Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sym WOLF SB 250 NI türkiye'ye gelmiş

Motovento
    REKLAM ALANI
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    5.000 tl eder anca be bu makine sym şaşırmış bence

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5.000 tl eder anca be bu makine sym şaşırmış bence
    Yok 3,000 TL !!! O da anca...
    #sürenadam

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    hocam kanuni'nin aynı tarzda (bence daha kötü görünen) comet'ine 9000tl, aynı motorun grenajlısına 10.000tl istenince niye kimse bu kadar ses çıkartmadı da bu yeni nesil, dünya pazarının önde gelen ürününe herkes tukaka diyor anlamıyorum. Kanuni'yi geçtim (ST işbirliği ve kalitesi ile getiriyor motoru) Arora, Yuki gibi kıytırık markaların çakma 250cc motorlarına 7-8bin tl fiyat çekilen bir piyasada bu ürün niye 5000tl olsun? ya motordan anlamıyorsunuz ya da piyasadan anlamıyorsunuz. Yzf125 bile 8500tl'den satılıyor. Bence yabancı kaynakları kullanarak SYM'nin dünya pazarındaki yerini ve kalitesini bir araştırın.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    1000 lira eder.Yok artık bu motorun hakkı 7000 7500 tl arasıdır.İsteyen almaz adamlar zorla satmıyor.İkinci el japon alan alsın.Mondial destroya 6500 yazıyorsa bu motor rahat rahat 7000 eder ve satılırda.Tahminim az yakacağı yönünde bire 150 km hızları rahat görüyorsa o fiyatı hakeder.Sym kalitesini scooterlarına yeterince kanıtladı zaten.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yıl sıfır bir CBF150 alarak Honda kalitesini yakından tanımış oldum. SYM markasını hiç kimse yabana atmasın. SYM CBF150 kadar kalitesiz bir motoru tarihinde üretmemiştir bence. SYM nin bu motoru CBR250R kalitesinde değilse daha iyidir bence.
    ortada bi gerçek varki sen cbf150 aldın 4bin tl vererek ki cbf150 honda nın en kötüsü deniliyor ki o bile bende sorunsuz teklemeden yağ yakamdan çalısıyor suan 10.200km kız gibi maşşallah:D gerçi bendeki sağlam sana üstüne çürük geldi allah kimseye vermesin tekrar geçmiş olsun :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Valla bence bu motor görüntü olarak çok güzel. Sanırım tek silindir? bu motora vereceğim fiyat 6.000 7.000 tl arası olurdu. Üzgünüz SYM :(
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bu motorun fiyatı biraz uçuk dedik. Ama şu kadar eder, bu kadar eder diyenlerin çoğunun dünyadan haberi yok gibi görünüyor. Bence 8000-8500 gibi bir fiyat ile piyasaya sürmeleri gerekirdi.
    Neden derseniz;
    Performans, servis ve yedek parça zinciri daha iyi durumda, daha büyük marka benzerlerinden pahalıya satamazsınız. (Örneğin CBR250R) Hedef kitlesi gençler olan bir motosiklette hız özelliği önemlidir. 9000 d/d da kesiciye giren bu motorun gençlere hitap ettiğini söylemek biraz zor. Orta yaşlı insanlar ise parayı nereye verdiklerini iyi incelerler. Bu nedenle S&T GT250 ve CBR250R den daha ucuz olmalı Türkiye'de mu motor. SYM Wolf T2 250!yi getirenler bunları gözardı ederse YBR250'nin yaptığı satışları bile göremezler ve akibetleri YBR250 gibi olur.
    Bu motoru satmak için değil vitrin yapmak için getirdilerse o zaman fiyatını çok iyi belirlemişler...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ya ben 3.000 dedim ama arkadaşa gönderme yapmıştım, tamam kızmayın artık
    #sürenadam

dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşük hacimli ve böylesine güzel tasarımlı motosikletlere ihtiyaç var.Yıl olmuş 2011 şunun şurasında 2012 ne kaldı frimaların yuvarlak fardan vazgeçmeleri lazım.
    çok doğruu

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

bu motorun aynısının 125cc de var o motor türkiyeye UYGUN FİYATA gelse ne yamaha kalır ne honda nede tvs

Motosikleti
    Yamaha XT 660 R / 2006
    Bu fiyata bu motor alınmaz.. 4 Büyüklerden şaşmam

Motosikleti
    S&T KANUNİ GT 250 R
    :D 10000 tl biçilmiş fiyata motor bumudur ? bişeye benzetemedim :D 10bin iyi para

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5080611/detay/

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Tip çok güzel, yakından görünce eminim daha da etkilenirim. Yanlız egzozu japonlardan esinlenmeyi de unutmamışlar. Angut staylaa egzoz...

