Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ana gibi yar olmaz!

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellrinden öperim uzun yaşasın.

Benim annem olsaydı : Italya fuarındaki Yeni GSXR 1000'i geçdim

Ben: Anne Ben motor fuarına gidiyiom
    Annem: Gidersen hakkımı helal etmem git araba fuarına bak. :D
    Anne araba hastası sanırsam... :D
    yannız gsxr 1000'i geçecek ne kullanıyor çok merak ettim.... :D
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    başta sizin annenizin ve şahsında tüm annelerimizin ellerinden öperim ne mutlu size motosikleti onaylayan bi annenin evladısınız benim annemde çocukluğundan beri dayımın motoruna artçı olmuş ve şu an 65 yaşında olmasına rağmen ben arabayla giderim diye ısrar etmeme rağmen motorla gidelim diye tutturur ve arkama binen pek çok arkadaşımdanda iyi bi artçıdır kendisi virajlarda falan benle beraber hareket eder ben nereye yatarsam oda oraya yatar v.s
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anne araba hastası sanırsam... :D
    yannız gsxr 1000'i geçecek ne kullanıyor çok merak ettim.... :D
    bizim valide amerikan hastası babamda bi granada vardı 2 günde bi siliyodu kendisi. :D
    Şimdi bana diyom olum çok para kazan git kendine Mustang al hemde 67 model olsun diyo. :D
    öle bi annem var gider gidmez elini öpcem valla
    Asayiş berkemal

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Annenizin ellerinden öpüyorum Allaha şükür gereksiz bir korumacı annem yok.Anne dedim ben paraşüt kursuna gideceğim tamam git dedi ve gittim hatta annem gönderdi Motosiklet konusunda da çok yardımcı oldu.Hani evlatlarını aman birşey olur diye bisiklete bile bindirmeyen anneler babalar varya aslında onlar evlatlarına büyük kötülük yapıyorlar.Sizin gibi diğer annelerimizinde ellerinden öperim.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Faruk.UZN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim valide amerikan hastası babamda bi granada vardı 2 günde bi siliyodu kendisi. :D
    Şimdi bana diyom olum çok para kazan git kendine Mustang al hemde 67 model olsun diyo. :D
    öle bi annem var gider gidmez elini öpcem valla
    67 mustang modelin en haşinlerindendir. zevk sahabıymış teyzem valla.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Benim annem 54 yaşında.
    Bırakın GSR'i, ADV'i, daha mesaj yazmayı bile bilmiyor
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sansli bir evlatsin. Daha yeni yeni motorcu olan erkekler ve bayanlar ilerde aile olunca cocuklarina belkide 20 sene sonra diyecekleri bir konusma Turkiye sartlari icin. Bunu erkenden gormek buyuk bir sans bence.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    67 mustang modelin en haşinlerindendir. zevk sahabıymış teyzem valla.
    Ooof of... dur bulursam fotoğraflarını koyayım. 1970 yılında bizim valdenin 67 model kırmızı mustang ile çekilmiş fotoları var. İşin kötü tarafı, araba kendisinin.
    Tabi anlatmaya başladıkça katil olası geliyor insanın. Beatles'ı, Beach Boys'u falan sahnede gençlik halleriyle izlediğini ballandıra ballandıra anlatınca insan... sinir bozabiliyor.
    Allahtan fazla uzun kullanmamış mustang'i. 1972 yılında satmış. Yeni çıkan Alfa Spider'lardan almış kendine... Hepsinin fotoları duruyor. Bulursam yükleyeyim aslında..

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sansli bir evlatsin. Daha yeni yeni motorcu olan erkekler ve bayanlar ilerde aile olunca cocuklarina belkide 20 sene sonra diyecekleri bir konusma Turkiye sartlari icin. Bunu erkenden gormek buyuk bir sans bence.
    Çok doğru diyorsun. Bizim aramızdan bile çocuğunu motordan uzak tutmak isteyecek insanlar çıkacaktır ben eminim. Şansım, annemin ve babamın, uzun yıllar yurt dışında yaşamış ve aslında daha da doğrusu ergenlik yıllarından başlayarak oralarda büyümüş olmaları. Motor konusunu bir kenara bırakırsak peder de çok rahattır tanıdığım çoğu babaya göre. Bu vesile ile kendilerine teşekkür eder, ellerinden öperim. Allah uzun ömürler versin..

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    valla bende ne yaptıysam annemin desteği sayesinde yapmışımdır değiştirdiğim motorları "bu mu yeni yavrumuz al bakalım içeri" der severek bakar artı araba alacağım zaman güzel birşey alayım diye parasından 10.000tl cik vermişti kendisi sonra babam araba aldığımı görünce gözleri fırlamıştıvalla bu anneler başka bişey ya melek hepsi melek
    boşuna dememişler cennet annelerin ayağının altındadır diye her zaman hızır gibi yetişmiştir bana sağolsun...
    yaşı itibari ile motorlardan pek anlamaz keşke anlasaydı biraz kesin pistlerde beni izliyor olurdu

Motosikleti
    BMW F650 ST
    Vallaha üniversitede kız arkadaşım vardı bir tane. Motordan korkardı. O zamanlar gençtik tabi, 4 silindir bir canavarımız vardı...
    Neyse, binmiyordu, artı benim de binmemi istemiyordu... Bir gün annemden destek aradı bana sattırmak için.
    "Ya çok deli bu makina, çok hızlı.. çok tehlikeli teyzeciğim. Satıp ufak bi araba alsak... ne güzel olmaz mı?" demişti..
    Valdenin verdiği cevap bombaydı...

"Ben de diyorum satsın... binilmez buna. Artçı koltuğu ufacık binemiyorum ben, gitsin alsın bi tane dragstar mis gibi gezeriz diyorum. Dinlemiyor ki mendebur!" demişti...
    Hatunun yüz ifadesi reklamlardaki gibi... PRICELESS!!!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)