Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

kız arkadaşım arkamdayken kaza yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 ybr 125
    arkadaşlar bugün öğle saatlerinde kız arkadaşımla buluştuk, buluşmadan önce motorla geleceğimi söylemedim, söyleseydim keşke o zaman gelmezdi bende ısrar etim biraz zorlayınca binmeye razı oldu, ama keşke binmeseydi, bizim burdaki mesire yerine çıktık kola içip gezdik eğlendik müzik dinledik dönüşte yol kenarındaki çakıl taşlarından dolayı motor kaydıve ikimizde düştük bi tane kaskım vardı kız arkadaşıma verdiydim yavaş düşmemize rağmen kız arkadaşımın kolları ve bacakları çizildi ve ben onun kollarında kan görünce çok kötü oldum ve ağlamaya başladı çok üzüldüm bende kolumun üstüne düştüm ama onun halini görünce kendimi düşünemezdimpeçetelerle kanı durdurdum orada kendimize gelmek için yarım saat falan oturduk, yine motora bindik mecburen yasemini eve bıraktım bundan sonrası çok kötü ailesi zorlamış nasıl oldu bu ayakların diye bizim eve geldiler ailesi benden şikayetçi olacağını söyledibende babama söylemediydim tokatıda yedim babamdan, babam konuşmasına rağmen dinlemedi ve gittiler şimdi olayların nasıl gelişeceğini bilmiyorum

ne yapabilirim ne diyebilirim bilmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Olan olmuş geçmiş olsun. Yapılıcak birşey yok. Biraz zaman geçsin durulur ortalık. Fakat bir daha motosiklete bindirebilirmisin orası soru işareti.
    Birde karşına çıkıcak ilk şey " ya ben ya motor " olucaktır bence bu çok daha acı bir durum olur .

Tekrar geçmiş olsun. (ekipmanın önemi konusunda tek kelime etmiyorum sen herşeyi biliyorsun zaten )
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    öncelikle geçmiş olsun. ufak sıyrıklarla atlatmanız kalıcı hasarlardan iyidir.

sen kaç yaşındasın kız arkadaşın kaç yaşında. kızın ailesi nasıl birileri. bunlar hakkında daha detaylı bilgilendirirsen yardımcı olabiliriz.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Düşürdüğü korumasız kız arkadaşını hastaneye götürmek yerine evine bırakan adamın başına ne gelse müstehaktır.

Kusura bakma geçmiş olsun bile diyemeyeceğim benimde iki kızım ve bir tahammül sınırım var ...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

ErcanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Aynı şey benim de başıma geldi. Bende arkadaşımın arkasına oturmuştum, düşük hızdayken düşmemize rağmen benim de dizlerim kollarım gitti. Bizimkiler meraklanmasın diye göstermedim tabi. Keşke binmeseydi, keşke şu olmasaydı bu olmasaydı demeye gerek yok. Akacak kan damarda durmazmış. Allah yazmış o bi şekilde olacaktır. Yaşlarınız nedir. Kız reşit mi? Şikayetçi olsalar bile, sonuçta ortada kasti bişey yok. Ki sadece karşı tarafa değil kendine de zarar verdiğin bir durum. Yani kaza olmuş. Bence birşey olmaz, gönlünü ferah tut. Tabiki kızın ailesi gereksiz bir telaş yapacaktır. İkinizede çok geçmiş olsun. Mıcırdı, ıslakdı, çamurdu, bu da tecrübe olmuş oldu sana. Selamlar...

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun. ufak sıyrıklarla atlatmanız kalıcı hasarlardan iyidir.

sen kaç yaşındasın kız arkadaşın kaç yaşında. kızın ailesi nasıl birileri. bunlar hakkında daha detaylı bilgilendirirsen yardımcı olabiliriz.
    ben 19 kız arkadaşım 18 yaşında ben ailesini tanımıyordum ama eve geldiklerinde çok iyi oldukları düşünülemezdi, çok hızlı düşmediğimiz için iyiyiz, 20km giderken düştük

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Gecmis olsun kardesim.Kiz arkadasin sikayetci olmazsa birsey olacagini sanmam.Ailesinin sikayetinle birsey olacagini sanmiyorum.Sonucta kaza bu.Bende uzuldum simdi.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşürdüğü korumasız kız arkadaşını hastaneye götürmek yerine evine bırakan adamın başına ne gelse müstehaktır.

Kusura bakma geçmiş olsun bile diyemeyeceğim benimde iki kızım ve bir tahammül sınırım var ...
    okan abi ne yapabilirdim, hastanelik b ir durumu yoktu söylemedim ama kabul etmezdi oda ailesini söylememiştir umarım böyle birşeyin başına geldiğini.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    geçmiş olsun kardeşim.. sitede büyük üstadlarımız (okan abi gibi) sürekli yazıp çiziyorlar..koruma,kask,dikkat,kontrol vb.. bunları bildiğinden adım gibi eminim.. yazık değil mi? hadi kendi canını önemsemiyorsun o kıza yazık değil mi.. ya kötü bi sonuç olsaydı ne yapardın? arkanda artçı varken 2 defa dikkatli olman gerekiyorken nasıl çakıla kaptıyorsun motosikletti? tekrar geçmiş olsun diyecek birşey yok umarım sana ders olur.. küçük kazalardan büyük dersler almak gerekiyor.. biz türk milleti olarak ''bana birşey olmaz'' demeyi bırakmamız lazım.. sağlıcakla kal

