Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda 2012 ye cok hizli girecek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Taylanddaki sel felaketinden sonra Honda uretime son gaz devam karari aldi ve motosiklet tarihinde bir ilk olarak bu sene piyasaya 7 yeni model birden sunacak, tum yeni modeller 250cc ve altinda enjektorlu modeller olacak, CBR250 modelinde kullanilan motoru enduroda piyasaya cikaracagi hakkinda bilgi var, tum yeni modeller ve detaylari bu sali gunu duyuracaklar, yeni modellerin bircogu asya ve avrupa pazarinda da olacak, heyecanla bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hiçbirinin türkiyeye geleceğini zandetmiyorum. Honda cbf 150 satmaya devam

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Turkiyeye gelecek emin olabilirsin cunku sadece ic pazara yonelik degil, ic pazar icin zaten yeterli model var 250cc altinda, en az 3-4 model avrupaya ve turkiyeye gelecek,zaten aciklamalarda belirtiliyor, bakarsin cbf yerine birseyler cikar, pcx icinde haber verilmisti ve turkiyeye gelmez denildi ama geldi, bence honda turkiyede artik hem model hem fiyat icin digerlerinden daha iyi hizmet veriyor, gerek pcx fiyati ve gerekse cbr125-250 fiyatini daha yuksek verselerdi gene alici olacakti ama gayet makul tuttular.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    alla alla

honda today yerine kesin bir model gelir oyleyse

cbr1000 de 2012 makyajına kavuşmuş olur da ben bu yenilikleri marttaki fuar da yaparlar sanıyordum
    Mustafa Kemal Atatürk

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    http://powersports.honda.com/street.aspx
    http://www.honda.co.jp/motor/
    istersen bu iki linke bak kaç tanesi türkiyeye geldi türkiyeye gelen motorlar adamların internet sitesinde bile yok varadero vs gibi motorlar adamların kataloğunda bile bulunmazken ben hondanın yeni modellerini göndereceğini zannetmiyorum yıllardır cb1000r üretiliyor ve kullanılıyor türkiyeye bu motorlar bilr gönderilmezken yeni model zorrr
    bu arada ikinci linkte sol tarafta bulunmakta motorlar
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Honda + 250 cc Enduro kulağa oldukca hoş geliyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ona bakarsan o dediklerinin bircogu burada da yok, pcx gelmez dendi neden geldi, yada yeni kasa cbr125 2-3 sene sonra dendi, 250cc uzeri zor ama bu yeni modeller 250cc ve alti, pazar payi buyuk, ben gelecegini dusunuyorum, en azindan motor fuarinda da incelersiniz gibime geliyor, bakalim gorecegiz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet honda iyi motorlarla geliyor... coopper modeli hoşuma gitti

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    phantom 250cc chopper olacak diye konusuluyor ama en dogrusunu sali gunu gorecegiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alla alla

honda today yerine kesin bir model gelir oyleyse

cbr1000 de 2012 makyajına kavuşmuş olur da ben bu yenilikleri marttaki fuar da yaparlar sanıyordum
    Vision 50 var onun gelmesi muhtemel ama ben kebapçı haricindeki kişisel kullanıcıalr için pcx ten ucuz bi model olarak vison 110 un geliceğini düşünüyorum bu durumda aradaki komik fiyat farkından dolayıda 50 lik gelmesi tehlikede. Todayın şiriliği olmasada vision 50 daha komple bi model. selesi 2 kişilik tekerlekler 14'' lük.

Vision gelicekte ya 50 ya 110 tercih edilecek muhtemelen. belkide ticari olarak iyi tutturdukları spacy e rakip olmasın diye güzelim büyük cantlı Vision 110 kurban edilicek. 50cc nin fiyatı 3.500 civarında olacağından 110 luk ğun 4000 civarına satılması daha tutulan faydalı bi model olur türkiye için. PCX e ihtiyacı olmayan yazlıkçı güney kesimide çirkin spacy den kurtulmuş olur gelirse

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 scooter da kulağa hoş geliyor Ama boyut ve karizmadan çalıncaksa alçak ve ufak bi endro transalpın ekonomiği olamaz tüketici gözünde.

Onun dışında 250cc bi endro CBR250R den çok daha mantıkı bi klas iiçinde tek silindirli motor olduktan sonra

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Elit modelini çok beğeniyorum.inşALLAH. gelir.Tam bana göre.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ona bakarsan o dediklerinin bircogu burada da yok, pcx gelmez dendi neden geldi, yada yeni kasa cbr125 2-3 sene sonra dendi, 250cc uzeri zor ama bu yeni modeller 250cc ve alti, pazar payi buyuk, ben gelecegini dusunuyorum, en azindan motor fuarinda da incelersiniz gibime geliyor, bakalim gorecegiz
    inaşallah dediğin gibi olur ve yeni modellerde türkiyeye gelir ben de çok isterim yeni modellerin türkiyeye gelip pazarın büyümesi ve daha şık kullanışlı motorların piyasda olmasını
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Geçen akşam içimden geçirdim; şu kamyın VN800'ü bir meraklısına verip yeni yılda Honda bir 250cc CBR makineli enduro çıkarsa onu alsam diye. Kalbim temizmiş... İnşallah gelir ve fiyatı da uygun olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    3. dünya ülkesiyiz adamların gözünde..bize yine gözlerinde 5 para etmeyecek modelleri çok AFEDERSINIZ ama KAKTIRIRLAR..!

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yeni modeller olacak yani su an piyasada olmayan, bazi honda saticilari pcx 250 beklentisi icindeler, ayrica phantom 250 ve bir enduro 250 var bakalim
    50cc ben beklemiyorum, innova varken cub ta beklemiyorum acikcasi

http://powersports.honda.com/2012/cr...fications.aspx

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Enduro ile Cross modelleri karıştırmayalım.

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

cbr250 alacaktım fakar fuara kadar bu motoru bekleyeceğim..10.000 TL den aşağı gelirse kesin alırım..
    Youtube: YOL AVCISI

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Bende 2012'de cbf150'ye alternatif bir motor gelecegini duydum. Bir bayii soylemisti.

arkadaşlar elite bu sene gelmiyor spacy satılsın stok erisin diyorlar tamamen alanya bayisinden duydum

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250

Bu değil bahsi geçen motosiklet. Bu XRE 300, Hornet 300 ile aynı motora sahip, senelerdir de üretimi yapılıyor. Gelecek mi gelmeyecek mi tartışması yapılmıştı ilk üretildiğinde, getirilmedi zaten. Yani bunu beklemeyin, gelmeyecek.

Fakat yukarıdaki kırmızı beyaz, sanırım CRF 250 olan motosiklet getirilebilir. Uzun zamandır CRF 230 da üretiliyor bildiğim kadarıyla, bu o değilse eğer ben geldiğinde bu motosiklete balıklama dalabilirim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)