Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Niye motosikletten soğudun kardeşim..hemde bedavaya veriyorsun....

Motovento
    REKLAM ALANI
    feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Merhaba arkadaşlar bugün motosiklet ilanlarının olduğu bi sitede çok garibime giden bir ilan gördüm çook şaşırdım..Arkadaşın hoşgörüşüne dayanarak linki veriyorum..şunu merak ediyorum motosikletten bıkacak kadar veya tövbe edecek kadar ne yaptın..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6881910/detay/

---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:31 ----------

Alıntı feliçita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün motosiklet ilanlarının olduğu bi sitede çok garibime giden bir ilan gördüm çook şaşırdım..Arkadaşın hoşgörüşüne dayanarak linki veriyorum..şunu merak ediyorum motosikletten bıkacak kadar veya tövbe edecek kadar ne yaptın..http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6881910/detay/
    İlan başlığı doğrudur motorsiklet karşılığında tek kuruş istemiyorum bedavaya vereceğim. Motorsikletle kaza yaptıkdan sonra satmaya karar vermiştim. Satılık ilanları ekledikten sonra trafik polislerince alınan motorumdan dahada soğudum. Motorun vize, vergi sigorta ..v.b. borcu yoktur. sadece sigortasını yapmadım onuda satışı yapabilmek için zaten mecburen yapacağım. motor resimdeki gibi değildir. Dediğim gibi kazadan önceki hali. şu anda ise yan granajları farları ve kilometre saati yoktur. Onun dışında hiç bir sorunu yoktur. Zaten trafikde hızlı gittiğim için durdurlar sonra sigortası vizesi olmadığı için alındı. Vergisini trafik borçlarını ..vb. hepsini ödedim. Motor trafikde otoparkda durmaktadır. Sadece otopark ücreti vardır. Zaten o da otoparkçı ile pazarlıkla alına bilir hatta tanıdık bulursanız çok komik rakamlara alabilirsiniz.

Motorun motor kısmı tekerlekleri yürüyeni ..v.b. sapa sağlamdır. Konyada olupda 250cc racing ve altını kullanan arkadaşlar zaten motorumu tanırlar ( ama arkadan tanırlar çünkü hep öyle gördüler :D ) Aldıktan sonra ister yedek parça olarak kullan istersen yaptır bin istersen yaptırmadan bin seçim senindir. Motordan bu kadar soğumamın sebebi ise şu :ilk olarak suzuki gxr 750 ile başladığım motor hayatıma kötü bir kazadan sonra 350cc ye düşerek, sonra tekrar kaza yapıp 250cc ye düşürek sonra tekrar :D :D kaza yapıp 150 cc ye düşürek devam ediyordum Bir kaza daha yaparsam asla binmem derken kaza yaptım. Asla binmem almak isteyene bedavaya veriyorum......

Gözünüzü seveyim saçma sapan sorular sormayınız. Olanı olmayanı yazdım parada istemiyorum daha neyi soruyorun...

Çok bekletmeye niyetim yok eğer alan olmazsa ben alıp benzin döküp akyokuşda yakacağım....
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    alanda çıkmazsa benzin döküp yakacakmış

Motosikleti
    2011 ybr 125
    motoru zaten kazalıymış kesin kullanılacak tarafı kalmamıştır hurdasıda pek para etmeyeceği için böyle birşey yapıyor, bence yaptığı sadece hava atmak

HB76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS sattı, beklemede
    750 cc motor ile başlanmaz, kaza yaptıkça daha küçük ccye geçilmez :D
    tam tersi olmalıdır, küçük cc ile başlanıp, tecrübe edinildikçe daha büyük ccye geçilmelidir
    bu işte bi terslik var zaten, huylandım, kıllandım, inandırıcı gelmedi, dikat etmek gerek???
    HOŞGELDİN ZEYNEP

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    otopark parası motorun fiyatından fazla tuttuğu içindir.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otopark parası motorun fiyatından fazla tuttuğu içindir.
    ahanda lafı ağzımdan aldın üstadım bana gerek kalmadı hatta burada görünmeyen bir tuzak bile olabilir böyle düşünmek lazım ilk etapta,

1 otopark parası, motosikletin parça masrafları işçilik masrafları, motorun gerçek değerinin üzerine çıkıyorsa bedava kelimesinin sebebi buda olabilir

yoksa öfkeyle kızarak motsikletini yakma işini ciddiye alabilirsiniz bizzat yaptığım bir eylemdir
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    cbr 125 mişşşşş hayabusa olsa düşünürdüm

Motosikleti
    LIFAN 200GY
    herşeyi geçtim 750cc motordan sonra 350cc ye geçmiş350cc bi motor varmı?

