Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bir ayrılık hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    İhtiyar delikanlıya bugün elveda dedik.
    Bakalım yeni maceralara kısmet.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4156977/detay/
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayriliginiz daha guzel beraberliklerle sonuclanir insallah

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    bu şey satılırmı ya.
    naptınız hocam siz.
    What goes around, Comes back arround...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    daha ona bakmağa geleceğidik ton ton ton gezeceğidikkkk nasıl yaptın bunu bende bir boyasını halledemedim. birde nikelajlar ne kadar tuttu sorması ayıp?
    ANGARAJ

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hadi hayırlısı olsun..sattıktan sonra ne düşünüyorsunuz, hangi motosikleti alacaksınız?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    gönlünüzde ki yakışıklı ile buluşursunuz umarım en kısa sürede

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Benim maviş zaten duruyor kenarda. (F650 ST) gerçi arkadaşı gidince tedirgin oldu sıra bana da gelecek mi diye ama neyse :D

KORAY: hocam ben kendim toplayıp satıyorum, merak biraz. Deli işi ama olsun o kadar. Şimdi beşik amortisör bir BMW bakıyorum 58 model. Kendi hurda, şasesi taş gibi olacak. Çalışır durumda olacak. Bulursam alıp onu toplayacam. 1 sene biner onu da satarım sonra.

Gaccal: Hajım, nikelaj toplam 450TL tuttuydu, kargo parası dahil. Gittisi geldisi. Ama deponun tamamı nikelaj, cant tellerini de söküp göndermiştim cantlarla beraber, sonra motorun tüm cıvataları da nikelaja gitmişti. Yan ve arka kapaklar gözüküyor zaten. %70 nikelajdı makina... :D Tavsiye etmem, polisler her gördüğünde çeviriyor. Sırf bakmak için aslında ama, yine de bi yusuf oluyor lan gene ne oldu diye.. :D

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    haydaaa satılır mı bu motor.. umarım yeni sahibi değerini bilir.

hayırlısı olsun
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    hocam ilanda satılmıştır. yazıyor. satıldımı satılmadımı satılmadıysa eğer gelip alayim.
    20

Motosikleti
    hakkat nikelaj fazlaca olmuş gündüz feneri gibidir o yolda şimdi
    ANGARAJ

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motormuş epey emek harcanmış hayırlı olsun

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ilanda satılmıştır. yazıyor. satıldımı satılmadımı satılmadıysa eğer gelip alayim.
    Vallaha gitti artık. Bir kaç sefer forumda söylemiştim satıyorum diye. Kısmet değilmiş.
    Parayı gönderdi alan arkadaş. Çarşamba günü gelecek noter moter halledecez, alıp gidecek cabbarı.
    Bu arada satın almadan parayı gönderen, hala güvenilebilecek ve insanlara güvenen adamlar var.
    Umutlarım yeniden yeşerdi. Arkadaşa noterde en son şart koşacam. M.net'e üye olmak zorundasın diye :D

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkat nikelaj fazlaca olmuş gündüz feneri gibidir o yolda şimdi
    Aynen öyle. Cayır cayır yanıyor. Hele yazın. Aklın durur.. millet delisi olmuştu yazlkta.
    Bu fotolarda eksik var bu arada. Amerikadan krom ayna ve elcik takımı getirtmiştim onlar var üstünde
    nikelaj ön tampon var (jawada koruma demiri değil tampon onun adı)

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motormuş epey emek harcanmış hayırlı olsun
    Ne demezsin hocam.. Sırf işçiliği için para istesem 10.000'e satmam lazım.
    Ben bilirim o emme manifoldunun boğazındaki yamukluğu gidermek için yarım gün eğe yaptığımı...
    Kaç kere söktüm taktım bilmiyorum. Ama işte keyif alıyorum. bir de eve hurda getirip millet "nAaapcan olm bunnaa eheheh!" diye dalga geçtikten 6 ay sonra
    TAN!! TANNN!!! diye kapılarını önünde öttürünce ve "abi hadi be biraz geziim" dediklerinde,
    kendilerine en güzelinden bir baş-işaret-orta parmak işbirliği ile selam verip yağlı benzin dumanına boğarak uzaklaşınca.
    Deyiyor... tüm yorgunluğuna...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha gitti artık. Bir kaç sefer forumda söylemiştim satıyorum diye. Kısmet değilmiş.
    Parayı gönderdi alan arkadaş. Çarşamba günü gelecek noter moter halledecez, alıp gidecek cabbarı.
    Bu arada satın almadan parayı gönderen, hala güvenilebilecek ve insanlara güvenen adamlar var.
    Umutlarım yeniden yeşerdi. Arkadaşa noterde en son şart koşacam. M.net'e üye olmak zorundasın diye :D
    vay be böyle bişey günümüz tarihinde yaşanıyor dimi 10-15yıl öncesini anlatmıyosunuz?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hayırlı olsun Saygıncım , FJR ye doğru emin adımlarla gidiyoruz galiba
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti

