Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'li Motosiklet sürücüleri dikkat!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alsancak tarafına geldiğimiz de genellikle çoğumuzun motosikletlerini koyduğu Gündoğdu da Eko Pub, Tyna önü ve Sevinç pastanesinin önüne kadar giden yol ( Starbucks, Fenerium vs) motosiklet girişine yasaklanmış. Bir ekip arabası Tyna nın önünde bekliyor park etmiş motorlara ceza yazıyordu. Girenleri de çevirip ceza kilitliyordu haberiniz olsun.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    eyvallah kardeşim uyardığın için sağol

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Ona göre dikkat ederiz.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolasın bilgilendirme için

Ayrıca altın yolun en sağ şeridindeki asfalt traşlanmış nereye şikayet etmek gerek? Hep beraber gerek internetten gerekse yazılı olarak nereye şikayet etmeliyiz? Bizim için inanılmaz risk teşkil ediyor yolun o kısmı

Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın bilgilendirme için

Ayrıca altın yolun en sağ şeridindeki asfalt traşlanmış nereye şikayet etmek gerek? Hep beraber gerek internetten gerekse yazılı olarak nereye şikayet etmeliyiz? Bizim için inanılmaz risk teşkil ediyor yolun o kısmı
    Valla bornovaya giden ankara asfaltının en sağ şeridi 2 senedir öyle. Bir şey değiştiği yok. İlk girdiğimde aklım çıkıyordu yerinden.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    bornova güzergahında 2 yöndede o traşlanmış yol vardı. özellikle ince lastikli motorları baya bi gezdiriyor. bilmeyen ve hızlı ilerleyen bir sürücü için tehlikeli

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bornovaya giden ankara asfaltının en sağ şeridi 2 senedir öyle. Bir şey değiştiği yok. İlk girdiğimde aklım çıkıyordu yerinden.
    geçen gün dalgınlığıma geldi bi traşlı keride girdim artık nasıl girdim nasıl çıktım ne oldu hatırlamıyorum ama düşmeden kendimi orta şeritte buldum allahtan

Birşeyler yapmalıyız bu konuda. Altın yol hangi belediyenin sorumluluğunda yada karayollarının mı sorumluluğunda ?

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    yeni taş yaptılar ya ondan değerlidir şimdi. sonradan bırakırlar
    ben genelde akbankın oraya bırakıyorum guvenlik kamerası devamlı devrede daha iyi .

ya buarada geçenlerde karşıyaka çarşı içersinde özellikle akbank sokağının oralarda motosikletle gelene geçene ceza yazıyorlardı hala devam ediyor mu bilmiyorum ama dikkatli olmak gerek

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    neye göre yasaklamışlar. belediyelerin trafik komisyonları var buradan böyle bir karar çıkmadıysa cezalar yasal değil.

Motosikleti
    RR 250E-9
    Valla bilmiyorum. Ha bu arada daha komiğini söyleyeyim yasak sadece motosikletlere ve 7 tondan ağır araçlara. Girişe koydukları levhalar bunu söylüyor. O bariyerleri indirebilenlere araba sokmak serbest. Süper iş .

asesmest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200S
    böyle yasak mı olur ya...ben izmirin yabancısıyım geçen sene 8 ay misafirinizdim. o kordonun sonundan otellerin arkasına doğru bir yol gidiyor ufak...bi baktım koca tabela motosiklet giremez diye tam otellerin otoparklarının olduğu yerler. bi sinir oldum hususi girdim makinada da mivv suono eksoz var o zaman, ağır ağır bağırta bağırta geçtim büyük haz duydum açıkçası !!!! :D
    VARMAK DEĞİL ! YOLDA OLMAKTIR !

karşıyada ikamet edenlere ait o lndir kaldırlar bildiğim kadarıla gece 12den sabah 10 a kadar araba ve araç geçişi ve park edilmesi serbest harici saatlerde cezası var (tabi yine anahtarı olan giriyor ama) çarşı içersine ayrıca bisiklet motosiklet el arabası vs ile girmek de yasak çarşının giriş ve çıkışına tabela asmışlar hatta

bilgilendirme için teşekkürler geçen gun ben girdim daha altın yolun traşlandığını bilmiyodum iyi savurdu benide ince lastik olduğundan ama vites düşürerek topladım anca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)