Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Rahatsızlık ve hatırlatma...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    Eğer rahatsızlık verici mesajlar devam ediyorsa biraz tatlı bir dille uyarılabilir. Bunu moderatörler yapmasa da olur. Bizlerde yapabiliriz. Eminim etkisi olur...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr 125 esd
    hakaret ve alaydan nefret ettigim ve bunlarla karsilasmamak icin siyasete kaymis topikler ozellikle buna dahil ,cok az sekilde yaziyorum yorum yapiyorum. bilsem ve herhangi bir fikrim olsa bile yazmamayi tercih ediyorum saygisiz bir cumleyle karsilasmamak icin.gerci gunumuz dunyasinda insan oldugumuz icin ne kadar saygi goruyoruz ki burada da fazlasini bekleyelim
    [COLOR="#DAA520"][/COLOR][B]Deveye sormuşlar neren eğri diye,bir türlü öğrenemediniz ALLAH sizi bildiği gibi yapsın demiş[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendi adıma BBelt için garajda yapılan veda partisinde BBelt için anarşist yönünü sevdiğim,cümleleri hoşuma gittiği için samimi duygularla cümlelerim olmuştu.Rahatsız olan varsa başta BBelt olmak üzere herkesten özür dilerim.O başlık haricinde ters bir cümlemin olduğuna inanmıyorum.
    Selamlar.
    Not:Uyarıdan alınmadım ama kısa bir özeleştirinin zararı olmaz diye düşündüm.

Mesajım altta:
    "İyiydin be BBelt.
    Sitenin anarşik profili ikametini değiştiriyor desene.
    Her anarşik senin gibi cümle kurmayı beceremiyor,en azından ezberci değilsin,seviyorum bu yönünü.
    Beni sorsan müslüman sol tayfalardan,sosyalist kafa yapısı.Anlayacağın sana göre daha muhafazakar
    Neyse,elbet birgün bir yerde tanışır,söyleşiriz.
    Yeni yolunda yeni maceralarında başarılar,mutluluklar diliyorum."

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben bunun yaş,konum,ve kültür farklılıklarının olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez büyüğünü küçüğünü bilse ortalık güllük gülüstanlık olur...
    Aynen ....

---------- Post added at 20:34 ---------- Previous post was at 20:32 ----------

Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer rahatsızlık verici mesajlar devam ediyorsa biraz tatlı bir dille uyarılabilir. Bunu moderatörler yapmasa da olur. Bizlerde yapabiliriz. Eminim etkisi olur...
    Katılıyorum kardeşim...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    konunun özüne bakacak olursak;
    tek kelime ile hazımsızlık derim...
    herkes kendisine saygı duyulmasını beklerken, karşı tarafın hakkına tecavüz ettiğini ya görmüyor yada kasıtlı olarak devam ediyor...
    sitenin adı üzerinde;
    ''motosiklet.net''
    buraya gelen bir şahsın bahsedeceği konular belli iken, nedense her seferinde konu öncelikle ya siyasete yada manevi duygulara geliyor...
    cevap verilecek çok yorum olmasına rağmen, neden burda olduğumu hatırlıyor ve cevap vermekten geri duruyorum...
    forum burda yöneticileri belli, motosiklet ve buna bağlı konuların dışında ki tüm konuları gözden geçirip öyle yayınlamaları gerekir...
    yok eğer yapmıyorlarsa bunda da kasıt ararım...
    böyle bir forumun yöneticisi de, tarafsız olmak zorundadır....

Yüce ağabeyim, böyle bir konuya ön ayak olduğun için teşekkür ederim....
    sağlıcakla kalasın ağabeyim....

The Trouble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Katılıyorum. Bende bir süre önce buna benzer bir konu açmıştım. Bu konuyla bir ilgisi yok gibi gözüküyor ama forum kuralları geçince yazmak istedim. Konu başlıkları ve mesajlarında sürekli büyük harf kullanan arkadaşlara ithafen birşey yazmıştım. Büyük harfle yazılanların daha çok ilgi çektiğini, diğer konulara haksızlık olduğunu düşünmüştüm ki zaten kurallara göre de bu yasak. Gelen cevap ise şuydu " Sen elalemin işine karışma, kendi işine bak!", bir üye yazmış bunu. Üzülmüştüm yani.Keşke sizin gördüğünüz desteği bende görebilseydim.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar bu forum ciddiyeti konusunda Türkiye'de tek adres çözümpark tır, mod sayısı çok fazladır, siz XP ile bir konuyu Network grubuna açsanız bile uyarı alırsınız ve mesajınız ilgili yere taşınır, geyik hiç ama hiç yoktur, sadece mesleki şeyler konuşulur, nick ile üye olmak yoktur, herkes isim soyisim ile login olabilir, harika bir ortamı vardır,

