıgınız ıyı ve guvenılır bır servıs varmı.

sadece şunu söylim sana yetkili servise gitmede nereye gidersen git fiyat farkı uçuk

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Kawanin onerdigi ve benim kullandigim liste su, Honda teknik klavuzuna baktim ve hemen hemen aynisi oneriyorlar.

Ben bakim icin su listeyi kullaniyorum, kilometre veya zaman, her hangisi once gelirse. Kontrol yazan yerlerde temizleme, degistirme veya duzeltme okuyabilirsiniz.
    * Buji kontrol / her 6000 km
    * Subab bosluk kontrol / her 12.000 km
    * Hava cekim subab kontrol / her 6000 km
    * Hava filitresi kontrol / her 12.000 km
    * Kelebek sistem kontrol / her 6000 km
    * Bosda devirim kontrol / her 12.000 km
    * Hava cekim senkronizasyon / her 12.000 km
    * Yag degistirme / her 6000 km veya her 6 ay
    * Yag filitresi degistirme / her 12.000 km
    * Egzoz gaz kontrol / her 6000 km
    * Zincir kontrol / her 6000 km
    * Zincir disli kontrol / her 6000 km
    * Benzin hortum ve baglanti kontrol / her 6000 km
    * Fren hortum ve baglanti kontrol / her 6000 km
    * Fren disk ve pad kontrol / her 6000 km
    * Fren lamba kontrol / her 6000 km
    * Direksiyon yon kontrol ve balans / her 6000 km
    * On amortisor yag degistirme / her 24.000 km veya 2 sene
    * Arka amortisor kontrol / her 12.000 km
    * On amortisor kontrol / her 12.000 km
    * Lastik kontrol / her 6000 km
    * Arka kol baglanti yerleri yaglama / her 12.000 km
    * Genel oynayan mekanik parcalar yaglama / her 12.000 km
    * Genel gevseyebilen civata, vida ve digerleri sıkıstırma / her 12.000 km
    * Zincir yaglama / her 600km
    * Zincir bosluk kontrol / her 1000 km
    * Fren yag kontrol / her ay
    * Debraj kontrol / her 6000 km
    * Radiator hortum kontrol / her 6000 km
    * Fren yag degistirme / her 24.000 km veya 2 sene
    * Fren piston basinc ve toz conta degistirmek / her 4 sene
    * Direksiyon stem bilye yaglamak / her 24.000 km veya 2 sene

Cogunu kendin yapabilirsin, ne yaziki bazi seyler icin ozel takim veya alet lazim ve bunlar sadece servisde bulunuyor.

Bence bi bujileri, hava filitresini ve fren balatalarini bir kontrol et, temizle veya gerekirse degistir, yagsini yenile, zinciri yagla ve butun civata ve vidalar kontrol et. Genelde gereken seyler bunlar. Asiri kilometre varsa ve onceki sahibi bakim yaptirmadiysa servisine gotur ve full bakim yaptir.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

İstanbuldaki En Güvenilir HONDA Servisi Hangisi...

Arkadaşlar motorumu D&B motordan aldım şu an 850 kmde...Bana güvenerek tarafınızca referans olarak önerebileceğiniz bir servis varmı...yani şahıs ismi verirsenizde sevinirim..sadece 1000 bakımım için değil ama bundan sonra bir sıkıntım olduğunda her konuda yardımcı olucak sabit bir servise gitmek istiyorum...önemli olan sabit bir yere gitmek...gittiğimde çay kahve içmek için ilgi alaka istemiyorum...sadece motorumu sağlam ellere teslim etmek istiyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Metehan abi kesinlikle her türlü sıkıntında ilgilenecek servis Otosever şirinevler. Servisten sorumlu Refik bey var yedek parçada Mehmet bey var bana kalırsa ustaların hepsi çok iyi 1 sene boyunca honda kullandım 16000km lik süreçte beni her servise geldiğimde güler yüzle karşıladılar halada bana katlanıyorlar arada bi ziyarete gidiyorum. Ustalar gerçekten birbirlerinden iyi ve tecrübelilier. Eski beat i olan Eren dersen zaten direk hatırlarlar
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben motorumu Yeniköy Pazarbaşı Honda'dan aldım tavsiye üzerine gerçekten çok memnunum. Bir müşteri parası olduğu halde CBR600 alamamış, adam ilk motorum olacak demiş satılık değil demişler Daha sadece 1000 km bakımına götürdüm satış öncesi olduğu gibi şimdi de çok ilgililer.

