Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nöbette Soğuğa Çözüm:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Arkadaşlar şu an askerdeyim ve soğuk çekilmez hale gelmeye başladı. 20 metre yükseklikte, demirin içinde insan soğuktan donuyor, özelliklede ayaklar. Mesele ise şu, sivildeyken motosiklet ürünleri satan bir sitede sıcak su torbası görmüştüm, içine kaynar su koymadan kendi kendine ısınıyordu, şimdi bulamıyorum bunu, fazla zamanımızda olmuyor iyice araştırmak için. Bilen varsa acil yardım ederse seviniriz.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu an askerdeyim ve soğuk çekilmez hale gelmeye başladı. 20 metre yükseklikte, demirin içinde insan soğuktan donuyor, özelliklede ayaklar. Mesele ise şu, sivildeyken motosiklet ürünleri satan bir sitede sıcak su torbası görmüştüm, içine kaynar su koymadan kendi kendine ısınıyordu, şimdi bulamıyorum bunu, fazla zamanımızda olmuyor iyice araştırmak için. Bilen varsa acil yardım ederse seviniriz.
    sana ancak hayırlı teskereler diyebilirim hareket edebilirsen daha az üşürsün ve bot ları 1 numara büyük almanı veya bi arkadaşınla takas etmeni tavsiye ederim eğer ayakların içinde sıkı duruyorsa daha çok üşür sebeb ise kan dolaşımı yavaşladığı için... ben çok dua etmiştim allah beni soğuk yere düşürmesin diye ve kıbrıs a düşmüştüm
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana ancak hayırlı teskereler diyebilirim hareket edebilirsen daha az üşürsün ve bot ları 1 numara büyük almanı veya bi arkadaşınla takas etmeni tavsiye ederim eğer ayakların içinde sıkı duruyorsa daha çok üşür sebeb ise kan dolaşımı yavaşladığı için... ben çok dua etmiştim allah beni soğuk yere düşürmesin diye ve kıbrıs a düşmüştüm
    2 metrekarelik bir yerde duruluyor, hareket edicek pek yer yok ve zaten buz gibi demirin üzerindesin 2-3 saat, botlar soğuyunca hiçbirşey fayda etmiyor.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 metrekarelik bir yerde duruluyor, hareket edicek pek yer yok ve zaten buz gibi demirin üzerindesin 2-3 saat, botlar soğuyunca hiçbirşey fayda etmiyor.
    allah yardımcın olsun gerçekten zor şartlarda askerlik yapanların sayısı çok birde katil tecavüzcü hırsızların yaşadığı yerlere bak tek oda da hava sıcak yemekler 10 numara neymiş efendim AB ye uyum yasası çerçevesinde insani yaşam hakkı ulan asker e gelmiş adam karda yatıyor parmak ucları donuyor ülkesi için yaşam savaşı veriyor hatta hayatını kaybediyor ama kıymet bilen yok ben olsam hapistekileri soğukta yatırır türkiye için canını hiçe sayanları ise paşa gibi yaşatırım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah yardımcın olsun gerçekten zor şartlarda askerlik yapanların sayısı çok birde katil tecavüzcü hırsızların yaşadığı yerlere bak tek oda da hava sıcak yemekler 10 numara neymiş efendim AB ye uyum yasası çerçevesinde insani yaşam hakkı ulan asker e gelmiş adam karda yatıyor parmak ucları donuyor ülkesi için yaşam savaşı veriyor hatta hayatını kaybediyor ama kıymet bilen yok ben olsam hapistekileri soğukta yatırır türkiye için canını hiçe sayanları ise paşa gibi yaşatırım
    cezaevinde askerlik yapıyorum zaten bende. hapistekiler yeminle hepimizden iyi yaşıyor.

neyse yokmudur bu ürünü bilen
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    botların içinde keçe varmı allah dayanma gücü versin
    demire basıyorsanız tahta döşeyin zemine
    hayırlı tezkereler

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korayım dediğin urunu yollarım sana cep sobası die gecio...

ban adres bilgi bişi gonder ozelden yarın en gec salı gunu kargoya veririm...

