Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Güzel Bir Garaj Örneği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    garajı yapmak sorun değilde onu koyacak mekanı bulmak sorun ama istanbul dışında yaşıyan arkadaşlar rahatlıkla bu sorunuda çözer bizler ise bakar bakar dururuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İstanbulda da mesela 2 ev arasında kalmış küçük bir boşluk,küçük ortak bir bahçe,küçük bir arsa gibi yerler kullanılabilir.Çünkü gerçekten ebat olarak neredeyse motosiklet kadar yer kaplayacak.Ve portatif olacağı için. Sök götür o derece.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    uğraşmayın,yapmışlar
    http://motorparki.com/MotorParki_Resimler.aspx

Uploaded with ImageShack.us

By farcob at 2011-11-26

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ben bu garaj işine iyice takmıştım,işimiz gereği babam basit bir garaj rahatlıkla yapabilir ama gerek yok diyo.Ben ısrarla istiyodum zamanında.Hatta bu konuyu konuşurken babamın bir arkadaşı bu işi yapıyormuş konuşmuş.Fiyat hakkında bilgi alacaktı.Meğerse bu fotodaki kabinleri üreten firmaymış arkadaşı.Fakat fiyat 5.500 Çok zor satılması.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu garaj işine iyice takmıştım,işimiz gereği babam basit bir garaj rahatlıkla yapabilir ama gerek yok diyo.Ben ısrarla istiyodum zamanında.Hatta bu konuyu konuşurken babamın bir arkadaşı bu işi yapıyormuş konuşmuş.Fiyat hakkında bilgi alacaktı.Meğerse bu fotodaki kabinleri üreten firmaymış arkadaşı.Fakat fiyat 5.500 Çok zor satılması.
    ooo..fiyat da baya iyiymiş.resmen uçmuşlar.üstelik profesyonel bir üründe değil
    2.el polyester kabinler var 1000 tl ye alınır bence çok daha profesyonel

Abi bunu daha önce görmüştüm.Güzel bir şey ama çok pahalı.Solar paneller,gösterişli bir kasa,içinde bir akü vs.O kadar pahalı birşey düşünmüyoruz.Şimdilik çizimlere devam.Deniz de çizdi dün bir şeyler.Forumumuzun mucidinden bir patlama bekliyorum. Sonrasında daha ayrıntılı olacak.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. resimdeki kırmızı motifli olan güzel kullanımıda fena değil ama (örnek: merdiven altındaki boşluğa koyupta kapağı nasıl açacaksın?) fiyatı pahalı benim ihtiyacım olsa 5000tl veririm. ama fiber oluşu düşündürüyo beni, birisi taş atsa deler geçer abarttım ama neyse işte...

Motosikleti
    Naked :)
    Üstteki resimdeki kırmızı beyaz garaj çok dikkat çekici ve lüks bir görüntüsü var. Bunun içinde iyi bir şey vardır diye düşünecektir kötü niyetliler.

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. resimdeki kırmızı motifli olan güzel kullanımıda fena değil ama (örnek: merdiven altındaki boşluğa koyupta kapağı nasıl açacaksın?) fiyatı pahalı benim ihtiyacım olsa 5000tl veririm. ama fiber oluşu düşündürüyo beni, birisi taş atsa deler geçer abarttım ama neyse işte...
    Ben de fazla ücretli olduğu konusunu düşünüyorum.O paraya ben eski ford minibüs alırım.Şöyle çiçek abbas.V4...Arkasını garaj haline getiririm.Küçük bir de rampa. Al sana portatif garaj.Hem de nostaljik.Uzak mesafelere gideceğin zaman da koyarsın arkaya gidersin.Gezmek istediğin yerlerde indir motoru devam et.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0010856/detay/

şimdiye kadar gördügüm en çevreci ve teknolojik garaj. ama pahalı.
    goldwingin varsa pahalı gelmez

Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Bizim eski apartmanın arka tarafına site tarafından böyle bir uygulama yapılmıştı toplu olarak.2000 senesinde.Resimde gözüken.Bir kısmı rüzgarda yırtıldı ama 10 yıllık.Olsun o kadar.4 apartmanın ortak otoparkı ama kimse bir şey demedi yeterince yer olduğundan.İnternette aradım pek bir şey bulamadım.Sanırım oturanlardan biri kendi çalıştığı yerde yaptırdı.Motor için de kullanılabilir takım taklavatı içine alır.Yer varsa gayet güzel bence.Benim ihtiyacım pek olmadı şuanki apartmanın altı garaj zaten...

