Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr125-250 ve Ötv hakkında Yardım istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bartu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Herkese hayırlı akşamlar arkadaslar kazasız belasız sürüşler.
    Ben bugün izmir honda bayiye gittim honda cbr 125 ile konusmaya dedim ki ben cbr 125 almak istiyorum ne zaman gelir ve 2012 modellerinde bi değişiklik varmı??
    aldıgım cevap suydu mayısın sonunda gelicek oda türkiyeye sadece 2 tane geldi 2 sinide biz aldık ve sahipleride var yani satıldı dedi peki dedim ondan sonra ne zaman gelir temmuzda gelicektir dedi ve %8'lik ÖTV zam ile %37 gibi birşey olucagını ayrıca Honda Cbr125'in 7.500 gibi bir fiyata sunulacagını söyledi. Tabi ki çok şaşırdım dedim olamaz aldıgım cevap suydu cok tutulan cok talep olan bir motosiklet gerek yapısı görünüşü olarak Cbr600 rr'a yakın ve sel bastıgı için fabrikasını fiyatlar bu şekilde olucak. peki dedim orda Cbr 250 duruyordu peki dedim Cbr 250 alıcak olsam nasıl olur ? Bu son elimizde kaldı dedi dedi 2012 modeldir dedi. Bundan sonra gelicek olanlar ÖTV zamıyla satılıcak yani 13 .000 gibi bir rakam yapar dedi her an bekliyoruz zamı yani alıcaksanız elinizi cabuk tutun dedi. Benimde aklım karıştı ve eksozunda biraz göcüklük vardı bu nasıl oldu dedim nolucak alsam dedim o fabrikadan gelirken olmus o zaten degisicek dedi peki dedim bende. Şimdi ben ne yapmalıyım? almalımıyım yoksa beklemelimiyim ? Birde honda motosiklet distribütör telefon numarasını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz onlarlada konusmak gerekir. Yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bence al 250 ligi bak keyfine yangından ne kurtarırsan kar.yoksa fiyatlar iyice uçacak

Allah belasını versin zaten o vergiyi koyanında zami yapanında
    7500 e kim alır 125lik motoru ulen ona vereceğim paraya biraz daha ekler 250 alırım . Onuda geçtim Honda , Cbr 250 yi ne sanıyor ninja falan mı ulen o paraya gider millet kawasaki alır yav aksam aksam cidden çok sınır oldum.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı akşamlar arkadaslar kazasız belasız sürüşler.
    Ben bugün izmir honda bayiye gittim honda cbr 125 ile konusmaya dedim ki ben cbr 125 almak istiyorum ne zaman gelir ve 2012 modellerinde bi değişiklik varmı??
    aldıgım cevap suydu mayısın sonunda gelicek oda türkiyeye sadece 2 tane geldi 2 sinide biz aldık ve sahipleride var yani satıldı dedi peki dedim ondan sonra ne zaman gelir temmuzda gelicektir dedi ve %8'lik ÖTV zam ile %37 gibi birşey olucagını ayrıca Honda Cbr125'in 7.500 gibi bir fiyata sunulacagını söyledi. Tabi ki çok şaşırdım dedim olamaz aldıgım cevap suydu cok tutulan cok talep olan bir motosiklet gerek yapısı görünüşü olarak Cbr600 rr'a yakın ve sel bastıgı için fabrikasını fiyatlar bu şekilde olucak. peki dedim orda Cbr 250 duruyordu peki dedim Cbr 250 alıcak olsam nasıl olur ? Bu son elimizde kaldı dedi dedi 2012 modeldir dedi. Bundan sonra gelicek olanlar ÖTV zamıyla satılıcak yani 13 .000 gibi bir rakam yapar dedi her an bekliyoruz zamı yani alıcaksanız elinizi cabuk tutun dedi. Benimde aklım karıştı ve eksozunda biraz göcüklük vardı bu nasıl oldu dedim nolucak alsam dedim o fabrikadan gelirken olmus o zaten degisicek dedi peki dedim bende. Şimdi ben ne yapmalıyım? almalımıyım yoksa beklemelimiyim ? Birde honda motosiklet distribütör telefon numarasını bulamadım yardımcı olabilirmisiniz onlarlada konusmak gerekir. Yardımlarınızı bekliyorum.
    hocam herhalde yükseliş'e sordunuz bende gelince izmir'e gitmeyi düşünüyorum ama elinde olmaması saçma geldi bana nese gelince görücez bende yorumlarımı iletirim.
    eğer 13.000 olursa honda başka motor bakmak zorunda kalıcaz gibi ama o kadar zam geleceğini sanmıyorum .
    bencede alabilirseniz 250 alın daha iyi edersiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Honda fabrikasını sel bastığı için ÖTV %37'ye mi çıkacakmış? Honda zam yapacaksa bile o kadar zam yapamaz. ÖTV'nin artacağını da hiç sanmıyorum. Artacaksa bile nereden haberi olacak bayinin. Bence elindeki cbr250'yi satmak için yazmış.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Boş söylenti bunlar, bayi size motoru satmak için hikaye yazmış.
    Yaza o motora en fazla 200-300Tl zam gelir Max, 9600Tl den herşey dahil satılmaya devam eder.
    Ötv artışı falan gündemde yok.
    İstanbul'a gel, Pendik Güngör motorda şuanda Plaka ve vergiler dahil 9200Tl ye motoru alırsın gidersin...
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam çok fena yazmış hea cbr600'e benziyo demiş bide sanırım 600rr görmemiş o adam hiç