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    az çok kimin hangi konuya neler yazacağını bildiğimden,okur geçerim yazdıklarını anlamaya bile çalışmıyorum artık.bir çoğunuda engellemişim zaten)

Mythos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    90 bin üyesi bulunan bir forum da her tür insanın bulunması da doğaldır. Ancak bu kadar kalabalık olan bir Forum'un daha iyi denetlenmesi konusunda hepimiz hemfikiriz sanırım.
    Bu yüzden de Forumca kabul görmüş,tecrübeli üyelerin moderator olarak atanması ve yönetici sayısının arttırılması taraftarıyım. Eski yöneticiler,zamanla sıkılıp savsaklamaya başlar,denetim azalır,kendini bilmezler de bu boşlukdan yaralanıp işin suyunu çıkarırlar.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer hata yapıyorsak, birbirimizi uygun bir dille uyarmalıyız, özür dilemesini veya geri adım atmasını bilmeyen üyeler olursa, dayanışma içersinde kınama yapılabilir! fakat bazı kişiler dikkat ediyorum! bir forum konusunda olay çıkarıyor ve unutulup gidiyor, daha sonrasında da forumda yeni konu açan üyeye gayet sempatik yaklaşılıyor. kimse demiyor ki bu üye şu konuda terbiyesizlik etmiş, gaf yapmış vs. vs... gelmiş şimdi forumda başlık açıp hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sevgili yüce abimin düşüncelerine sonuna kadar katılıyor çuvaldızı ara arada kendimize batırmamız gerektiğini düşünüyorum mt denen topluluk bizleriz, sensin, benim, ve başkası ,

mt yi mt yapan unsur ve mtnin kalitesini arttıran insanların çoğunlukta olduğunu hissediyorum , dini,milli,siyasi görüş meselelerine tırt oluyorum bir şey bilmediğimden değil tartışmak istemediğimdenki sonu ardı gelmiyor.. herkez yazdığıyla kalıyor... bu güne dek hiç bir siyasi konuya yorum yazmadım istisnalar hariç yazmayacağımda ,

sitemiz motosiklet sitesidir, siyaset, dini meselelerin tartışmalarını yersiz buluyorum yoksa , yeri gelir şaka da yapılır , yeri gelir tartışılır, yeri gelir paylaşılır..

son olarak tabiki forum, toplum ,ahlak ,vicdan kuralları dışına çıkılmadan insanca sohbette edilir tartışılırda ... ne söylediğin kadar nasıl söylediğin önemlidir...

bazen bende şahit oluyorum ve üzülüyorum vayyy beee ne insanlar var ????? diyorum ...

kimsenin inancı beni enterese etmiyor
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Naked :)
    Ben siyaset konularının burada konuşulmasından biraz rahatsız oluyorum. İster istemez okuyorum ve insan tahrik oluyor bişeyler yazmak istiyor. Tanımadığım birtakım insanlardan görüşlerinden dolayı soğuyorum hatta. Ben motosiklet sevgimi paylaşmak için burdayım. Motosikleti seven herkesle ortak bir yanım var demektir. Madem motosiklet forumu, bu tür tartışmalara girilmese herkes daha huzurlu olur bence. Girdiğim forumlarda bu çeşit konulara kesinlikle izin verilmiyor. Biraz yönetimde eksiklik var sanırım.
    Ayrıca geçen aslında girmemem gereken bir konuya, sohbet, biraz da madem geyik yapılıyor diye girdim ve hoş olmayan durumlar oldu. Bir daha böyle bir hata yapmayacağım. Geyiğin de bir sınırı olmalı.
    Hepinize mutlu,sağlıklı,bol paralı seneler

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Herkeste birbirine böyle laf sokma yarışı var.. Anlayamadım gitti, hadi hayırlısı..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

irfan bey, bahadır bey, arda bey... haklısınız aslında katılıyorum.
    sn. siyahatmaca güzel bir hatırlatma yapmış onada teşekkür ediyorum fakat bana rahatsızlık vermedi cünkü
    elimden geldiğince dikkat etmeye ve samimiyetimi bozmamaya çalışıyorum. herkesi ciddiye alarak önemseyerek dostluk ve arkadaşlığımı pekiştirmek istiyorum.
    eğer kusur işlersem! gerekli uyarıyı kim olursa olsun yapsın, özrümü dilerim ve telafi etmeye çalışırım.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Arkadaşlar ,