Aynen öyle. Cayır cayır yanıyor. Hele yazın. Aklın durur.. millet delisi olmuştu yazlkta.
    Bu fotolarda eksik var bu arada. Amerikadan krom ayna ve elcik takımı getirtmiştim onlar var üstünde
    o zaman şu detaylı ve bol aksesuarlı fotoğrafları görmenin vakti geldi sanırsam
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be böyle bişey günümüz tarihinde yaşanıyor dimi 10-15yıl öncesini anlatmıyosunuz?
    Aynen öyle.. Hatta daha önce defalarca arayıp pazarlık edip, mutlaka alacam deyip görmeye bile gelmeyen insanlar oldu.
    Bu arkadaş cuma günü aramış ulaşamamış, öğlen aradım,
    Ben çok beğendim alıcam dedi,
    Hafif pazarlık ettik. Ne zaman gelirsiniz görmeye dedim.
    Siz banka numaranızı verin, görmeme gerek yok, fotolardan gördüklerim yeter zaten 39 yaşında makina alacağımın farkındayım dedi.
    Ben yine de neyi var neyi yok anlattım.
    Adam bugün havaleyi yaptı. Gerçi ilk konuşmamızda, ismimi cismimi adresimi, işimi gücümü herşeyi anlattım adama. Ondan da biraz rahatlamış olabilir.

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Saygıncım , FJR ye doğru emin adımlarla gidiyoruz galiba
    Ben sana ne istediğimi söyledim abi, sen de bana FJR1300 dedin. Şimdi başka motor alabilir miyim senin lafın üstüne.
    Zaten hastası olduğum bir makina, sen de direk bunu tavsiye edince soktun aklıma.
    Du bakalım, seneye sanırım... seneye bu zamanlar. Şu bmw'nin biraz daha tadını çıkartayım...

NOT: abi kar da geliyor, ne zaman soyacaz benim çocuğu? durumlar nasıl senin?

---------- Post added at 17:45 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman şu detaylı ve bol aksesuarlı fotoğrafları görmenin vakti geldi sanırsam
    Motoru alan arkadaş ankaralı. Çarşamba akşam motor ankaraya gidiyor.
    Veririm telefonunu, hem yardımcı olursun bi şey lazım olursa.
    Arka stop camı falan lazım olacak vs.
    Hem de makinayı görür sesini dinlersin.

1/3 egzost nasıl oluyor kulaklarında duyarsın.
    Tabi bir de bionik 52 ön çatal muhafazası çakılı tüplerin içine.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne demezsin hocam.. Sırf işçiliği için para istesem 10.000'e satmam lazım.
    Ben bilirim o emme manifoldunun boğazındaki yamukluğu gidermek için yarım gün eğe yaptığımı...
    Kaç kere söktüm taktım bilmiyorum. Ama işte keyif alıyorum. bir de eve hurda getirip millet "nAaapcan olm bunnaa eheheh!" diye dalga geçtikten 6 ay sonra
    TAN!! TANNN!!! diye kapılarını önünde öttürünce ve "abi hadi be biraz geziim" dediklerinde,
    kendilerine en güzelinden bir baş-işaret-orta parmak işbirliği ile selam verip yağlı benzin dumanına boğarak uzaklaşınca.
    Deyiyor... tüm yorgunluğuna...
    sonuna kadar haklısınız ve severek yaptığınızda belli. yaşlı ihtiyarları diriltmek gerçekden çok keyifli bir hobi keşke benimde sizin gibi imkanlarım el verse ve sizin kadar bu konularda bilgili olsam

Sıradaki motoru merakla bekliyorum hatta bana hitab eden ve imkanlarımda elveriyorsa belki satın almayıda düşünebilirim. Var mı aklınızda bi marka model yoksa daha belirlemediniz mi?

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar haklısınız ve severek yaptığınızda belli. yaşlı ihtiyarları diriltmek gerçekden çok keyifli bir hobi keşke benimde sizin gibi imkanlarım el verse ve sizin kadar bu konularda bilgili olsam

Sıradaki motoru merakla bekliyorum hatta bana hitab eden ve imkanlarımda elveriyorsa belki satın almayıda düşünebilirim. Var mı aklınızda bi marka model yoksa daha belirlemediniz mi?
    Ya aslında gönlümde 58 model beşik amortisör bir BMW yatıyor siyah. Mat siyah ve arka çamurluk alev desenli (paintbrush) bir BMW canlanıyor gözümde. Motor da mat siyah mesela.
    Ama geçenlerde bir tanıdık usta, 37 model (şu anda adını hatırlayamadığım) bir rus motorundan bahsetti. Fotoları görünce kendimden geçtim. İstanbulda bulunabileceğini söyledi.
    Sorun parça sorunu.

Sanırım ilk etapta 58 beşik veya 56 düz amortisör BMW toplayacam. Beşik amortisörün yeri çok ayrı, ama 56 modellerde de, sanırım 54'e kadar. Çift koltuk var. Onların da görüntüsüne bitiyorum.
    Bakalım. BMW olacak sanki ama.. 54-58 arası bir tane toplayacam inşallah. Tabi herşeyden önce, izmirdeki atelyemi tekrar kurmam lazım eskişehirde.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    5 ay javalara baktım takip ettim
    tam bıraktım aramayı sen hangi ara ilanı yayınladın hangi ara sattın hemşerim :(
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 ay javalara baktım takip ettim
    tam bıraktım aramayı sen hangi ara ilanı yayınladın hangi ara sattın hemşerim :(
    İlan Kasım 2010'dan beri yayında.
    Ben de bu eylülden beri sitede orada burada pek çok defa söylemişimdir sattığımı :D

diyprum ya kader kısmet bu işler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)