Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Rahatsızlık ve hatırlatma...

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Her gün severek ve isteyerek bir motosiklet tutkunu olarak MT'ye girmekteyim.
    Her ne olursa olsun her yaş ve farklı yapıda insanın ortak noktası olan motosiklet ile buluşup kaynaşması, bilgi ve birikim paylaşması, güzel etkinlikler ile beraberlikler ve güzel dostluklar kurması kanımca MT'nin ana hedefi ve kullanıcılarının nedenidir.
    Çok şey öğrendiğim ve çok değerli kişilerle tanışıp dostluk kurduğum, çok güzel anılar paylaştığım MT'de üzülerek bazı açılan konuların içeriklerinde manevi değerlerin fikir beyan etme ve tartışmalarında hoşgörü sınırlarının aşılarak hakaret, aşağılama, tahrik etme gibi hoş olmayan noktalarda seyir ettiğini izlemekteyim.
    Forum Kurallarının tekrar okunmasında ve bu kurallara özen gösterilmesinin fayda olacağı görüşündeyim.

Herkese saygı ve sevgilerimle....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    ..............
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    merakla izlemekteyim....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    çok doğru söylüyorsun üstad

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    katılıyorum..

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Faydalı bir hatırlatma, maneviyatıma dokunma arkadaş motosikletinle gez dolaş!!!
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Hak vermemek elde değil bende 3 senedir bu forumu izliyorum, ara ara bir konuları şöyle tarıyorum ama yüksek ihtimalle sadece okuyup kapatıyorum, yorum yapmıyorum. Nitekim benim gözlemlediğim kadarıyla konuların bir kısmı hemen sulanıyor gayri ciddi tavırlar ve yazışmalar dönüyor. Bir kısmında da anlayışsızlık hakim karşı taraf aşağılanmaya varan ifadelerle küçük düşürülüyor fakat çoğunlukla anlayışlızlık hakim. Birtakım topikler mahalle kıraathanesine dönüşmüş durumda : )
    Empati yapan çok az, güzel Türkçe'mizi doğru dürüst kullanan sayılı, saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde duygu yada düşüncelerini ifade etme kabiliyeti hakkında zaten birşey söylemek istemiyorum. Değişik yaş gruplarının farklı ifade ve tavırlarının olmasını ise normal karşılıyorum.
    Bağlamak gerekirse bu kadar üyeye sahip bu forumun daha iyi ilişkiler ve diyaloglar doğurması ve tecrübelerin daha çok paylaşılması dileğiyle hepinizin yeni yılı sağlık mutluluk ve bol kazanç getirsin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yerinde ve güzel bir tesbit olmuş,tebrikler..

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı sarıdev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faydalı bir hatırlatma, maneviyatıma dokunma arkadaş motosikletinle gez dolaş!!!
    Katılıyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adam akıllı cümle kurmayı becerebilen insanların kavgası bile insana keyif veriyor aslında hatta kendileri bile keyif alıyorlar birbirlerine takılıp tartışmaktan. Bunu yazdıklarından bile farketmek mümkün oluyor.
    Seviye korunduğu ve içi dolu cümleler kurulduğu sürece kimse için rahatsız edici olacağını düşünmüyorum .