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Iyice dibe vurmuş hayatta kaldığına sukretsin

Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jawa almıştır belki. O 350 cc idi sanırım.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    benzer bir durumda benim başıma geldi. 2006 da aldıgım sıfır km ramzey scooter vardı. aldıgım sene kardeşim ehliyetsizlikten yakalandı. 1000 liranın üzerinde ceza ödedim. fabrikadan iyi montaj yapılmadıgı için scooterin benzin şamandırası elektirik kablosu olması gereken yerden geçmedigi için kuyruk grenajını çattaltı garantiden degişmesi için çok ugraşmıştım ama en son lanet edip kaldırdım motoru. 1,5 sene yattı motor. haliyle vergi borcu sigorta borcu birikmiş. kardeşim ehliyet aldıktan sonra borçlarını ödedim motoru elden geçirip çicek gibi yaptım geri belli bir zaman sonra yine döküldü. vibrasyon döküyor motoru. en son motor kitledi 350 tl masraf edip yaptırdım. 1 ay sonra yine kitledi. kaporta durumu iyi degildi motorda kitlemişti hurdaya ayıracaktım forumdan arkadaşlar bu şekilde bedavaya ihtiyacı olan birisine satmamı önerdi. zaten hurdaya ayırmak için yine burakrasi ve bir miktar para gerekecekti.

sonuca gelirsek motoru sahibinden.com aracılıgı ile bir tamirciye sattım. 200 tl bir bedele. o parada maliyeye gitti. ancak devrini vermemiştim. oda alıp güzelce yapmış çokta emek etmiş. sonuçta oda sattı ufakta olsa üzerinden ekmek yedi. bende kurtuldum. birdaha çin malı mı asla kapıma koymam. kimseyede tavsiye etmem.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küsüratları es geçip yuvarlama hesap yapmıştır
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Sorun kendinde aslında bir dua edip çıksaydı yola sağsağlim dönerdi ama işin içinde başka birşey var:D
    www.Motosiklet.net

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Devir teslim işi zaten 76 lira:D

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konyalıymış bi gidip bakmak istiyorum acaba otopark ücreti ne kadar :D ve motor ne halde :D

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    motoru satan arkadaş tersten başlamış
    normalde abilerimiz bize hep küçük cc den başlayın derler yavaş yavaş büyütürsünüz siz istemeseniz de derler ama bu arkadaş tersten gidip 750 cc ile başlayıp önce 350 cc sonra 250 cc ye düşmüş sonra 150 cc ye düşmüş en sonunda motordan düşünce daha düşecek cc kalmadığı için benzin döküp yakacakmış
    ne kadar ironik değil mi
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konyalıymış bi gidip bakmak istiyorum acaba otopark ücreti ne kadar :D ve motor ne halde :D

abi yapma bende motor yok ben yapışacam herife (ali)

Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yapma bende motor yok ben yapışacam herife (ali)
    Ali Ferliçolak sen misin :D

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Allah allah, konyada 1 tane bile hurdacı, motor tamircisi, vs..vs.. yokmuymuş?? Ben olsaydım şimdiye 100TL verip alırdım. Bir kenarda dursun, parçalarını satarsın...
    #sürenadam

kardeşler motor pert ön kafa yok kırılmış dağılmış göstergeler dahil grenajlar yok motor sorunlu gibi en az 500 tl otopark var :D hem zamanında 750 cc yi alacak parası olan çıkartamıyor mu şuncacık motoru otoparktan hikaye yani bu herif ömrümde görmemiş o motoru herifte kabiliyet yok hız delisi patlamış bi yerde motor ölü

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)