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slayerrr in dediği doğru elindekini satmak amaç bu yüzden saçmalak bedava

Diger yandan ÖtV geri artabilir bunun garantisi yok ama adam sana garanti demişki medyum olmalı.

Son olarak Zam ve ÖTV artsa bile 125 in 7000 250 nin 13000 bini görmesi imkansız.

Bide bayideki motoru alman yararına. Ama iyi pazarlık et adam şöyle zam böyle zam diye senin pazarlık etmemen için aklını karıştırma yoluna gitmiş

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Cok sagolun arkadaslar cevaplarınız için dediginiz dogru olabilir elindeki motoru satmaya calısıyo olabilir ne yapıcagımı bilemiyorum . Bende aynısını dedim eger 7.500 olursa cbr125 kimse almaz bu fiyata ve 250 13 .000 olursa insanlar baska motosikletleri yönelir dedim. bizim aldıgımız haber bu dedi telefonla bir yeri aradı motor getirdikleri yer sordu yokmus ellerindede bundan sonra gelicekler zamlı olucak dedi ona göre hareket edin elinizi cabuk tutun dedi :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam herhalde yükseliş'e sordunuz bende gelince izmir'e gitmeyi düşünüyorum ama elinde olmaması saçma geldi bana nese gelince görücez bende yorumlarımı iletirim.
    eğer 13.000 olursa honda başka motor bakmak zorunda kalıcaz gibi ama o kadar zam geleceğini sanmıyorum .
    bencede alabilirseniz 250 alın daha iyi edersiniz
    evet yükseliş'e sordum sizde yorumlarınızı iletirseniz yardımlasmıs oluruz. hedefim 250 ama bakalım bekliycez heralde

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    elimden gelse honda yükselişe ugramam bile sewemiyorum adamları esnaflık sıfır ilgi alakada sıfır.
    hyosung gv 250

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimden gelse honda yükselişe ugramam bile sewemiyorum adamları esnaflık sıfır ilgi alakada sıfır.
    birde ben gidiyim bakalım benim arkadaşlarım 2 tane cbf 150 almışlardı indirimde yaptırdık çok iyi demişlerdi bana hatta benim de alacağımı biliyorlardı bendende bahsetmişler adama tabi dolar işaretleri çıkmıştır gözlerinde gelsin yardımcı oluruz demişler
    gelecek hafta sonu giderim bende bir sıkıntı olmaz sonra görüşlerimi paylaşırız sizlerle

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Honda'nın bütün bayileri mi böyle yoksa İzmir'e özel bir durum mu bilmiyorum ama. Cbr 250 ve yanındaki büyük motor haricinde hep scooter ve cbf. Gidip yetkili satıcıda diğer motorları inceleyemedikten sonra ne anladım yetkili satıcıdan ben.

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    aynen katılıyorum bayide hep cbf 150 ve scooter var :S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)