Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir ayrılık hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslında gönlümde 58 model beşik amortisör bir BMW yatıyor siyah. Mat siyah ve arka çamurluk alev desenli (paintbrush) bir BMW canlanıyor gözümde. Motor da mat siyah mesela.
    Ama geçenlerde bir tanıdık usta, 37 model (şu anda adını hatırlayamadığım) bir rus motorundan bahsetti. Fotoları görünce kendimden geçtim. İstanbulda bulunabileceğini söyledi.
    Sorun parça sorunu.

Sanırım ilk etapta 58 beşik veya 56 düz amortisör BMW toplayacam. Beşik amortisörün yeri çok ayrı, ama 56 modellerde de, sanırım 54'e kadar. Çift koltuk var. Onların da görüntüsüne bitiyorum.
    Bakalım. BMW olacak sanki ama.. 54-58 arası bir tane toplayacam inşallah. Tabi herşeyden önce, izmirdeki atelyemi tekrar kurmam lazım eskişehirde.
    Merakla ve heyecanla yeni yapacağınız motoru bekliyorum yapım aşamalarınıda burada paylaşırsınız heralde?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merakla ve heyecanla yeni yapacağınız motoru bekliyorum yapım aşamalarınıda burada paylaşırsınız heralde?
    Paylaşırım da. Benim bu yoğunluk ve bezginlikle o işe başlamam 1 seneyi bulur şimdiden uyarayım :D
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşırım da. Benim bu yoğunluk ve bezginlikle o işe başlamam 1 seneyi bulur şimdiden uyarayım :D
    Olsun olsun geç olsun güç olmasın ilerde bana klavuz olacak yapacağınız anlatım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)