Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorsiklet Aldım Süremiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abiler Ben bir tane Mondial 125 aldım 3 gündür trafiğe çıkmaya korkuyorum adeta Arabalar Üstüme geliyor sanki sıkıştırıyorlar sizdede böyle bir sorun varmı motorsiklet kullanan biri değilim ilk motorum ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    ehliyetin varmi.

Var neden sordun.. kurallara uyan biriyim ama kimse uymuyor

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    bu da gelir bu da geçer

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Motoru götür geri ver VE hayatta kal
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Ben ehliyetimi geçen hafta aldım rahat rahat gezerim diyordum ama.. Bu memleket sığır kaynadığı için zar zor geziyorum.. Korka korka, paylaşıyorum yani korkunu..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Siz çok güzel yardımcı oldunuz..

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Zamanla alışırsın, yol ve trafik tecrüben olur. Dert etme..
    Kuralların dışında ayrıca doğru sürüşü yapman lazım. Arabalar ve yayalar seni dikkate almazlar.
    İlk başlarda korku sana çok şey öğretir, devam...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ehliyetimi geçen hafta aldım rahat rahat gezerim diyordum ama.. Bu memleket sığır kaynadığı için zar zor geziyorum.. Korka korka, paylaşıyorum yani korkunu..
    Lüleburgaz'da çoban çok. Aman dikkat edin bende ilk motorumu ordan aldım. Emniyete giderken ayrılan yoldan önüme çıkıyorlar epey sorun olmuştu.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Devam etcem inş bunu atlatırım yoksa motorsiklet satcam sıfır aldım motorsikleti ona yanıyorum

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı KanJuiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler Ben bir tane Mondial 125 aldım 3 gündür trafiğe çıkmaya korkuyorum adeta Arabalar Üstüme geliyor sanki sıkıştırıyorlar sizdede böyle bir sorun varmı motorsiklet kullanan biri değilim ilk motorum ?
    Trafiğe çıkma böyle pazar alanı falan bul çalış azcık sonra yavaş yavaş çıkarsın trafiğe.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    ilk olarak sakin yerlerde kullan motoru.dur kalklara manevralara alıştır kendini.ben motora bınmeye korkardım.hatta kendı motorumu almadan arkadasın motorundan düşmüştüm.ama azmettım hırs yaptım cok sukur bı sıkıntım yok şimdi...bi anda olmaz yanı bu işler

Aramıza hoşgeldin. Korkutmak gibi olmasın ama gördüklerin daha göreceklerinin yanında hiç bir şey...Sana doğru bakıp seni görmüş gibi yapan arabalara aldanıp benim gibi vw amblemi burnunun dibindeyken açma gözlerini. Sen dikkatli ol.Onların hatalarını da telafi etmeye çalış.Zamanla alışıyorsun.Ama şöyle söyleyeyim aslında alışmayıp bunları her fırsatta garipsemek daha iyi.Trafikte önce kendini,sonra başkalarını korumayı düşün.(Otomobil için konuşuyorum.) Asla korkma.Bu sana daha çok zarar verir.Dikkatli ol.İnşallah bir gün biz de büyük araçların motosikletlere yol verdiği bir ülkede yaşayacağız. İyi forumlar.

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    En dikkatli sürücü yeni sürücüdür. Çünkü korku hakimdir. Sizin durumunuza gelınce . Başta Ara sokaklarda boş arazilerde kullan. Sonra zaten kendiniz cadde trafiğne çıkmak isticeksiniz.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kornanı sellektörünü nerde nasıl kullanacağını ve diğer sürüş tekniklerini okumalısın ayrıca trafiği okumak denilen alışkanlığı herkesin doğuştan kazandığı bir yetenek olmadığı gibi hepimiz irili ufaklı kaza yapmışızdır ve tecrübe yenilen kazıkların bileşkesidir misali öğrenmişizdir trafikte ne yapacağımızı.

Korkma ancak tedbiri kuralları elden bırakma ve bol bol oku böylece güvenin gelecektir.

Not: önce ara sokaklarda motoruna alış motorunun frenine gazına hakim ol sonra trafiğe çık ehliyet herşey demek değil ne yazıkki

Hayırlı olsun güle güle kullan

Tşk ederim Içimi rahatlattınız..

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    rahat ol tabı ya.atla motoruna ver aragazını yak sigaranı at havanı

Mekan67 sn yapıyormusun bunları Trafik Canavarı gibisin..

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    işin şakası bu tabıkı de.yanı korkulacak bısey yok.hemen trafıge cıkma kalabalık yerlere yanı.zamanla alısacaksın elbette biiznillah

Bende şaka yapıyorum Bu forumun en sevdiğim yanıda bu çok sıcak kanlılar tşk ederim yorumlarınızdan dolayı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)