Yerinde bir tespit olmuş. Benimde zaman zaman (hatta bu sabahta gördüğüm iki cümle sonrasında) aklıma gelen bir meseleydi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok doğru.....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hak vermemek elde değil bende 3 senedir bu forumu izliyorum, ara ara bir konuları şöyle tarıyorum ama yüksek ihtimalle sadece okuyup kapatıyorum, yorum yapmıyorum. Nitekim benim gözlemlediğim kadarıyla konuların bir kısmı hemen sulanıyor gayri ciddi tavırlar ve yazışmalar dönüyor. Bir kısmında da anlayışsızlık hakim karşı taraf aşağılanmaya varan ifadelerle küçük düşürülüyor fakat çoğunlukla anlayışlızlık hakim. Birtakım topikler mahalle kıraathanesine dönüşmüş durumda : )
    Empati yapan çok az, güzel Türkçe'mizi doğru dürüst kullanan sayılı, saygı ve sevgi kuralları çerçevesinde duygu yada düşüncelerini ifade etme kabiliyeti hakkında zaten birşey söylemek istemiyorum. Değişik yaş gruplarının farklı ifade ve tavırlarının olmasını ise normal karşılıyorum.
    Bağlamak gerekirse bu kadar üyeye sahip bu forumun daha iyi ilişkiler ve diyaloglar doğurması ve tecrübelerin daha çok paylaşılması dileğiyle hepinizin yeni yılı sağlık mutluluk ve bol kazanç getirsin.
    Davut abi çok güzel açıklamışsın . Bazı konular oluyor bilgi aktarımı , yorum yapma yada bilgi alma isteğinde bulunuyorum fakat içeriğindeki yorumlar konudan öyle sapmış oluyorki insanın bir kelime yazası gelmıyor. Özellikle de kibirli ve bilmişlik taslayan insanların hakaret ve aşağılıyıcı içerikli yorumlarını görunce çok sinir oluyorum ve dırek kapatıyorum. Bu yüzden arada gerçekten yardımcı olmak isteyen ve tecrübeli arkadaşların yorumlarıda yanıyor.

İnşallah Yüce abinin değindiği bu konudan herkez kendı payına düşen yanlışlarını ve hatalarını görüp bır ders çıkarır ve kimse kimseye saygıda kusur etmemeye çalışır. İyi seneler.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Düzenli okuyucu olarak bu başlıkta şu ana kadar paylaşılanlara hak veriyorum.
    Ride it like you stole it!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    herkez büyüğünü küçüğünü bilse ortalık güllük gülüstanlık olur...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Siz ve bütün düşüncelerini aktaran arkadaşlar, sonuna kadar haklısınız.
    Lütfen sizde meydanı boş bırakmayın çünkü git gide rahatsızlığınıza neden olan sorunlar artmakta ki bu açıkça görülüyor.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    İşim gereği neredeyse 16 saat masa başında ve önümde 2 bilgisayar açık çalışıyorum.
    Bilgisayarın bir tanesini özel olarak şahsıma diğerini işim için kullanıyorum.
    MT ise genelde hep açık oluyor.Bazen öyle konular oluyorki eften-püften, .oktan.
    Tamam günlük yaşamdan da bazı şeyleri paylaşalım ama bazen kantarın topuzu öyle kaçıyorki insanın e be kardeşim sulandırdınız iyicene diyesi geliyor ama mizacım gereği kimseyi de kırmak incitmek istemiyor , okuyup geçiyorum.
    Bazen ise milli ve manevi değerler üzerine öyle atıp tutmalar oluyor ki insanın çileden çıkması işten bile değil.Bilirim herkesin aynı görüşte olmasını beklemekte haksız olur ama görüşlerini kırıp dökmeden sulandırmadan belirtmesini de beklemek hepimizin hakkıdır.
    Sana tamamıyle katılıyorum Yüce kardeş.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Haklısın mübarek Yüce abi.
    Kalemi güzel olan insanların tartışmaları şahsım adına sürekli keyif vermiştir.
    Lakin ne söylediğinden habersiz hasbel kader karşısındaki insanı aşşagılar nitelikte yorumlar yapan kişilerin tavırları benimde hoşuma gitmiyor.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Sevgili büyüklerim merhaba

Bence bunun sebebi burada kontrol az, ve kullanıcı sayısı çok, ben 6000 civarı olan bir sitede yöneticilik yaptım, gece gündüz sayfadaydık kontrol ederdik özel bölümlerimiz vardı buraya kontrol harici mesajlar atılmazdı gece gündüz sayfada idik, bizim işimiz oydu 2. iş olarak yapmıyorduk, burada sanırsam modlar 2. iş olarak yaptıkları için gerekli zamanı eforu tam anlamıyla veremiyorlar, aslında güzel bir kontrol ile forum çok güzel olur.

Saygılarımla

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    E evet evet aynen böyle oluyor @siyahatmaca

Malesef çoğu zaman forumu okumakla yetiniyorum.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)