Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu mont hakkındaki görüşleriniz nelerdir...

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    herkese selamlar ve iyi geceler...
    linkteki mont sizce nasıldır...tekstili için fena değil diyorlardı ama bildiğime göre deri olan her zaman daha makbul...

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html

fikirleriniz benim için önemli
    teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    pahalı... hudson a her ay mail atıyorum indirim yapmaları konusunda beni kaile almıyorlar. geçtim indirim yapmayı cevap bile yazmıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

pahalı... hudson a her ay mail atıyorum indirim yapmaları konusunda beni kaile almıyorlar. geçtim indirim yapmayı cevap bile yazmıyorlar

motomax indirimli urunlerini indirim fiyatı uzerinden tekrar yuzde 30 indiriyor. orada ki kushintani deri montla kiyaslandığında cidden pahalı...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

motomax indirimli urunlerini indirim fiyatı uzerinden tekrar yuzde 30 indiriyor. orada ki kushintani deri montla kiyaslandığında cidden pahalı...
    peki kalite olarak nasıl...? koruyucu mu?

Motosikleti
    Ara verdi devam edecek :)
    dostum gerçek deri gerçek deridir marka farketmez ,deriden anlayan biri isen daha ucuz ürünleri bir gör incele derim,markaya para verme. Ben mağazacıyım 1500 liraya sattığımız deri ceket sezon sonunda 400e düşüyor var gerisini sen düşün ürün aynı ürün kalite aynı kalite ama fiyat çok farklı.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı marmarasiste adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum gerçek deri gerçek deridir marka farketmez ,deriden anlayan biri isen daha ucuz ürünleri bir gör incele derim,markaya para verme. Ben mağazacıyım 1500 liraya sattığımız deri ceket sezon sonunda 400e düşüyor var gerisini sen düşün ürün aynı ürün kalite aynı kalite ama fiyat çok farklı.
    doğru diyosun..ama tipte önemli sonuçta ve bu mont görünüş açısından hoşuma gitti...koruyuculuk içinse sizlere danışmak istedim...50-100 fark olacaksa tipi hoşuma gideni tercih ederim...

Motosikleti
    bence aynı güzelliğe sahp daha uygun ürünler bulabilirsin, gerçi 250den aşağıda adam gibi deri yok ya

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar ve iyi geceler...
    linkteki mont sizce nasıldır...tekstili için fena değil diyorlardı ama bildiğime göre deri olan her zaman daha makbul...

http://www.hudsonderi.com/?urun-182-...torsiklet.html

fikirleriniz benim için önemli
    teşekkür ederim...

benim arkadaşımda vardı ceket çok ağır hatta 4-5 kilo arası bişeydi sanırım ağırlığı yanlış hatırlamıyorsam

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    çeket ağır ama çok güzel. tavsiye ederim. fiyat olarakda aynı ceket hein gericke etiketi yapıştırsak kimse kalitesinden dolayı yadırgamaz ve bu fiyata pahalı demez.
    Ride it like you stole it!

Dana derisi kalın iyi korur ama ilk başlarda biraz sert gelicek ama yumuşama esneme yapınca daha fit durucak,soft petler çok iyi gözüküyor ama iç korumaları göremiyoruz haliyle ama derinin başlı başına bir koruma olduğunu düşüncek olursak ( en çok da sürtünme durumunda bir kelar kadar korur) içindeki korumalar soft bil olsa değiştirme şansın her zaman vardır,hava girişi vs ayrıtılar süper...yazın naparım dersin sürekli aynı montugiyicem gibi iddan varsa yazın havale geçirmeyi göze alıcan biraz ama deri kalitesinde bence iyi ya fiyatı 400 tl gözüküyo ama 570den düşmüş kimbilir bizim göremediğimiz ne gibi fonksiyonları var onuda satana sormal lazım bence :D
    ''Carpe Diem''

Motosikleti
    tracer 900
    yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...duygu özellikle detaylı bilgilendirme için...alıyorum o zaman...

Motosikleti
    monta kötü demedik dostum güzel mont ama acele etme önce rakiplerinide araştır ondan sonra karar ver ve al BENCE tabiki hayırlı olsun

rica ederim eğer şekli beğendiysen deri her zaman iyi bir koruyocudur pişman etmez seni gönlün rahat olsun yani ;)
    ''Carpe Diem''

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    İlanın altında M ve L BEDEN stoklarımızda kalmamıştır bilgisi var, bilginize..

Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşlar başlıkta belirttiğim montun 2. elini aldım..umarım güvenilirliğini test etme imkanım olmaz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    hayırlı ugurlu olsun güle güle kullan

Motosikleti
    tracer 900
    eyvallah kardeşim saolasın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    1-Ürünü ben tarrtırmıştım 3 kilo
    2-içindekiler soft koruma
    3-geçen yıl bu zaman 240 liraydı
    4-fuarda fiyatı düşecek
    5-illede bu fiyata alacağım diyorsanız şubat sonunu bekleyin daha iyi derisi (bufalo) gelecekmiş

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene fuardaki fiyatı 240 değilde 280di, bende geçen sene aldım çünkü.Fiyat baya artmış haberim yoktu
    2katı fiyat koyup önce %40 sonrakalan fiyat üzerinden tekrar %30 indirim yapıp müşteriyi kandırarak zamlı ürünü indirimde diye satmıyorlar en azından.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)