Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet Grubu

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bi oluşum olmuş inşallah daha da artarak kalıcı bi grup haline gelirsiniz. Ben kafadan üyeyim zaten size Tabi taa denizliden çıkıp lüleburgaza gelemem ama olur yolunuz burlara düşer benim yolum orlara düşer görüşürüz inşallah.

Arkadaşlar Türkçe bulduğunuz herhangi bir grup ismi ilk başta çekici gelmeyebilir. Ama sonradan insanın dili alıştıkça güzel olur. Bundan dolayı Türkçe bulmanız da fayda var.
    MotoBurgaz bile olur yani İlk başta bu size komik gelcek ama söyledikçe alışcaksınız. İlerde bi bakmışsın motoburgaz toplanmıyoz mu hadin diceksin
    Şimdi motoburgaz oldu mu sınırlı bi şey olduğundan dolayı olmaz gibi

Denizli de olman bişey farketmezki sende oradaki çevreni gruba kattınmıydı al sana Iron Tires Denizli Şubesi Bi bakmışın bütün ülke tanıyo (Hee uç uç )

Ama Türkçe düşünüyoruz işte bakalım sizlerdende biraz öneri alsak güzel olur yaaanneeee...
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi motoburgaz oldu mu sınırlı bi şey olduğundan dolayı olmaz gibi

Denizli de olman bişey farketmezki sende oradaki çevreni gruba kattınmıydı al sana Iron Tires Denizli Şubesi Bi bakmışın bütün ülke tanıyo (Hee uç uç )

Ama Türkçe düşünüyoruz işte bakalım sizlerdende biraz öneri alsak güzel olur yaaanneeee...
    Olmaz sınırlı bişey kardeşim bak motoburgaz tanınınca zaten herkes bilcek herkese açık olduğunu sınırlı olmaz. Abi motoburgaz denizli şubesi güzel oldu ama Ben bi çevre yapayım da burda haberleşiriz yine Valla bence motoburgaz güzel yolunuz açık olsun
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz sınırlı bişey kardeşim bak motoburgaz tanınınca zaten herkes bilcek herkese açık olduğunu sınırlı olmaz. Abi motoburgaz denizli şubesi güzel oldu ama Ben bi çevre yapayım da burda haberleşiriz yine Valla bence motoburgaz güzel yolunuz açık olsun
    Her zaman basımızın üstünde yerin var

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Grubumuzun facebook sayfasıda açılmış bulunmakta.. Bilginize..

IRON TIRES M.C
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)