Motosikleti
    Alıntı banistercaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi kesinlikle her türlü sıkıntında ilgilenecek servis Otosever şirinevler. Servisten sorumlu Refik bey var yedek parçada Mehmet bey var bana kalırsa ustaların hepsi çok iyi 1 sene boyunca honda kullandım 16000km lik süreçte beni her servise geldiğimde güler yüzle karşıladılar halada bana katlanıyorlar arada bi ziyarete gidiyorum. Ustalar gerçekten birbirlerinden iyi ve tecrübelilier. Eski beat i olan Eren dersen zaten direk hatırlarlar
    sağol dostum........................

Alıntı limp65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motorumu Yeniköy Pazarbaşı Honda'dan aldım tavsiye üzerine gerçekten çok memnunum. Bir müşteri parası olduğu halde CBR600 alamamış, adam ilk motorum olacak demiş satılık değil demişler Daha sadece 1000 km bakımına götürdüm satış öncesi olduğu gibi şimdi de çok ilgililer.
    orayı bende herkese tavsiye ediyorum ama GINGER nickli arkadaşıma orada biraz inceden fırça atmışlar...soğudum işin aslı...Motoru oradan aldırdık çocuğa sonra ben pişman oldum...Halbuki Engin abiyi çok severdim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ben henüz motoru yeni aldım ancak ilgi ve alaka bakımından DnB motordan çok memnunum.Hatta bugün servis şefi Kasım beylede bayaa bir sohbet ettik.Bana işine hakim ve çok bilgili birisi gibi geldi şu ana kadarki intibama göre.Zaten G.Müdür Hüseyin beyin ne kadar ilgili ve profesyonel olduğunu anlatmama gerek yok, daha önce defalarca söylemiştim.1000 bakımda iyice belli eder kendini zaten servis ama ben yanılacağımı düşünmüyorum açıkçası...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben motoru oradan almadım ama ben sana Hasanpaşa Mototal'ı öneririm... Kesinlikle çok memnunum ve Oytun Bey'in güvenirliliği tartışılmaz... Mototal gerçekten kaliteli bir servis
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nooldu kanka hayrola?....Servis mi bulamadın?.....

Ankarada olsan o beğenmediğin sokak tamircisine yaptırırdık....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı mali-bu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKDAŞLAR HONDANIN KADİKOY-PENDİK TARAFINDA BİLDİĞİNİZ YETKİLİ SERVİSİ YADA HARBİ İŞİNİ İYİ YAPAN USTA BİLEN VARSA LÜTFEN AMA LÜTFEN YARDIM ETSİN
    Hasanpaşa Mototal %99.5 memnunum
    %0.5 memnun değilim 1000RR denettirmiyorlar
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bende 3 gün önce motoru DnB den aldım , şimdilik servis olarak orayı düşünüyorum , deneyimlerini paylaşabilecek varsa sevinirim ;)
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    valla yazmıycaktım ama aynı eziyeti sizde görmeyin diye yazıyorum.
    geçen gün amca ogluna istoştaki özen motordan cb f150 almak için 17,02,2006cumartesi günü işlemleri için başvurduk,plaka özel dedik 78 tamam dedileri 5678 yaptılar,motorda bir tane dahi çizik olmıycak dedik tamam dediler,alırken olursa burdaki motorlarda parçayı degiştiririz dediler. tamam dedik işlemler hazır olunca iş arasında motoru almaya gittik ben ayrı bir araçla amca oglu birol da kendi şirketin aracıyla,motorun ruhsatını inceledikten sonra motor aşadan geldi ve benizin koyduk,çalıştırdık dışarı çıktık motor resmini felen çekerken bi baktık yan gri parça çizik digerine baktık o da çizik motoru seçerken her yerine bakmıştık yoktu ama şimdi var,adamlar dedik bunu kabul edemeyiz diye tamam dedi, resmini çekelim cumartesi gelir yenisi talep edince yensini takarız dediler,bende dedim bu motoru biz iki hafta kullanmayacagız diye(zaten babası bi duysa) adamda tamam dedi binince getirir degiştiririz diye,ya dedim yeni motor bu neden çizik olsun ki dedik sonra gittik içerdeki bizimle ilgilenen adamın yanına dedik böyle böyle o da aynını dedi bizde sinirlenince tamam dediler(önce elimzide parça yok dediler)baktık parça geliyo degiştiricekler,sonr ao parçayı tutan üstaki vida çıkmadı ve çıkarmak için murç kullandılar adam çekişle murç a bi vurdu dedim adama kırılır demeye kalmadı çart,
    tabi parça çıktı ama yan granajın tutan vida yeri kırıldı,dedik buı ne olacak ondan bişey olmaz dedi,usta niye koymuşlar onu diyom,formalite icabı diyo,ya kardeş dedim ben bu motoru niye alıyom biliyonmu dedim çin malını satıp bu motoru aldımki kaileteli motorum olsun diye siz ne yaptınız dha almadan motorun sagını solunu kırdınız dedim sonra ben bunu da kabul etmiyorum dedim,bu sefer onu da degişritirmeye kalktılar motor aldılar içeri söktüler kople ön farı felen yan granajları motor iskeşlet gibi kaldı sonra taktılar eyni parçayı bu sırada ön camı da tesgahın üstüne koydular birol adama dediki usta bu cam çiziliyo dedi,adamda çizmez o naylon dedi,altında da tornavida var neyse adam motoru topladı armut gibi camdaki çizikler meydana çıktı usta bu ne dedik ne varki gözükmüyo diyo ben görüyorum diyom diger usta da tamam dedi degiştiriyorum orda sirkeciye sevki olan cbf (mavi)ile degiştirdi camı sonra çıktık dışarı saat oldu 3 beni de işten arıyorlar sonra bıraktık motoru evin yakınına.
    ben özen motor kötü demiyorumama ustaları parça konusunda ciddi degiller
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nooldu kanka hayrola?....Servis mi bulamadın?.....

