Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bu motosiklet alınırmı üstadlar, abiler, dostlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    temiz ise yıllarcana binersin.. iyi bir kontrol ettir şimdi dragstarların kronik ne sorunu var bilmiyorum onlarıda iyi öğren hani değişmesi gereken parçaları zamanlı değişmişse o kronik sorunlar nüks etmez kronikleşmezde..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay sinan abim, biliyorum abi seninde motosiklet geçmişini, uzuun uzun konuşmuştuk
    abim enduroda şansımı denedim, tenere alıyordum, alacağım gün toplayan usta pers etti motoru..
    doğru istikamet chopper abim bana
    bakalım abicim bu makinayı alacağım gibi işallah alınca resim çeker paylaşırım
    Cruiser sevgisi kaçmış sanada belli Alacağın makina temizse ve en önemlisi içine sinmişse (kromlarına iyi bak, nikelajlı kısımlar falan paslı, bakımsız olmasın) baktığında bakımlı ve hoş geliyorsa sana al derim. Bakımlı motor gösterir zaten kendisini. Ustan da motor aksamına yorum yapar. Aküsünün bağlantılarına farlara kadar olan elektrik aksamına bak, yamalı bohça gibi eklemeler çıkarmalar falan yoksa, motor bloğunun altında çok fazla yağ birikintisi yoksa, şasesinde boyanmış yerler, garip kaynaklar yoksa, bu makinalar şaftlıdır, ustan iyice bir baksın. Şaft kolay kolay bozulmaz ama bozulursa da masraflı iştir. Her şey gönlüne göre olur inşallah. (2000 iyi senin motor için)
    Gökhan YAŞDAL

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser sevgisi kaçmış sanada belli Alacağın makina temizse ve en önemlisi içine sinmişse (kromlarına iyi bak, nikelajlı kısımlar falan paslı, bakımsız olmasın) baktığında bakımlı ve hoş geliyorsa sana al derim. Bakımlı motor gösterir zaten kendisini. Ustan da motor aksamına yorum yapar. Aküsünün bağlantılarına farlara kadar olan elektrik aksamına bak, yamalı bohça gibi eklemeler çıkarmalar falan yoksa, motor bloğunun altında çok fazla yağ birikintisi yoksa, şasesinde boyanmış yerler, garip kaynaklar yoksa, bu makinalar şaftlıdır, ustan iyice bir baksın. Şaft kolay kolay bozulmaz ama bozulursa da masraflı iştir. Her şey gönlüne göre olur inşallah. (2000 iyi senin motor için)
    çok teşekkür ederim üstad değerli yorumların, teşvikin için, bu akşam gidip göreceğim makinayı, kesin kararımı yarın gün içinde verir 2012 ye 650 dragstar sahibi (tüylerim diken diken oluyor yazarken bile) olarak girerim inşallah
    What goes around, Comes back arround...

Mythos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Fotolardan gördüğüm kadar;Lastikleri bitik yeni lastik gerekiyor,ekzoz darbe almış ezilmiş,sol tarafdan darbeli depo ezilmiş,daha önce de boyandığı görülüyor. Epey meşakkat çekmiş bir motor. İlla alacağım diyorsan yukarda saydıklarımı adama söyle kırabildiğin kadar fiat kırmaya çalış .

Motosikleti
    Alıntı Mythos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolardan gördüğüm kadar;Lastikleri bitik yeni lastik gerekiyor,ekzoz darbe almış ezilmiş,sol tarafdan darbeli depo ezilmiş,daha önce de boyandığı görülüyor. Epey meşakkat çekmiş bir motor. İlla alacağım diyorsan yukarda saydıklarımı adama söyle kırabildiğin kadar fiat kırmaya çalış .
    Mythos iyi göz varmış sende Bu arada bir iki fiyat kırma bahanesi daha ;

1- Koruma demiri yok
    2- Sisy Bar yok
    3- Sis farı yok
    4- Ön cam yok
    5- Çanta demirleri var bi srmak lazım çantalar var mı?
    6- Ön çamurluğun boyası bir garip (kıllandım sadece)
    Gökhan YAŞDAL

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı Mythos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mythos iyi göz varmış sende Bu arada bir iki fiyat kırma bahanesi daha ;

1- Koruma demiri yok
    2- Sisy Bar yok
    3- Sis farı yok
    4- Ön cam yok
    5- Çanta demirleri var bi srmak lazım çantalar var mı?
    6- Ön çamurluğun boyası bir garip (kıllandım sadece)

hiç bakmadığım açılardan bakmışsınız vallahi, ben bu motosikleti almam yahu.. benim çinliden bi farkı yokki şu haliyle, sahibinden de bakındım biraz, 10.000 nakit para yapsam, benim düldülle beraber tam dolu on numara motosikletler alabilirim... biraz daha beklemem daha mantıklı olacak sanırım..
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bakmadığım açılardan bakmışsınız vallahi, ben bu motosikleti almam yahu.. benim çinliden bi farkı yokki şu haliyle, sahibinden de bakındım biraz, 10.000 nakit para yapsam, benim düldülle beraber tam dolu on numara motosikletler alabilirim... biraz daha beklemem daha mantıklı olacak sanırım..
    yahu hemen çark etme Moralini bozmak için değil, fiyatı düşürüp iyi pazarlık yapman için yazdık o eksikleri. Sen git bak hele. Ama ortalama aksesuarların parasını da araştır. Biraz para tutuyor o aksesuarlar bilgin olsun. Ona göre pazarlık yap.
    Gökhan YAŞDAL

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)