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    RunemagicK askere gideceğini söylememiştin veya ben kaçırdım Hayırlı teskereler dilerim.
    Asker psikolojisini bırakıp komutanlarınıza birkaç arkadaş konuyu açarsanız zemine farcob'un dediği gibi tahta döşettirmeleri mümkün. Olmazsa siz kendi imkanlarınızla zemine üst üste birkaç kat oluklu mukavva atabilir ve yan cepheye yerden belli bir yüksekliğe kadar strafor (köpük) yapıştırabilirsiniz. Bunlar askerlerin yaptığı şeyler, gözümle gördüm Allah iyi komutanlara denk getirmiş olsun tabii ki.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ayaginin altina taban olarak strafor koy. Inanilmaz bir termal etkisi vardir. Buz hanede calisanlarin cogu bu sekilde bot giyer.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Termal çorap giyiyormusun?

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    bende batmandayım gece sogugu dayanılıcak gıbı degıl bende senın gıbı arastırmaya basladım googla termal ısıtıcı taban yazarsan guzel bır urun var ama bulup da alman lazım ben arıyorum hala nede olsa daha mayısa kadar burdayız aslında strafor ıyı bır cozum olabılır denemek lazımda onu nereden bulıucaz askerıye oda ayrı bır olay tabı
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Soğuk Nöbette gerçekten çok sıkıntı oluyor . Düşün ben askerliğimi iskenderun gibi bir yerde yaptım bilenler vardır belki yazları dehşet bunaltıcı oluyor, kışları da sıcak olmasına rağmen gece 2-4 nöbeti orada bile çekilmez oluyordu soğuktan. Ama VATAN aşkı, sevgili hasreti içini ısıtıyor askerin.. Hayal kurmayı dene soğuk havayı hissetmezsin.

(Hatay - İskenderun 39. Mekanize piyade tugayı AKÇAY Şehit Ahmet TOR kışlası topçu taburu 5. batarya 84/3)
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nöbet kulübesinde -25 tecrübe etmişliğim vardır o yüzden derdini çok iyi anlıyorum. Kolay gelsin ne diyeyim. Ben ne kadar çabaladıysam ayakların üşümesine çözüm bulamamıştım. Umarım termal ürünler iş görür.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ufonun ayak altı ısıtıcı gibi bir ürün işini görür
    45tl ye alabilirsiniz biraz askerlerden para toplayın biraz da bölük verir her nöbetçi kulubesine konulabilir. sizin bölüğü bilemem ama bölük astsubayına bunu söylersen çoğu yardımcı olur.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufonun ayak altı ısıtıcı gibi bir ürün işini görür
    45tl ye alabilirsiniz biraz askerlerden para toplayın biraz da bölük verir her nöbetçi kulubesine konulabilir. sizin bölüğü bilemem ama bölük astsubayına bunu söylersen çoğu yardımcı olur.
    )))) sen ya askerlik yapmadın yada başka ülkede yaşıyorsun Nöbet kulubelerinde elektrik olmaz lamba olmaz sigara içilmez oturulmaz biyere dayanılmaz ıkı kişi bir durmaz ....yaz babam yaz..
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Nöbet yerlerinde yakalanmadığın sürece her şey serbesttir, face msn twitter ama yakalanırsan yanında disko alternatifide var..Şaka biyana askerlikte nöbet zor iştir, Allah kolaylık versin asker kardeşlerimize, 82/1 yaptım baya olmuş, ben istanbuldaydım 66zh tugay orada olduğum halde, 2003 senesiydi ozaman metris civarına yağan kar yarım metreden fazlaydı, gece 2-4 nöbeti ayakların hissetmediği son yarım saat anlatılmaz yaşanır bitti gitti... sizi çok iyi anlıyorum yapılacak en mantıklı şey üst üste yün çorap giymek....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nöbet kulübesinde -25 tecrübe etmişliğim vardır o yüzden derdini çok iyi anlıyorum. Kolay gelsin ne diyeyim. Ben ne kadar çabaladıysam ayakların üşümesine çözüm bulamamıştım. Umarım termal ürünler iş görür.
    -25 mi? Türkiyede neresi var bu derece soguk ben edirnede yaptim kardesimde agri'da bu kadar soguk ile karsilasmadik

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -25 mi? Türkiyede neresi var bu derece soguk ben edirnede yaptim kardesimde agri'da bu kadar soguk ile karsilasmadik
    -30 Aşkale / Erzurum
    Burnumuzdan çıkan nefes beyaz bir bıyık sahibi yapıyordu bizi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)