Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

50cc motor aldım hız göstergesi çalışmıyor benzin göstergesi sorunlu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru ikinci el aldım yuki casper 2019 hız göstergesi hiç oynamıyor sanırım km teli kopuk. Benzin göstergesi fulleyince full oldu ama daha 60 km bile gitmeden bitti gösteriyor ancak depo hala dolu. Benzin göstergesi sanırım kronik bir problem düzelir mi bilgisi olan var mı? Ve servis olarak Anadolu yakasında nereye götüreyim garanti kabul eder mi ruhsat dışında kağıt yok. son olarak motorun hız limiti kaldırılmamış sanırım gösterge çalışmadığı için bilemiyorum nasıl öğrenebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Konu güncel

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Servisine götürüp baktırın belki soket falan çıkmıştır veya sahibi sökmüş olabilir.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Çinlilerde Kuba ve Mondial hariç diğerlerinde servis sıkıntısı var diye biliyorum ancak servise bir götür belki garanti kapsamına girer eğer servis yüklü bir fiyat sunarsa motorunu güvenebileceğin bir ustaya teslim etmen doğru olur zira servisler çaresiz bulunca absürd fiyatlar sunuyor

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Böyle basit şeyleri dert ediceksen direk sat motoru. Çin malı gayet normal hatta japonda da oluyo. Her motorda olur. Çinin güzel yanı şu kendin uğraş yapamazsan 20 liraya git yenisini taktır. Şamandıra eğilmiştir git penseyle hafif düzelt vidrosu vardır , km teli redüktörden bi sök tak yağla olmadı mı 15 lira bişi değiştir . Hem tecrübr kazan. Ben bunları ucuz çin mallarında öğrendim işte . Oyna dur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)