Ankarada olsan o beğenmediğin sokak tamircisine yaptırırdık....
    abi benim topik uçmuş 2006 mart topiğine ek olmuş...kesin bizim postmodern moderatör prozoparatörün işidir...ben ilmemmi malımı...gıcık kapar çaktırmadan...bilmezki ateşle oynar...hemde 2000 santigrat derecelik ateş...

cihan kötü işler be hocam...yani bana olsa kavga çıkarırırm sonra polis gelir ...şikayetçimisiniz falan olayı olur...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    gıcık oldum abi zaten ya yeni motor bu çizik olsun kim isterki,eşşek alırken bile nalına bakarlar yeni mi diyee.adamda tutmuş bana ne olcak diyoo bimiyoki motor nasıl ne güçlüklerle alıyoz,
    bak ben de 151 rs yi satıyom motorsuz kalıcam bir iki ay sinir oldum zaten bi daha oray gitmem zaten,otosevere gidicez bakalım ora nasıl ..
    98 Beygir.....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Anlamadığım şey noolduda 180 derece döndünüz...Neden şikayetçisiniz?...Çok memnundunuz, öve öve bitiremiyordunuz...

Her zaman anlatıyorum motorun markası önemli diil...Tecrübeniz olsa bunu bilirsiniz....Sağlam bir ustam olsun en adi çinliye bineyim hiç bir sorun yaşamam....

Baştan beri anlatıyorum....Hayat onda deyip duruyodunuz....Ondamıymış....Daha başındasınız....İlerleyen zamanda anlayacaksınız ne demek istediğimi.....

Bizim gibi kısıtlı bütçeyle motor sahibi olanlar herzaman ustaya muhtaçtır....
    Ev alma komşu al derler ya.....Değil...Motor alma usta al.......Bundan sora bu geçerli...

17 yaşında motorla Türkiye turu yapacak arkadaş varmı?....Ben yapıcam..Hatta 0 motorlu arkadaşları da beklerim.....Marka kalitesi ve ustanın önemini herkese anlatmak için başka çare kalmadı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    mete_han bu kadar titizlenme nazar değecek motora.
    hem bu arada servis ağı en kaliteli firma honda değilmiydi
    ne oldu iyi servis aranır oldu.
    bakalım hayatın ilerleyen zamanlarında neler göreceğiz
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gıcık oldum abi zaten ya yeni motor bu çizik olsun kim isterki,eşşek alırken bile nalına bakarlar yeni mi diyee.adamda tutmuş bana ne olcak diyoo bimiyoki motor nasıl ne güçlüklerle alıyoz,
    bak ben de 151 rs yi satıyom motorsuz kalıcam bir iki ay sinir oldum zaten bi daha oray gitmem zaten,otosevere gidicez bakalım ora nasıl ..
    Cihan ne zaman oldu bu olay? Hiç mi şikayet etmedin Hondaya?

TuğrulÖzbek
    evet servis ağı en kaliteli firma Honda... Türkiyede daha iyisi varsa söyleyin de bilelim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler