Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cbr 250 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    arkadaşlar herkeze selamlar anes motordan havale yoluyla cbr 250 alacam edirneye ambarla gönderecekler ama havaleyle bu işi yapmak ne kadr güvenli daha önce anes motordan alış veriş yapanlar arkadaşlar vardır mutlaka nasıl bi sıkıntı yaşarmıyız yardımcı olursanız cok seviniri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    kaça anlaştınız?
    nakliye ücreti ne kadar?
    Youtube: YOL AVCISI

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    sitenin sponsorlarından pek sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ama yinede motoru orada görmek daha iyi olur diye düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    motoru yerinde gör imkanin varsa git atla al gel bu devirde kimseye güven olmaz devir kötü.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    güvenle hic bi alakasi yok arkadasim anes en bilindik bayilerden biridir icin rahat olsun alabilirsin. biz de izmire ambarla havale yoluyla aldik tek bir çizik dahi olmadan evimizin önüne geldi cbr 125. hemde söz verdikleri günün sabahı

zeymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 F
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu sekilde forumdan bir arkadasin cani yandi bu sekilde ne idügü belirsiz bu islerin parayi yatirdiktan sonra adamlarin mantigi sen sag ben selamet hersey parayi alana kadar aneste olsa korlasta olsa fark etmez plan su olmali git gör al gel.
    hocam bakkal dükkanı mı sandınız bu bayiileri :-D

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Ne gerek var bu kadar sıkıntıya sokmaya kendini ? Motoru alacak para varda gidip görecek otobüs parasımı yok sanki atla otobüse git bayiye parayı elden ver birde otobüs firmasıyla anlaş otobüsle kendin için rahat şekilde getir....

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    9-10 bin lira para verip görmeden almak banada mantıklı gelmez.

belli bir markanın bayisi olmuş köklü firmalarda genelde sıkıntı olmaz. yinede aynı durumda olsam gider satış sözleşmemi yapar motosikleti kasasından çıkarmadan sigortalı bir kargo şirketi ile götürürdüm.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    ben kesinlikle tavsiye etmiyorum bu sekilde forumdan bir arkadasin cani yandi bu sekilde ne idügü belirsiz bu islerin parayi yatirdiktan sonra adamlarin mantigi sen sag ben selamet hersey parayi alana kadar aneste olsa korlasta olsa fark etmez plan su olmali git gör al gel.
    yok artık.. faturalı satışta müşteri memnuniyetsizliği durumunda çabucak tazminat davasından marka karalama bayilik iptaline kadar gider olay.
    çok ciddi bir yorumda bulunmuşsun. hoş olmamış bu yazı..
    What goes around, Comes back arround...

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    sıfırda sıkıntı olmaz..açılmamış bir paketi sana gönderirler olur biter...dünyanın bir ucundan geliyor bu motorlar...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ya Aslında @Zodium da haklı diyerleride haklı ...Ama Şöyle bir durum var Firma kendi özel aracı ile göndermeyecekdir tabi bir Kargoya verecekdirr ...
    Kargoda ne kadar güvenilir o bilinmezz
    Neden güvenmiyorum Çünkü Ben Bilen bilir Türkiyede 3 tane Olan Akdenizde tek Olan Çelik soyunma dolabı ,itfaye dolabı ,personel dolabı ,Ecza dolabı, Gibi ürünlerin İmalatını yapan yerde çalışıyordum Berberoğlu A.Ş de Her gün 30 A yakın dolap gönderirdik hafdada en az 5 tanesi Kargo tarafından Hasar görürdü Buda Hem karşı tarafı madur ediyordu Bekleme yönünden Hemde bizi madur ediyordu özellikle Nasıl Olsa çelik deyip Üzerlerine ağır yük atılıncaa.....
    Sado

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Aslında @Zodium da haklı diyerleride haklı ...Ama Şöyle bir durum var Firma kendi özel aracı ile göndermeyecekdir tabi bir Kargoya verecekdirr ...
    Kargoda ne kadar güvenilir o bilinmezz
    Neden güvenmiyorum Çünkü Ben Bilen bilir Türkiyede 3 tane Olan Akdenizde tek Olan Çelik soyunma dolabı ,itfaye dolabı ,personel dolabı ,Ecza dolabı, Gibi ürünlerin İmalatını yapan yerde çalışıyordum Berberoğlu A.Ş de Her gün 30 A yakın dolap gönderirdik hafdada en az 5 tanesi Kargo tarafından Hasar görürdü Buda Hem karşı tarafı madur ediyordu Bekleme yönünden Hemde bizi madur ediyordu özellikle Nasıl Olsa çelik deyip Üzerlerine ağır yük atılıncaa.....
    @eren motosiklet firmasi sonucta kendi kargo veya ambar sirketiyle göndermeyecek olusan kaza veya hasarda motosiklet firmasi zarari karsilayip yeni motormu gönderir yada parayimi iade eder tabiki hayir yoksa beni baglamaz ben motoru gönderdim benden ciktimi der tabiki evet

