Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Feci kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mecidiyeköy meydanında yol kenarında bekleyen bir otomobil, ani bir kalkışla yolun karşısına geçmek isteyen yayaları arasına daldı. 1 kişiyi yol kenarına fırlatan otomobil 3 kişiyi ise altına alıp sürükledi. Otomobilin altında yaklaşık 60 metre sürüklenen 39 yaşındaki kadın hayatını kaybetti. O dehşet anları saniye saniye görüntülendi.

http://webtv.hurriyet.com.tr/2/25761...-kamerada.aspx

Yine bayan sürücü dehşeti,bence bu kadarı rastlantı olamaz,bunu her söylediğimde tepki görüyorum ama bu kadarına da pes doğrusu!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    konunun bayanla adamla alakası yok hocam eğitimle alakalı tamamen. ne o kadın iyi eğitim almış olsa ne de belli ki bilmeyen o kadının altına o arabayı veren eğitim almış olsa bunlar olmazdı
    Heil Spellcheck

Ben öyle düşünmüyorum,bir insan 60 metre boyunca bastığı pedalın fren pedalı olmadığını anlayamıyorsa daha görmeden bayan derim..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    dehşet verici...
    Allah cümlemizi korusun...
    şu ehliyet alımlarına yeni düzenlemeler getirilmesi şart oldu artık....

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ben gerizekalı derim. Erkeği de var kadını da var böylesinin

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dehşet verici...
    Allah cümlemizi korusun...
    şu ehliyet alımlarına yeni düzenlemeler getirilmesi şart oldu artık....
    bi devlet adamımız veya tanıdığı bu şekilde birşeye maruz kalmadığı sürece zor. Manisanın ünlü sabuncu beli de tansu çillerin makam arabası kaza yaptıktan sonra düzenlenmişti
    böyle gelmiş böyle gider
    Heil Spellcheck

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Dikkat etmek lazım böyle beyinsiz insanlara.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    ben bunlar yüzünden araba lardan nefret ediyorum
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberlerde gördüm verilen videoyu acmadım ama gerçekten bi insan aracın altındaki kişiyi faketmeden nasıl 60 metre sürükler????

Video sitelerine sadece bayan sürücü yazmanız yeterli,hem güleceğiniz hem de bunun gibi dehşetle izleyeceğiniz binlerce görüntü var,özellikle gaz yerine frene basma konusunda.. Konuyu okuyan bayan arkadaşlar varsa üstlerine alınmasınlar elbette istisnalar var ama bunun bilimsel bir açıklamasının olduğunu da duymuştum.. Sürüş esnasında arkalarına bir türlü yaslanamamaları,direksiyonu 9-15 el hizasında kıracakmış gibi tutmaları,köşe dönerken kafalarını tavan döşemesine değirerek aracın tamponunu görebilme çabaları daha neler neler.. Bu ne heyecan,bu ne evham arkadaş..

Önümdeki arabanın kalkışından tutun frenlemesine,dönüşünden tutun park ederken trafiği kilitlemesine,'abi bu bayan' diyorum,yanından geçerken aracın içine bakıyorum %99 isabet,Allahın hikmeti işte!

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberlerde gördüm verilen videoyu acmadım ama gerçekten bi insan aracın altındaki kişiyi faketmeden nasıl 60 metre sürükler????
    gerizekalı o.ç. bunlar.....beyin yokki kafataslarının içinde..o geri zekalıyada aynısı yapıp geberteceksin bu kadar kısasa kısas....böyle şeymi olur yahu...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video sitelerine sadece bayan sürücü yazmanız yeterli,hem güleceğiniz hem de bunun gibi dehşetle izleyeceğiniz binlerce görüntü var,özellikle gaz yerine frene basma konusunda.. Konuyu okuyan bayan arkadaşlar varsa üstlerine alınmasınlar elbette istisnalar var ama bunun bilimsel bir açıklamasının olduğunu da duymuştum.. Sürüş esnasında arkalarına bir türlü yaslanamamaları,direksiyonu 9-15 el hizasında kıracakmış gibi tutmaları,köşe dönerken kafalarını tavan döşemesine değirerek aracın tamponunu görebilme çabaları daha neler neler.. Bu ne heyecan,bu ne evham arkadaş..

