Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şu garibe bi yardım!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar 21 yaşındayım öğrenciyim 4 yıldır motor istiyorum ama hiç imkan olmadı şimdide biraz para biriktirdim keseme uygun bi motor istiyorum bütçem 1500 tl ama taş çatlasa 2000 tl yapabilirim belki öncelikle en çok sevdiğim tarz cruiser ama şu anda tarzı değil başımı fazla ağrıtmayacak vitesli hemen dökülmeyecek bi motor istiyorum bunlar:
    250 mct(tipini beğeniyorum fakat yorumları hoş değil ama bütçeme uygun olabilir)
    kymco cg 125(bulumduğum yer yokuşlu bir yer olduğu için tedirginim)
    mondial mr 150 vulture

Şimdi diyeceksiniz ybr125 ama bu fiyata 30-60 bin km de var,regal raptor,roadstar 250,hyo gv 250 ama bunlara bütçem el vermiyor bende çok isterdim bi gv 250 im olmasını veya bi roadstar 250 im yorumları güzel kendileri güzel yada land cruiser 250 ama işte bütçe şu anda motor sevdamı karşılayacak beni okuluma götürüp getirecek bi motor araştırması işine grdim

Sizce ne yapmalıyım tavsiyeleriniz neler yada sitede bu motorlardan satan taksitli satabilecek arkadaşlar varmı veyada sana şu motor çok uygun diyebileceğiniz bir motor

NOT:Birde sonuçta okul bitecek ve motoru memlekete götüreceğim bu yolda yaklaşıl 700 km bi yol alacağım motorun bu yolu dinlen dinlene de olsa gitmesi lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda isen o fiyatlara motor bulma ihtimalin yüksek istanbul motorları genellikle uygun oluyor. anadoluya geçtikçe aynı motor değerleniyor. piyasası artıyor.

Motosikleti
    kütahyadayım şu anda

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin malı cg ler işini görür. Hem sıfır alırsın hem başını ağrıtmaz kolay kolay dökülmüyor. Tecrübeyle sabittir
    Dip not: İstisnalar olabillir
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    gerçekten temiz ezilmemiş,haşat edilmemiş olduğunu teyit edebileceğin,ettirebileceğin bir mct bulursan al...
    işini görür bahsettiğin yolada gelir...
    ben kullandım..neredeyse tek mola ile İzmir-İstanbul yaptım 2008 de...
    ama ilk söylediklerimi dikkate al...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kymco ck 125 kendinde demişsin ve aradığını bulmuşsun sorunsuz istediğin gibi uzun yola giden yedek parçası başına ağrıtmaz cebini yakmaz bi motor ama 2.eli çok durgun alıcam uzun süre kullanıcam hatta perte bile çıkartırım diyorsan hiç bekleme git al bi ck 125 hoş diğer bahsettiğin çin mallarınında piyasasının farklı olmasını bekleme

Motosikleti
    evet kymco için sağlam diyolar ama yokuşta performansı çok kötüymüş birde en geç 2 yıl içindesatabilirim,samet mct zaten tip olarak hoşuma gidio ama bi o kadar da korkutuor

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    0 almak istiyorsanız Kanunin ve Mondialin Sitesine bakmanızı öneriyorum. ama ikinci el alcam derseniz tanıdığın birinin motorunu almak daha uygun olur. Çünkü motorun ne durumda olduğu ne kadar yıpranmış olduğunu az çok tahmin edebilirsiniz. malum tanımadığın motorunu satın alınca motorun ne bahadireler atlattığını bilmek güç oluyor. Şimdiden hayırlı olsun...
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Motosikleti
    çevremde motoru olan da yok ki ondan alayım 2. el olacak sıfır değil peki motorlar hakkındaki görüşün ne

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sana şu durumda sabrı tavsiye edebilirim
    düzgün bir motora binebilmek için yaklaşık 1000 liraya daha ihtiyacın var
    çünkü yenisinin hayrının dokunmadığı çin mallarının 2. eli, senin onca emeğinin de boşa gitmesi demek olabilir
    biraz daha toparlayabilirsen enazından hyosung rt 125 veye honda cbf 150 bulabilirsin

valla yokuş performansının kötü olduğunu ilk sizden duydum desem forumda ck 125 sayfası var oraları okuyarak daha net doğru bilgi edineceğinizi düşünüyorum. Sonuçta bakımsız egzosu vs si orjinalinden farklı olan bir motordan yokuş performansı beklemek yanlış olur

Motosikleti
    ben baya bi okudum ck hakkında bilgi bayada yokuş konusunda dert yanan gördüm hatta birisi yokuşta 100 lük scooter ın bile yanınızdan tam gaz geçtiğini görürsünüz yazmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana şu durumda sabrı tavsiye edebilirim
    düzgün bir motora binebilmek için yaklaşık 1000 liraya daha ihtiyacın var
    çünkü yenisinin hayrının dokunmadığı çin mallarının 2. eli, senin onca emeğinin de boşa gitmesi demek olabilir
    biraz daha toparlayabilirsen enazından hyosung rt 125 veye honda cbf 150 bulabilirsin
    bende beklemek istiyorum ama artık sabrım kalmadı ne zmandır bekliorum 4 yıldır 1.5 yıl önce yaklaşık 3000 tl biriktirmiştim ve roadstar 250 alacaktım ama bi yerden masraf çıktı ve harcamam gerekti o yüzden hazır bu sefer para duruoken diye düşünüyorum

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çevremde motoru olan da yok ki ondan alayım 2. el olacak sıfır değil peki motorlar hakkındaki görüşün ne
    motorlar hakkında maalesef pek bilgim yok .
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Motosikleti
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar hakkında maalesef pek bilgim yok .
    yinede çok teşekkür ederim

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    lifan tay100 e bak usta onun motorlarıda sağlam

Motosikleti
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lifan tay100 e bak usta onun motorlarıda sağlam
    yok cup tarzı düşünmüyorumm

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Al kardeşim bütçene göre 2011 model 2. el motosiklet...Bende aynısını kullanıyorum tık yok,yakıtıda kendi sınıfının diğer markalardan daha az yakıyor,çekiş canavar gibi kolay arıza yapmaz,yolda bırakmaz,kaya gibi makina...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66888759/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68124448/detay

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    her motor güzeldir tipini boşver. en binmem dediğin motor senin olunca mersedes gibi gelir. atladın mı sen ve o bütün yakın illeri gezersiniz.
    bütçene uygun bi commuter ile ya da cub ile başla.
    cg 125 falan mesela
    parası olan istediğine biner, var olanla mutlu olmasını bilene ise her motor güzeldir.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al kardeşim bütçene göre 2011 model 2. el motosiklet...Bende aynısını kullanıyorum tık yok,yakıtıda kendi sınıfının diğer markalardan daha az yakıyor,çekiş canavar gibi kolay arıza yapmaz,yolda bırakmaz,kaya gibi makina...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66888759/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68124448/detay
    Bu model benimde dikkatimi çekmişti ama neden bukadar çok 2011 model satlık var anlamadım kronik bi sorun mu var yoksa birde bu modelin 0 ı nekadar kendi sitesinde fiyatları bulamadım

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her motor güzeldir tipini boşver. en binmem dediğin motor senin olunca mersedes gibi gelir. atladın mı sen ve o bütün yakın illeri gezersiniz.
    bütçene uygun bi commuter ile ya da cub ile başla.
    cg 125 falan mesela
    parası olan istediğine biner, var olanla mutlu olmasını bilene ise her motor güzeldir.

bende bunun üstüne 10 koyuyorum .
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)