Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çinliler çok komik.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Lanet olsun Çinli motosikletlere Ama asıl motosikletinin arkasında durmayan Türk firmalara lanet olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 senede çöp oluyorsa 2005 de 2006 da trafiğe çıkmış Mondial'ler nası hala eli yüzü düzgün ve çalışır halde ? 150'lik çinli scooter'a 5 tane damacana su koyup taşıyanı gördüm tamam Honda Activa da aynı yüke dayanıyor ama çinlinin de ondan aşağı kalır yanı yok hem yüklü activanın çıkamadığı yokuşları çıkıyor.
    aynen bizim işyerindeki abi mondial ile 3 kişi yokuş yukarı cıktı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:56 ----------

Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lanet olsun Çinli motosikletlere Ama asıl motosikletinin arkasında durmayan Türk firmalara lanet olsun
    türkler böyle giderse her zaman kaybedecek TT motor firması var Adamlar sadece amerikan motor tarzı cıkarıyor başka bi halt yedikleri yok arkadaşım o tür motorları kac kişi kullanır ki 35 40 yaşında adam biner mi ya dalqa qecerler adama bizim burda coğu kişide motor war adam sabah işe giderken vınlıyor :D

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında hayatımızda olması gereken lazım olan bir ülke çin..neden mi? bazı malzemelerin kalitesi düşük olabilir ama 7 de 70 e tüm insanların bütçesine hitap ediyorlar.. motosikletin ülkemizde bu denli yaygınlaşmasını çin e borçluyuz.. geleceğin dünya lideri..
    geleceğinmi bana çinde fabrikası olmıyan bi marka söylesene. ADAMLAR AŞMIŞ AŞMIŞ 1.3 milyar nufus ile türkiyeyi bi hayal etsene )))))))))))))))))))) neler olabilirdi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    ama yeni sene baya ortalık karışacak gibi çok çeşit var yamaha honda yeni çeşit motor getirmesse işleri zor bence
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Choppermod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 650 Dragstar
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmayacak bir şey değilki fatih emin ol cinlilerden daha sağlam olur hatta şöle geniş tekerli custom yaparız oy oy oy

benim anlamadığım bir şey var be kardeşim , inciğine binciğine kadar kalıbını yapıp , motosiklet imal ediyorsun şunu azıcık daha sağlam yapıver ne olcek yav azıcıkta pahalı sat hiç olmazsa 3- 5 yıl dayansın bir çinli motür ,

dikkat ediyorumda hani dandik yapmak için yarışa girilse bu kadar dandik yapılır yani , zaten emek veriyorsun, metali eritip kalıbını döküyorsun ,

yavvv bayinin önünde pilaka takılmamış sıfır motürlerin beli başlı yerlerinden paslandığına şahid oldum valla helal olsun çinliler bu konuda üzerlerine tanımıyor kendilerine hayran kalıyorum

yapıyor herifler yapmadıkları nane yok bi gün korkuyorum senin benimde benzer çakmasını çıkarırlar .... aman dikkat
    yanlışım varsa kusura bakmayın hemen düzeltin ama bildiğim kadarıyla regal raptorlarda çin malı ama kullanan herkes memnun.yani diceğim şuki aslında çinlilerin bir suçu yok bunu türkiyeye getiren firmaların suçu.çunku çindeki eleman soruyo ne kadar maliyetli bir ürün yapıyım malı getiren kişide zarara girmek istemediği için çoğu kişinin bütcesi yetsin diye ucuz mal getiriyo.yani aslında çinde tabikide kaliteli ürünler var kaliteli ürün yapıcak teknolojide var.fakat ucuza ürettiği ürünlerde var
    Eski diye birşey yoktur , taa ki yenisi gelene kadar

Motosikleti
    Alıntı Choppermod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlışım varsa kusura bakmayın hemen düzeltin ama bildiğim kadarıyla regal raptorlarda çin malı ama kullanan herkes memnun.yani diceğim şuki aslında çinlilerin bir suçu yok bunu türkiyeye getiren firmaların suçu.çunku çindeki eleman soruyo ne kadar maliyetli bir ürün yapıyım malı getiren kişide zarara girmek istemediği için çoğu kişinin bütcesi yetsin diye ucuz mal getiriyo.yani aslında çinde tabikide kaliteli ürünler var kaliteli ürün yapıcak teknolojide var.fakat ucuza ürettiği ürünlerde var
    aynen ne kadar iş o kadar köfte misali

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    yakında bunlar taransalb ve vayytsrom taraksatar yanı dragstar şuhadov gıbı isimler üretırler

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4/detay/#close

şu motorda sym nin türkiyeye getirmediği 125 lik wolfuna benziyor baya tipli motoruada aynı şekilde bence yeni sene süper olacak :D

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Sokaklar bunlarla dolarsa ss motor almam

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Yeni çıkan 250-21 yarış motoru fena değil gibi, 250 lik, hımmm.

Yzf nin kopyası sanki...Ama bu 250 lik...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni çıkan 250-21 yarış motoru fena değil gibi, 250 lik, hımmm.

Yzf nin kopyası sanki...Ama bu 250 lik...
    Vallaha 250 cc hadisesini bilmem ama r125 bunu geçemese de bayağı zorlar. ;)

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün dedim şu Arora motosiklet sitesine gireyim. Bir baktım isimler harika. Ama gayet doğal ve Türkçe ya. Birkaç tanesini hemen aktarıyorum.
    AR 150-16 CEBEFE
    AR 125-43 YEBERE
    Bu arada Arora 250 cc sportif görünüşlü bir alet getirmiş. Bilgisi olan var mı?
    Link burada: https://www.arora.com.tr/?/motorsiklet/ar-250-21
    Abi kac basar bu ?? saatte kac kmh hız yapar

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    yzf 125'e photoshop yapmışlar, ürün bu :D
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf 125'e photoshop yapmışlar, ürün bu :D
    kesin kesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)