Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cep sobası almak isteyen incelesin.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Arkadaşlar cep sobası buldum aldım. Gayet güzel bir zırıltı, akarı yok kokarı yok.
    Çifti 15 TL. 1000 kez kullanılabiliyormuş.

Ürünün satıcısı değilim iyi iş görür bişey olduğundan haberdar etmek istedim.

http://www.tchibo.com.tr/plantum/uru...si/279300.html
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akari kokari yok da, nasil bisidir, ne kadar sicak kalir, deneyim yazisi bekleriz biz

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Hiçbir bilgi yok,nedir? nasıl çalışır?neyle çalışır?
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi kere gördüm, galiba içinde kimyasal reaksiyonlar oluyo ve öyle ısınıyo. Yani benim gördüğüm öyleydi, içinde kum gibi bişey vardı sanırsam. Ama belki bunlar pilli de olabilir. Benim gördüğüm öyle soğuktan bacakları falan koruyacak kadar değil de hani soğukta eliniz üşür de sokacak yer arasınız ya onun için çözüm olabilirdi ancak.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    arkadaşın dediği gibi kimyasal rxnla olanlar var fakat 1 kez kullanılıyor o tarz ürünler bu nasıl bilemem yani 15tl verip 1 defa kullanabilirsiniz.Ben zipponun cep sobasını kullanıyorum o yakıtla çalışıyor çok güzel bir alet zippo hand warmer diye geçiyor zippo çakmak gibi tipi var kampta falanda baya işe yarıyor tr de varmı bilmiyorum ama çok kullanışlı tavsiye ederim.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    yılar önce ortaokul zamanımda vardı(bi gazeten almıştık arkadaşla 2 tane) böyle bişey cd büyüklüğünde yaklaşık 1,5 cm kalınlığında; içinde sıvı var bide bozuk para gibi bişey vardı o bozuk parayı çıtlatınca, o sıvı yavaş yavaş donmaya başlıyor 30-40 dk donarken dışarı ısı verdiği için faydalanabiliyorsunuz, o süre zarfının sonun elinizde biraz taş sertliğin garip bişey kalmış oluyordu. onu eritmek içinde tencerede suyun içinde koyup kaynatıyorduk o şekilde eriyordu ondan sonra bi çıtlatma hakkın daha var işte bu işlem böyle sürüp sürüp gidiyor. ozaman için (haladaha) gereksiz bişey gibi gelmişti bana o ürün.

bunun durumunu bilemeyeceğim.
    20

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Bunların içinde jel var mıncıklayınca :D ısı yayılıyor....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)