Önümdeki arabanın kalkışından tutun frenlemesine,dönüşünden tutun park ederken trafiği kilitlemesine,'abi bu bayan' diyorum,yanından geçerken aracın içine bakıyorum %99 isabet,Allahın hikmeti işte!
    Aynen katılıyorum kardeşim....bu kadar geri zekalılık mı olur fiziksel olarak anca bu kadar işte.....otomatik vitestir büyük ihtimalle en azında el frenini çek
    kontağı kapat yuh yahu yazık oldu kadıncağız pisi pisine gitti yaralananlarda cabası..bu şöföre öyle bir ceza vereceklerki a.a. görecek...bir daha arabanın yanına bile yaklaşamayacak.amerikada böyle bir şey olsun yada almanyada görün siz yargılamayı....zaten geri zekalı olduğu o kadar bariz ki kalabalık tarfiğinde sin hiçmi dikkat etmiyorsun....

---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

yuh yanı yuh bir kere karıyı teşhir edecek sin ki millet yüzüne tükürsün ...ikincisi hemenyolu yıkıyorlar hayır yıkamayacaksın o yolun o kısmınada belirli süre araba sokmayacaksın ki insanlar devamlı orayı görsün ler...şimdi yargı sürecini izleyelim bakalım ne olacak geri zekalı dediğim gibi gaz yerine frene basmış o telefonuda ona monte edeceksin ki bir daha unutmasın....suraya bak yahu resmen katil ....ne kazası bu katil bu yahu....

plaka : 34 ag 1861

Kullanamıyorsan zorlamayacaksın arkadaş,yok karım kullanamıyor ondan satıyorum arabayı otomatik vites alacağız,yok araba büyük geldi,burnu uzun,kıçı kısa.. Olmaz işte o kadın araba kullanabilecek sakiniğe soğukkanlılığa sahip değil zorlama ya!
    Zaten ya yakın zamanda toslayıp ağlayarak arabadan çıkıp tövbe eder arabadan soğudum der,ya da yılmayıp teröre devam eder..

Motosikleti
    Kullanamıyorsan zorlamayacaksın arkadaş,yok karım kullanamıyor ondan satıyorum arabayı otomatik vites alacağız,yok araba büyük geldi,burnu uzun,kıçı kısa.. Olmaz işte o kadın araba kullanabilecek sakiniğe soğukkanlılığa sahip değil zorlama ya!
    Zaten ya yakın zamanda toslayıp ağlayarak arabadan çıkıp tövbe eder arabadan soğudum der,ya da yılmayıp teröre devam eder..
    Nee bok yerse yesin kardeşim ilk önce o kadının ailesine hesap vermesi gerekir....direk aynını ona yapacaksın.Zaten düz vites kullanamayana arabamı verilir ....Otomatik vites her zaman tehlikelidir....Ayağını geri çekse yine araba duracak.....ulan 60 metrede farkına varmamışki zaten kaldırıma çıkınca anlamış bu arada çarptıklarının farkına varmamış zaten....Bak görürsünüz yargıdan nasıl sıyrılacak....Lütfen bu topikte ilgili haberlere devam edelim bakalım ne olacak....

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:59 ----------

Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat etmek lazım böyle beyinsiz insanlara.
    Bi anlasak zaten hemen sıyıracağız da,motor kullanırken bayan sürücü gördümmü anında gazlıyorum mümkün olduğu kadar kaçmaya çalışıyorum....

Yargıdan tabiki sıyrılacak,lafta kaza mı kaza,gaz yerine fren,bir de olay yerini terketmemiş (60 mt mesafeyi saymıyoruz),para cezasıyla yırtar diye düşünüyorum,onu da mini sini satarak kapatır artk..