5 bine hakikaten münübüs alınabiliyosa garaj niyetine kullan tabiki daha mantıklı, carbon'un koymuş olduğu resimde güzelmiş bu arada medeniyet sembolü oldukça lüksmüş 10 sene önce düşünürsek :;)

Güzel bir uygulama.Ancak bu biraz büyük kaçar hocam.Bir de kışın biraz daha sağlam birşey olsun istiyoruz.Buna benzer brandalar da vardı.Paylaşım için çok teşekkürler.Site içinde çok güzel bir uygulama bu.Sanırım kenarları da kapılı. Bakalım birşeyler yapmaya çalışıyorum.Hatta eğer kullanışlı olursa proje fiyatı alıp sizlerle de paylaşacağım.Belki toplu alımlarda fiyat düşer.Ya da ben alır demonte halde gönderim yaparım.Duruma göre bakacağız.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı stepfunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizdeki ş.refsizler anında patlatırlar bunun kilidini. Ama mükemmelmiş bu garaj, bayıldım vallahi.
    Takım taklavatlar içinde bir pano olsa bunda mis gibi..
    Köyüme yaptırmayı isterdim doğrusu..
    kilitten önce cebimizde hırsızlar var...fiyat 350 sterlin diyor...bizde 5000 lira olur fiyat...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

5 bine hakikaten münübüs alınabiliyosa garaj niyetine kullan tabiki daha mantıklı, carbon'un koymuş olduğu resimde güzelmiş bu arada medeniyet sembolü oldukça lüksmüş 10 sene önce düşünürsek :;)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5263045/detay/ Bak üstad. Sadece örnek olsun diye verdim.Çok daha düzgün araçlarda bulabilirsin.Bu arada İrfan abi daha bizim profil birleştirme işine bakamadı. Jimmi jip boyası yapıyormuş.

aklıma birşey daha geldi, bir kutu düşünün dikdörtgen şeklinde ve öyle bir açılsın ki bu kutu, (pastanedeki pasta kutularını düşünün) açılan kenarlar üst kısımda birleşsin bir kilit mekanizmasıyla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

ehh tamam o zaman tescillenmiş oldu böylelikle 5500 tlye çok pahalı ve çok lüks.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

ehh tamam o zaman tescillenmiş oldu böylelikle 5500 tlye çok pahalı ve çok lüks.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    güzelmiş cok begendim ama bizim buralarda yazın cok sıcak olur bunun içi :D

aklıma birşey daha geldi, bir kutu düşünün dikdörtgen şeklinde ve öyle bir açılsın ki bu kutu, (pastanedeki pasta kutularını düşünün) açılan kenarlar üst kısımda birleşsin bir kilit mekanizmasıyla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

O da olabilir aslında.Ama ne kadar fazla teferruat o kadar fazla sorun ve maliyet artışı demek o yüzden kolay ve sağlam birşeyler üretmeliyiz.Mesela şu anda yanımda duran ranza ciddi şekilde niyetimi bozuyor.Alıp testereyi,matkabı girişeceğim tahtadan garajımız olacak.

immortalboss sakin ol akışına bırak
    yalnız son dediğim fikir aslında teferruatlı değil, çok basit ilerleyen saatlerde bişeyler çizerim yine.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    optimum avm deki motorsiklet park yerine gidin isterseniz...
    çok güzel motor park yeri var...
    fikir edinmiş olursunuz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)