Kişiler farklı görüşlere sahip olabilirler ve bunlar seviyesi düşürülmeden tartışılabilir . Her ne kadar motosiklet forumuda olsa burada iş eninde sonunda kişilere ve görüşlere hakarete varan boyutlara kolayca ulaşmakta ve bazı arkadaşlarımız işin ucunu fazlası ile kaçırmaktadırlar.
    Genelleme yaparsak ,
    - Gerçek ismini paylaşmayanlar
    - Kendisi hakkında tutarsız bilgi verenler
    - Birden fazla kullanıcı ismi kullananlar veya buna teşebbüs edenler.
    - Avatarında kendi resmini kullanmayanlar
    Bu tür arkadaşlar ile tartışırırken konu motosiklet bile olsa seviye bir - iki mesaj sonra yerin dibine geçiveriyor. Moderatörler şikayet olmadığı sürece müdahil olmuyorlar . Ben kendi adıma şikayette bulunduğum konuların çoğunda moderatörlerden destek alabildim. Sizlerde üşenmeyin ve sol alt köşede bulunan "BU MESAJI ŞİKAYET ET" butonunu kullanmayı adet haline getirin . Moderatörler biraz yorulacaklar ama bir süre sonra seviyenin yükseldiğini görebileceksiniz.

AMA....

Sırf karşınızdaki sizin ile aynı siyasi , dini , dünyevi görüşlere sahip değil diye gereksiz şikayette bulunmayın buna müdahale eden moderatör forumu yanlı hale getirirki bu büyük bir ayıptır.
    Şikayetiniz daima üslup üzerine olmalıdır.

Yukarıdaki görüşler şahsıma aittir forum yöneticilerini veya üçüncü şahısları bağlamaz.

Saygılar
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar ,

Kişiler farklı görüşlere sahip olabilirler ve bunlar seviyesi düşürülmeden tartışılabilir . Her ne kadar motosiklet forumuda olsa burada iş eninde sonunda kişilere ve görüşlere hakarete varan boyutlara kolayca ulaşmakta ve bazı arkadaşlarımız işin ucunu fazlası ile kaçırmaktadırlar.
    Genelleme yaparsak ,
    - Gerçek ismini paylaşmayanlar
    - Kendisi hakkında tutarsız bilgi verenler
    - Birden fazla kullanıcı ismi kullananlar veya buna teşebbüs edenler.
    - Avatarında kendi resmini kullanmayanlar
    Bu tür arkadaşlar ile tartışırırken konu motosiklet bile olsa seviye bir - iki mesaj sonra yerin dibine geçiveriyor. Moderatörler şikayet olmadığı sürece müdahil olmuyorlar . Ben kendi adıma şikayette bulunduğum konuların çoğunda moderatörlerden destek alabildim. Sizlerde üşenmeyin ve sol alt köşede bulunan "BU MESAJI ŞİKAYET ET" butonunu kullanmayı adet haline getirin . Moderatörler biraz yorulacaklar ama bir süre sonra seviyenin yükseldiğini görebileceksiniz.

AMA....

Sırf karşınızdaki sizin ile aynı siyasi , dini , dünyevi görüşlere sahip değil diye gereksiz şikayette bulunmayın buna müdahale eden moderatör forumu yanlı hale getirirki bu büyük bir ayıptır.
    Şikayetiniz daima üslup üzerine olmalıdır.

Yukarıdaki görüşler şahsıma aittir forum yöneticilerini veya üçüncü şahısları bağlamaz.

Saygılar
    8CAN Baba, naber? özledim tokadını
    ailecek, nice mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum! 2012 şans-bereket-şifa getirsin İnşallah!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8CAN Baba, naber?
    ∞can böylesi daha güzel oldu sanırım.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ∞can böylesi daha güzel oldu sanırım.
    ben de öyle yapmaya çalışıyorumda hacıyatmaz misali klavyenin neresinden yapılıyor sonsuzluk işareti? macbook a göre?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de öyle yapmaya çalışıyorumda hacıyatmaz misali klavyenin neresinden yapılıyor sonsuzluk işareti? macbook a göre?
    Googleye sınırsız işareti yazıp forumdan buldum ben. Windowsta karakter eşlemden çıkıyor.♫

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)