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun
    kaza bu senin suçun yok
    tokat atan babanın ve karşı tarafın şikayetçi olacakların suçu var benden kafa onlara
    hiçbişey olmaz rahat ol
    sen azar yersin laf yersin, kız arkadaşında aynı
    nasihat ve tembih olur ve unutulur
    aman dikkatli olun, kız tarafı seninle görüşülmesinede karışacak babası özellikle
    motorla gezmeyin bidaha
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    geçmiş olsun kardeşim

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Beni motordan ayıracak bir durumdur , umarım başıma gelmez!! Geçmiş olsun ve daha dikkatli lütfen..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim.. sitede büyük üstadlarımız (okan abi gibi) sürekli yazıp çiziyorlar..koruma,kask,dikkat,kontrol vb.. bunları bildiğinden adım gibi eminim.. yazık değil mi? hadi kendi canını önemsemiyorsun o kıza yazık değil mi.. ya kötü bi sonuç olsaydı ne yapardın? arkanda artçı varken 2 defa dikkatli olman gerekiyorken nasıl çakıla kaptıyorsun motosikletti? tekrar geçmiş olsun diyecek birşey yok umarım sana ders olur.. küçük kazalardan büyük dersler almak gerekiyor.. biz türk milleti olarak ''bana birşey olmaz'' demeyi bırakmamız lazım.. sağlıcakla kal
    ben motosiklet kullanmayı yeni öğrenmeye başlamıştım, kaskımı kız arkadaşıma vermiştim kask bende yoktu kızı korumaya çalıştım ama böyle kazanın başıma geleceğini nerden bilirdim

Geçmiş olsun kardeşim.Gençlikte oluyor bunlar.(Çaktırma ben de 21 yaşındayım.)Bir de olayı iyi yönünden bak.Sadece bir kaç çizik,acı.Allah korusun daha kötüsü olabilirdi.Kız arkadaşının ailesine gelince onlar da şikayetçi olsa durum değişmez.Ne diyecekler? Kızımı motora bindirdi attı.Yok öyle bir şey.Kız zaten 18 yaşında.Zorla mı bindirdi diyecek.Kız arkadaşında seni sevdiği için hayır diyecek.En kötü ihtimal sana soracaklar.Motorun evrakları getir.Ehliyet,vize,sigorta.Kız arkadaşınla aranız biraz bozulabilir,normaldir.Üzme kendini.Eğer zaten ciddi bir ilişki ise bu torunlarınıza,çocuklarınıza anlatabileceğiniz güzel bir anı olarak kalacaktır.Sana da bir ders olsun. Kaza bu.Oluyor.Önemli olan dersler çıkarıp aynı hatayı yapmamak.
    Kaza: Bilinmesi önceden mümkün olmayan,sonunda genelde ah şöyle olsaydı,keşke olmasaydı,tüh,yuh vs gibi kelimeler doğuran bazen komik bazen de acıklı sonla biten bir durumlar toplamı diyebiliriz.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyi devletten beklememek lazım değil mi?
    sana iyi olmuş... aklın başına gelsin!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kardeşş AYNI DURUM Kuzenimin başına geldi desem Benimle aynı üniversitede okuyo tabi babasındada para gani r6 var kendisinde onla düştü düşün yani tam mersin üniversite nin girişinde vitesi tam kavrayamadı sanırsam ön kalkar gibi oldu geri oturdu takk kaydılar ayyy neyse dur arkasından konuşmıyayım Belki bu topic i ziyaret felan eder neme lazım kötü olmayak

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    kaza bu senin suçun yok
    tokat atan babanın ve karşı tarafın şikayetçi olacakların suçu var benden kafa onlara
    hiçbişey olmaz rahat ol
    sen azar yersin laf yersin, kız arkadaşında aynı
    nasihat ve tembih olur ve unutulur
    aman dikkatli olun, kız tarafı seninle görüşülmesinede karışacak babası özellikle
    motorla gezmeyin bidaha
    işallah olaylar böyle gelişir ya mahkemeye verirse ne yaparım ben :( motora bi daha kız bindirmicem

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Denebilecek çok şey var aslında ama koruma konusunda almanız gereken tedbirleri artık alırsınız herhalde. Geçmiş olsun. Hem kaza hem de kız arkadaşınızla ilişkiniz de yaşayacağınız problemler için.

Alıntı körfezli_29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motosiklet kullanmayı yeni öğrenmeye başlamıştım, kaskımı kız arkadaşıma vermiştim kask bende yoktu kızı korumaya çalıştım ama böyle kazanın başıma geleceğini nerden bilirdim
    Bu en büyük hatan işte dostum.Yeni öğrenirken olabildiğince yalnız kullanacaksın.Biz burada ne için söylüyoruz. 125 cc ile başla,100 cc ile başla,hadi tamam 250 cc ile başla.Barkın abinin bir lafı var.Her 600 cc ile başlanır mı topiği gördüğümde aklıma geliyor.Gülüyorum.Abi 1000 cc ile başlanmaz. Ama 600 cc olur.Konuyu dağıtmadan.Artık kafanı vurma güzel kardeşim. Ders çıkar buradan.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı körfezli_29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşim sen şimdi üzülmeyi sıkıntı yapmayı bi kenara bırak.şikayetçi olamazlar.babasının yerine koyarsan kendini o sinirlilikle söylediği bir sözdür.olay bitti orada kaldı..anladığım kadarı ile sende ve kız arkadaşında sorun yok..motorun ne durumda? umarım fazla bi sıkıntısı yoktur.biraz rahatla kendine gel..unutulur gider..bakalım bundan sonra kızı nasıl ikna edeceksin?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)