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tip çok güzel, yakından görünce eminim daha da etkilenirim. Yanlız egzozu japonlardan esinlenmeyi de unutmamışlar. Angut staylaa egzoz...
    Motor 173(+~16) kg mış ya...
    #sürenadam

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motor Hyosung'dan daha kaliteli olduğuna göre fiyatı da en az onun kadar olmalı diye düşünüyorum. Şimdiye dek tek bir SYM modelinden şikayet edene rastladınız mı ?

9 bin devirde devir kesiciye girmesi neden rahatsız etti onu anlamadım. Devrinin düşük olması ömrünün uzun olacağının göstergesidir. Gücü düşük olmadığına göre rakiplernden de yavaş olmaz merak etmeyin.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet zaten 11bin devir.9bin devirde kesiciye girmesi gayet normal.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet zaten 11bin devir.9bin devirde kesiciye girmesi gayet normal.
    Boşver sen, bizim millete yaranamazsın... 9.000 d/d de kesici giriyor diye adam rahatsız oluyor... 13.000 devir çevirdiğinde "ohhh be dünya var mış!" mı diyor anlamıyorum. Sonra da yok yakıtı fazla, yok SYM ler krank kırıyor vs vs...gider
    #sürenadam

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kanuni'nin aynı tarzda (bence daha kötü görünen) comet'ine 9000tl, aynı motorun grenajlısına 10.000tl istenince niye kimse bu kadar ses çıkartmadı da bu yeni nesil, dünya pazarının önde gelen ürününe herkes tukaka diyor anlamıyorum. Kanuni'yi geçtim (ST işbirliği ve kalitesi ile getiriyor motoru) Arora, Yuki gibi kıytırık markaların çakma 250cc motorlarına 7-8bin tl fiyat çekilen bir piyasada bu ürün niye 5000tl olsun? ya motordan anlamıyorsunuz ya da piyasadan anlamıyorsunuz. Yzf125 bile 8500tl'den satılıyor. Bence yabancı kaynakları kullanarak SYM'nin dünya pazarındaki yerini ve kalitesini bir araştırın.
    kanuniye ses çıkarılmamasının nedeni hyosung adı altında 2006 yılında yogun bir talep görmüş (o zamanlar 6 bin civarıydı sanırım gt250 comet modeli) ve belirli bir piyasası oluşmuş bir motor olmasından dolayı. ikinci el çıkma parça rahatça bulunur. zaten sıfır km kanuni gt 250 r kimse almıyor.

bu motora gelince çıplak bir 250 lik modele 10 bin lira verilmez. yamaha ybr250 ne oldu ise daha beter olur bu fiyat politikasıyla.

haa fiyat 7000-7500 civarı olsun birde üstüne alan arkadaşların olumlu izlenimleri testler vs. şatış patlaması yaparlar.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sym fiyat politikası olarak yanlış yolda.

Bir malı fahiş fiyata satarak %25 fazla isteyerek anca saygınlığınızı yitirirsiniz.

Bi örnek verirsek yamahanın %37 ötvye tabi 4 silindir 600cc naked'ı XJ-6 sı 17.000 tl. Bu motor SYM gibi %8 vergiye tabi olsa 15.500'e ithal edilebiliyor. bunun yanında gerçekten wolf'un fiyatı çok mantıksız

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşver sen, bizim millete yaranamazsın... 9.000 d/d de kesici giriyor diye adam rahatsız oluyor... 13.000 devir çevirdiğinde "ohhh be dünya var mış!" mı diyor anlamıyorum. Sonra da yok yakıtı fazla, yok SYM ler krank kırıyor vs vs...gider
    Bizim insanımız limitleri zorlamayı sever.Sonuçlarına da katlanmayı sevmezler ama.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haa fiyat 7000-7500 civarı olsun birde üstüne alan arkadaşların olumlu izlenimleri testler vs. şatış patlaması yaparlar.
    7.000 TL olsa, hemen almak için işlemlere başlardım. Sorgusuz sualsiz. O yüzden bence normal fiyatı 8.250 TL olmalı. Ha ~8000 tl 250 cc motora vermem diyen olabilir, ben sadece normal fiyatını belirttim.
    #sürenadam

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    7.000 TL olsa, hemen almak için işlemlere başlardım. Sorgusuz sualsiz. O yüzden bence normal fiyatı 8.250 TL olmalı. Ha ~8000 tl 250 cc motora vermem diyen olabilir, ben sadece normal fiyatını belirttim.
    7.000 TL değil 7 ile başlayan bir fiyata satsınlar bende elimde avucumda ne varsa verip almaya çalışırdım. Ama hayal tabii ki. Fakat 8 ile başlayan bir fiyatı hakediyor. Aynı hacimdeki GTS250 EVO scooter 9750 TL den satılırken bu motorun daha pahalı olması için mantıklı bir neden bulmak zor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6710995/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)