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    her sabah geçtiğim bu sabahta aynı yerden geçtim ben geçtikten yaklaşık 3 saat sonra olmuş tam o kadını aldığı yer ve öncesinde yaya yoğunluğu bulunmakta bağzı şerrefsizler orada yaya yoğunluğunun olduğunu görerek inadına onların üstüne sürmekteler ki banada kaç kere yapıldı bu aynı yerde bu kadının yaptığı 1. si kalkışta o hıza ulaşıp çarpıp 60 metre sürüklemek kaza değil cinayettir heleki bu bir mini cooper la yapılan bir şey miniler frene bastınmı duran araçlar 60 metre boyunca gazlamış inadına sürüklemiş şerrefsiz artık yeter bunların insanlara yaptıkları bilerek yapılan bir şey bu ya aklıma geldikçe daha sinir oluyorum bunu orada banada yapabilirdi küfüredicem ama kendimi zor tutuyorum
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Eğitim eğitim eğitim..
    Eğitimsizliğin üstüne aptallıkta eklenince işte böyle sonuçlar çıkıyor.Türkiye'de ipini koparan ehliyet alıyor.Kartvizit dağıtır gibi ehliyet dağıtılırsa böyle şeyler daha sık olur.Eskiden annemin usta şöförlüğünden dolayı bayan sürücüleri yadırgamazdım fakat ne zaman motosiklete binmeye başladım, bayan sürücülere gıcık oldum.Cinsiyet olarak ayırmadan sonuç olarak eğitim şart.IQ testiylede versinler ehliyet.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim eğitim eğitim..
    Eğitimsizliğin üstüne aptallıkta eklenince işte böyle sonuçlar çıkıyor.Türkiye'de ipini koparan ehliyet alıyor.Kartvizit dağıtır gibi ehliyet dağıtılırsa böyle şeyler daha sık olur.Eskiden annemin usta şöförlüğünden dolayı bayan sürücüleri yadırgamazdım fakat ne zaman motosiklete binmeye başladım, bayan sürücülere gıcık oldum.Cinsiyet olarak ayırmadan sonuç olarak eğitim şart.IQ testiylede versinler ehliyet.
    eğitim tabikide etkili ama bu insanlıkla alakalı bi durum ben diğer mesajımdada belirttim bunların yaptıkları bilerek şeyler eğitim olduğu kadar insanlıkta önemli
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Bu tamamen eğitimsizlik,biraz da kaabiliyetsizliktir. Arkadaş nasıl oluyor bu...Tamam kazadır.Her gün binlerce oluyor ama cinayet gibi.Ben de size bir olayı anlatayım isim vermeden...
    Arkadaşın annesi araba almış...Serçe.Ehliyeti de 2 gün önce almış...Arkadaşımın da pek bilgisi yok araba konusunda,ehliyeti de yok.Dedi gel hem anneme öğret hem de turlamış oluruz.Neyse aldım arabayı gidiyoruz.Arkadaşın annesi arkadan bana soruyor.Sana bir şey soracağım.Gaz hangisiydi.Ben de şaka yapıyor diye ortadaki diyorum.Soldaki de gaz...Arkadaş dürttü.Ya dedi gerçekten bilmiyor...Yuh be arkadaş...Kadına ehliyeti vermişsiniz...Bir gaz pedalının yerini bilmiyor.Neyse biraz gösterdik.Yok arkadaş olmuyor işte.Senkronizasyon yok...Şöyle yap yok,böyle yap yok.Tam 1 ay neredeyse her gün çalıştırdım.En son birisi kendine güvenmen lazım,çocuğun öğreteceği direksiyon dersinden ne olur demiş.(Ben 21 yaşındayım bu arada.) Arkadaşın annesi 41...Neyse bizim teyze arabayı alıyor kapıdan.Daha çıkmadan çam ağacına çamurluğu vurmuş.Almış gitmiş arabayı.Geri gelirken 0 km insignia'ya bir giydirmiş...Ön tampon,farlar,kaput gitmiş...İnsignia sahibi tanıdık olmasa serçenin anahtarı bırakır..Şu an itibarı ile kullanmıyor artık...Arkadaş daha yetenekli.O aldı arabayı altından herkes rahat bir oh çekti.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    trafikte bayan bir sürücü gördüysen eğer yapılacak tek şey var ters istikamette kaçmak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)