Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Otobüs ile motor getirmek mümkün mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Arkadaşlar. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5711839/detay/ iladaki motor için İzmir'deki sahibi ile telefon ile konuştuk ve büyük ölçüde anlaştık.

Bu hafta malum hava çok soğuk ve karlı, bu yüzden motoru İzmir'den alıp Ankara'ya gelmek mümkün değil. Motorun sahibi; İzmir'de otobüs terminalinden motoru Ankara'ya otobüsün bagajında götürebileceği bilgisini almış (2 bilet parası bedelle ve benzin deposu boş olarak).

Motorun sahibi Cuma yurt dışına çıkacağından havanın düzelmesini bekleme şansım yok. Otobüs ile taşıma işi hala bana mümkün gelmiyor. Siz ne dersiniz.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Mümkündür. bunu deneyen motorcuları biliyorum.

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Tamam ama HYO GV 650 bayağı cüsseli bir motor yerinden kaldırmak bile güç...
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkündür. bunu deneyen motorcuları biliyorum.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam Hangi Firma İle taşıyacaksanız o firmanın ankradaki şubesine sorunn Mümkünse olabilir neden olmasın.
    Etrafını battaniye ile 2 3 kat kaplasın göndersin Ben mersin Otogarında Otobüsün içersinde bir tane gördüm ama Ufak bişeydi ybr eski kasa sen HYOSUNG GV650 Diyosun O nu alırmı bilmem
    Sado

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Abi 2 bilet parası, ambar fiyatlarına göre gerçekten çok uygun olur öyle bir şey varsa. Ben İzmir'de oturuyorum aradığım motor İstanbul'da çok var. Eğer böyle bir şey gerçekten varsa benim içinde çok iyi olur ama otobüsün bagajına böyle bir motorun alınması bana pek gerçekçi gelmedi. Gelişmeleri buraya yazarsan sevinirim.
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Valla bu motor sığarmı bilmiyorum. Fakat mümkün olduğunu biliyorum. Sadece sizin firmayla anlaşmanıza bakar diye düşünüyorum.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    İzmir - Ankara için otobüs bedeli 40 TL. Bende otobüse bineceğimden 1 Koltuk parası + 2 Koltuk taşıma parası vereceğim totalde 120 TL.
    Gelişmeleri yazarım tabii
    Alıntı CankutKaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi 2 bilet parası, ambar fiyatlarına göre gerçekten çok uygun olur öyle bir şey varsa. Ben İzmir'de oturuyorum aradığım motor İstanbul'da çok var. Eğer böyle bir şey gerçekten varsa benim içinde çok iyi olur ama otobüsün bagajına böyle bir motorun alınması bana pek gerçekçi gelmedi. Gelişmeleri buraya yazarsan sevinirim.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    ne olursa olsun sıkı bağlayın motosikleti.
    kız gibi maşallah, hayırlısı olsun..
    What goes around, Comes back arround...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Mümkündür.
    Cenaze bile taşıyanlar var.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Cbr 1000 RR 2008
    ben 120 lira vermiştm Yolcu +motor parası 1000 rr getirmiştik otobüs firmasıyla taşıyolar yani merak etme Ama işmdiden Söyliyim Gerçekten Cok iyi Sabitle Yani motoru verirken Otobüs firmasına Başında Dursun Yoksa öle üzerinden 1 2 kere Baglıyolar Buda yeterli olmuyo Cok sallandıgı için Cizilip kırılabilir Başında dursun ve kendisi SAbitlesin .

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Mümkün ; NEOPLAN tipi yüksek otobüsler olursa en büyük motorları bile taşımam mümkün; Ancak otobüsün şoförüyle konuşup anlaşılsa daha iyi olur diye düşünüyorum ve motoru otobüse sabitlerken battaniyenin yanısıra birtane eski,taksi şamrieli şişirilerek yaslanacağı yerin arasına koyulsa çok daha garantili gider ...
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Otobüsle getirirsin getirmesine de yok ben kendim getirmek istiyorum, havaların düzelmesini bekleyebilseydim iyi olurdu dersen motoru satın alıp İzmir'de bir kapalı otoparka bırakabilirsin. Ama tabii ki otobüsle getirmek daha ucuza mal olacaktır.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Hocam Mercedes Travego'ların bagajları çok yüksek.Çok rahat getirirsin.Biz daha önce 2 kere yaptık
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Mümkün ; NEOPLAN tipi yüksek otobüsler olursa en büyük motorları bile taşımam mümkün; Ancak otobüsün şoförüyle konuşup anlaşılsa daha iyi olur diye düşünüyorum ve motoru otobüse sabitlerken battaniyenin yanısıra birtane eski,taksi şamrieli şişirilerek yaslanacağı yerin arasına koyulsa çok daha garantili gider ...
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    ben olsam muavine de bi 20lik atardım ki savsaklamasın özensin biraz.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben de motorumu otobüsle bodrumdan buraya getirmiştim hem de man otobüstü bagajı çok yüksek değildi mercedes otobüslerin yüksek oluyormuş ben kendim bağlamıştım araya battaniyeler ve kartonlar besleyip sımsıkı bağladım her mola yerinde de açıp kontrol ediyordum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hocam inşallah getirebilirsin.Şimdiden hayırlı olsun.Türünün en yakışıklısı bence

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam ama HYO GV 650 bayağı cüsseli bir motor yerinden kaldırmak bile güç...
    CBR1000RR R1 getirenleri gördüm :D

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Ben 1996 yılında Silivriden kocaeliye 251 mz getirmiştim tofaş-kartalla. Kartalın arka koltukları sökmüştük ama..Aklıma geldi birden başlığı görünce...
    Otobüsün bagajı kartalın içiyle kıyaslarsak 1 hyosung neki kaç hyo sığar kim bilir...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Evet geliyor. Fakat getireceğin zaman bagaja yerleştirince köpük strafor ile destekle ve etrafına çanta koydurtma. Yoksa telef oluyor hayvan. Sen alacaksan gitmeden yada motor sahibinden temin etmesini rica et.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)