Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

1200 cc den 200 cc ye geçiş.. acil yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    arkadaşlar 1200 cc motora hakimim iyi denecek kadar kullanıyorum .. 200 cc ye hemen geçebilirmiyim . zorlanırmıyım lütfen ciddi yorumları bekliyorum,, motosikleti cok seviyorum artık 200 cc ye geçme zamanı geldi diye düşünüyorum .. önce tecrübe tabikide tabi korumaları full olarak binicem ,,. hız için binmiyorum görüntüsü ve sesi hoşuma gidiyor

kaskım ls2 montum bering pantolon olarak kot ve dizlik eldiven olarak kayak eldiveni kullanıyorum çok sıcak tutuyor . sizce yeterlimi
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    sakın birden bire 200 cc ye geçme ölürsün

sıralaman şöyle olmalı

1000-600-250-200

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    o kadar beklemek istemiyorum ama çok sabırsız biriyim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim doğru yazdığına eminmisin 1200 den 200 lüğe geçişş diye bir şey yok Şaka amaçlı yazmadın umarım yanlış yazdıysan bile 200 cc den 1200 direk geçme sakin 600 cc felan al önce 1200 cc diyorsun boru değill

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Aboo Galiba tongaya Düştüm sazan avı
    Sado

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1200 cc motora hakimim iyi denecek kadar kullanıyorum .. 200 cc ye hemen geçebilirmiyim . zorlanırmıyım lütfen ciddi yorumları bekliyorum,, motosikleti cok seviyorum artık 200 cc ye geçme zamanı geldi diye düşünüyorum .. önce tecrübe tabikide tabi korumaları full olarak binicem ,,. hız için binmiyorum görüntüsü ve sesi hoşuma gidiyor

kaskım ls2 montum bering pantolon olarak kot ve dizlik eldiven olarak kayak eldiveni kullanıyorum çok sıcak tutuyor . sizce yeterlimi
    Küçükten büyüğe geçince sen zorlanırsın, büyükten küçüge geçince motor zorlanır.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    jesse yapma be abi
    avamı çıktın...
    forumumuzun kıdemli motorcularındandır kendileri....

Motosikleti
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim doğru yazdığına eminmisin 1200 den 200 lüğe geçişş diye bir şey yok Şaka amaçlı yazmadın umarım yanlış yazdıysan bile 200 cc den 1200 direk geçme sakin 600 cc felan al önce 1200 cc diyorsun boru değill

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

Aboo Galiba tongaya Düştüm sazan avı

abicim nasıl yok ben 200 cc ye geçmek istiyorum .. zorlanmıyım diyoruym bide 200 cc ne önerebilirsiniz 2000 ile 3000 tl arası
    Drift Religion

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    abicim nasıl yok ben 200 cc ye geçmek istiyorum .. zorlanmıyım diyoruym bide 200 cc ne önerebilirsiniz 2000 ile 3000 tl arası
    sende zorlanırsın ama asıl motoru ne kadar zorlarsın tahmin edemiyorum....

1000 lik deseydin efsane vardı ama....

dedik sana fazla basma diye..rüzgar çarptı bak...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben 1200 den 150 yi indim gerçekten tehlikeli oluyor çünkü güçlü motorla alışmışsın trafiğe ve 150 liğide öyle kullanmaya çalışıyorsun ama motor gitmiyor gücü yok o yüzden tehlikelerden kaçamıyorsun ama naptım 1 hafta boyunca motorun karakterine alıştım ve ona göre kendi sürüş stilimi oturttum ve mutluyum ama bu seferde büyük motora geçtiğimde haftasonları anam anam ilk kalkışta motorun önünü kaldıracak gibi oluyorum alışmışız tabi köküne kadar gazı çevirip gitmeye 150 ile

Motosikleti
    samet abi risk alıyorum ama gerçekten o görüntü ve ses beni benden alıyo .. yani binmiyim çalıştıriim o derece

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:04 ----------

abi korkutma beni ya.. :( yeni başlicam
    Drift Religion

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın birden bire 200 cc ye geçme ölürsün

sıralaman şöyle olmalı

1000-600-250-200

arada çift silindir bi 500 lük olsaymış daha garanti olarmış...

Motosikleti
    kanuni racer 200 .. yada gilera runner 200 hangisi iyidir
    Drift Religion

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    HEE Kardeş sen ciddiymisin Ben sazan avı zannetmiştim soryy :( Ama Sana Önere bileceğim 200 cc motor yok onun yerine mondial mc x öneririm 162 cc deli bi makina heee yada dur Arora 200 tiger var aradığın fiyata 200 cc dayım kullanıyor hiç bir şikayeti yok bunlar çin min demeyin lütfen fiyat aralığına göre en iyi bunlarr hemde sıfır
    https://www.arora.com.tr/?/motorsiklet/ar-200-11-tiger
    Sado

Başlığı okurken dedim fırtınalar kopacak,kahkahalar atılacak. Birileri gelmiş foruma.Bir açtım jesseeee. Şaka bir yana 200 cc ile şaka olmaz.Kayak eldiveni yerine annenize örgü eldiven yaptırmalısınız.Zaten kaska gerek yok.Karpuz alıp içini boşaltmak en iyisi diyorlar. İyi forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HEE Kardeş sen ciddiymisin Ben sazan avı zannetmiştim soryy :( Ama Sana Önere bileceğim 200 cc motor yok onun yerine mondial mc x öneririm 162 cc deli bi makina heee yada dur Arora 200 tiger var aradığın fiyata 200 cc dayım kullanıyor hiç bir şikayeti yok bunlar çin min demeyin lütfen fiyat aralığına göre en iyi bunlarr hemde sıfır
    https://www.arora.com.tr/?/motorsiklet/ar-200-11-tiger
    Hocam kendine gel. Jesse kafa yapıyor milletle. Bu topici sevdim.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    kanuni racer 200 .. yada gilera runner 200 hangisi iyidir
    gilera sanırım scooter....
    racer 200 de tam şehir içi az yakan işe geliş gidiş motoru....2 gün önce sattım bu yavruyu...31369 km idi.... uzun yol, şehir içi benı üzmeden getirdi götürdü.... tabi ben ona gereken ilgiyi gösterdim....

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    immortalboss
    Hocam kendine gel. Jesse kafa yapıyor milletle. Bu topici sevdim.

ABOOOWWW Bak sazan avıdır kesin yazdım yazmama rağmen sazan oldum iyi mi tüğğğ abi vurun beni rezillik diz boyu :SSSSSSSSSSSSSSSS
    Sado

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    avcılık ve atıcılık ihtisas klübüne hoşgeldiniz...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avcılık ve atıcılık ihtisas klübüne hoşgeldiniz...
    Sorma abiya Ben Gündelik hayatta böyle tongalara hiç düşmem Nasıl oldu bu ya uykuszmu kaldım ne
    Sado

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bence mondial 150 zc,kalitesi,sorun çıkarmayışı,bol yedek parçası,mükemmel servisleri ile arkasında mondial gibi bi motosiklet deviyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir,şimdiden hayırlı olsun,50 cc eksik ama aratmaz 200 cclik bi motosikleti

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam Topiğe yazacaklar için bir uyarım Var Ben DÜştüm siz düşmeyin Bu oyuna Sazan Avı Hocam buu
    Sado

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)