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    @eren motosiklet firmasi sonucta kendi kargo veya ambar sirketiyle göndermeyecek olusan kaza veya hasarda motosiklet firmasi zarari karsilayip yeni motormu gönderir yada parayimi iade eder tabiki hayir yoksa beni baglamaz ben motoru gönderdim benden ciktimi der tabiki evet
    Tespitin Bir bakıma doğru Bazen Tam Maf olmayan dolaplar oluyordu eyilmeler çizilmeler oluyorduu... Alıcı Hemen telefon açıyoduuu Bizdee Tabikide Foturayı ve irsaliyeyi kestiğimiz için Kargo da çizilmiş olabilir diyip İyadesini almıyordukk. Eyer Tekrardan Kargoyu Alıcı karşılarsa çift yönlü olarak ürünü geri alıyorduk ufak tefek sıyrıklarda
    Sado

Motosikleti
    ben bugun aradım sordum aynen öyle dedi..nakliyede cıkacak herhangı bır sorunda biz sorumlu değiliz dedi..Anes motor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugun aradım sordum aynen öyle dedi..nakliyede cıkacak herhangı bır sorunda biz sorumlu değiliz dedi..Anes motor
    gercek dürüst ve helal ticaretci önce tüketiciyi sonra kendi maddi cikarlarini düsünür Anes motordan farkli bir cevap beklenmezdi zaten adamlarin prensibi alisverisi yaptiktan sonra sen sag ben selamet sonra mümkünse bir daha görüsmeyelim

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyide arkadaş yolda başına gelen sorunlardan satan adam neden mesuliyet kabul etsin ki zaten kutusunda hasarsız kargoya vermiş. Kargo parçalanmış halde sana getirirse o kargo şirketinin sorunu satan adamın değil ve zararıda satan karşılamaz taşıyan kargo firmasının karşılaması lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide arkadaş yolda başına gelen sorunlardan satan adam neden mesuliyet kabul etsin ki zaten kutusunda hasarsız kargoya vermiş. Kargo parçalanmış halde sana getirirse o kargo şirketinin sorunu satan adamın değil ve zararıda satan karşılamaz taşıyan kargo firmasının karşılaması lazım
    beni ilgilendirmez ben karismam banane demek ayridir bakariz caresine elimizden ne gelirse hallederiz demek ayridir kardes.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ist edırne kuş üçüşü misali yakın biryer,
    ist,,diyarbakır ve malatya arası motor aldığımızı bilirim ben,
    dostum paranı koy cebine yada bankana,
    atla otobüse gel gör 1 gün takıl gerekırse al motorunu yolda rodajınıda yarılarsın uzun yolda aklında motorunda paranda kalmaz...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    arakadaşlar hepinize yaptığınız yorumlar için teşekkürler kısmetse yarın parayı havale yapıcaz motoru ambara teslim edecekler bakalım artık kısmetimize ne olacak motora atlayıp gelmek mantıklı ama havalar soğuk bide ehliyete daha yeni yazıldım ehliyetim yok doblo aracım var arka koltuğu cıkardığımızda alır diyolar motoru ama istanbulu pek bilmiyorum ambarda söförlük yapan bi abimiz var yardımcı olucak bakalım artık kısmetiimize bıraktık hakkımızda hayırlısı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne gerek var bu kadar sıkıntıya sokmaya kendini ? Motoru alacak para varda gidip görecek otobüs parasımı yok sanki atla otobüse git bayiye parayı elden ver birde otobüs firmasıyla anlaş otobüsle kendin için rahat şekilde getir....

güzel kardeşim paradan yana sıkıntı yok allah şükür paradan yana sıkıntı olsa zaten 9000 motra vermem

Motosikleti
    Alıntı nsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arakadaşlar hepinize yaptığınız yorumlar için teşekkürler kısmetse yarın parayı havale yapıcaz motoru ambara teslim edecekler bakalım artık kısmetimize ne olacak motora atlayıp gelmek mantıklı ama havalar soğuk bide ehliyete daha yeni yazıldım ehliyetim yok doblo aracım var arka koltuğu cıkardığımızda alır diyolar motoru ama istanbulu pek bilmiyorum ambarda söförlük yapan bi abimiz var yardımcı olucak bakalım artık kısmetiimize bıraktık hakkımızda hayırlısı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

güzel kardeşim paradan yana sıkıntı yok allah şükür paradan yana sıkıntı olsa zaten 9000 motra vermem
    kaça anlaştınız?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)