Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Feci kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman hocam dikkat,eşiniz soğukkanlı,tedbirli,trafikte panik yapmayan duygusal davranmayan o nadir bayanlardansa elbette motor konusunda arkasında durabilirsiniz,ama çoğunluğa dahilse(ki anlattıklarınızdan biraz öyle anladım)kervana katılmasına engel olun derim. Hele ki araç motosikletse,otomobilde daha çok çevrelerine zararlı oluyorlar ama motosiklette tamamen kendisine olur..
    ben motoru ögrettim ona kullanmasını biliyo ama yani motora binicekse benden trafige çıkabilir raporu alması lazım yoksa scuter veya vitesli kullanabiliyo arabayı hiç sevmiyo aklımda cok güzel bi fikir var motor alırsam cantanın arkasına yazıcam "acemidir dikkat(kocası)" :D
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke bütün kocalar eşi kullanamıyor diye arabasını satıp otomatik vitesli ve ufak araba alacağına sizin gibi arkasına yazıyı kondursa gerçi çoğuna gerek olmuyor,herşeyiyle 100metreden kendilerini belli ediyorlar

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke bütün kocalar eşi kullanamıyor diye arabasını satıp otomatik vitesli ve ufak araba alacağına sizin gibi arkasına yazıyı kondursa gerçi çoğuna gerek olmuyor,herşeyiyle 100metreden kendilerini belli ediyorlar
    eşin illaki diyosa ben araba kullanıcam diye ona kesin jeep falan alıcan ki kendine zarar veremesin:D ya kadınlar başka ya benim cok öyle plakamı falan yazan kadın oldu:D o kadar cok olay yaşadımki yazsam bitmez:D acayip panikler ya konu aldı başını gidiyo ben eşimin harbiden on numara kullanıcagına inanmazsam görmezsem hayatta trafige cıkarmam keşke herkez bu şekilde davransa başı boş arabaya vs binen dul bayanları hiç saymıyorum Allah yardımcımız olsun..
    Motosiklet mucidi

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılıyorum baktın ufak arabayla otomatik vitesle falan olmuyor,yinede trafiğe katkısı olsun diye vereceksin altına son model tank gibi jeepi(örn. istanbul trafiğinde sıkça rastladığımız gibi),biçsin geçsin yeter ki ona bir şey olmasın

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)