Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

93 Model Pegaso 650 Desem Ne Dersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenciyim aylığım 250-300 arası atölye olarak sadece annemin resim atölyesi var Tek istediğim biraz kalite.Sahibinden.com'da herkes uçuyor.Fiyatlar o kadar alakasızki.Birkaç ağır sorunu olan sadece ucuza satıyor.Motosiklete iyi bakınıldığınıda hiç zannetmiyorum.
    İş arayıp geri çevrilmeye devam
    o zaman böyle bir ölü yatırıma para bağlayacak lükse sahip olamazsın...hem neden büyük cc...büyü cc torkunu her daim yaşayabileceğini mi sanıyorsun...model önermeyeyimde 2500 cc alsan 06/07 herhangi birşey ne olur sanki...neden böyle fantastik bir işe girmek istiyorsun gerçekten anlamadım...500 cc üstüne binmek paran varsa marifet ...ama paran az ise bu segmentte olmanın anlamı bence yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Tavsiyem Asya ile devam etmeniz yönünde. Eğer Asya'yı satmak istiyorsanız o paralara XL kovalayın diyeceğim fakat o da zor zira piyasa harcanmış XL dolu.

Bana kalırsa bu Pegaso'dan uzak durun, masrafları üzebilir.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman böyle bir ölü yatırıma para bağlayacak lükse sahip olamazsın...hem neden büyük cc...büyü cc torkunu her daim yaşayabileceğini mi sanıyorsun...model önermeyeyimde 2500 cc alsan 06/07 herhangi birşey ne olur sanki...neden böyle fantastik bir işe girmek istiyorsun gerçekten anlamadım...500 cc üstüne binmek paran varsa marifet ...ama paran az ise bu segmentte olmanın anlamı bence yok...
    Abi direk dost acı söylere geçmissin burda ha alıştıra alıştıra söyler insan
    ANGARAJ

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Doğruya doğru. 600 CC civarı birşey istememin nedeni yazın birkaç kez uzun yola çıkma planlarım var.Geçen yaz kendi motorumla 800 kilometrelik bir gezi yaptım ve gücünün azlığı yüzünde birkaç tehlikeli atlattım.650 cc isterken hiç torku felan aklıma bile gelmedi.Aslında 250 CC piyasasına baktım ve hyosung comet'i araştırdım.Hyosung cometin 2. el piyasası gerçekten durgun.650 250 farketmez gerektiği zamanlarda gerekli hızlara çıksın yeter.Pegasoyu görüncede neden olmasın dedim ve neden olmaz sorusuna cevabı verdiniz Herkese önerileri için çok teşekkürler.

gti_king ASYA beni motordan soğutuyor.Sıkıldım bıktım ufak ufak arızları için servise gitmekten.1 ayı sorunsuz geçmedi illa birşey çıkıyor.Ben elimden geldiğince iyi bakıyorum fakat bir faydasını göremiyorum.Bir ara fena motosikletten soğuttu beni.Yolda bırakacak bir makina asla değil fakat Asya firmasının arkasında durmaması gibi birçok etken canımı sıkıyor.

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acı macı yeterki söylesin.Haklı abim ne diyim

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    topik bir hayli hareketli ama biraz fotograflarla da renklendirelim o halde..........94 model aprilia pegaso,çok sevmiş ve uğraşmiştim bir zamanlar

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25866-full.jpg

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25868-full.jpg

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25864-full.jpg
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    nekadar bilgi verici geyiğe kaçmayan bir topic olmuş burası.yazanların eline sağlık

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı jeansatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topik bir hayli hareketli ama biraz fotograflarla da renklendirelim o halde..........94 model aprilia pegaso,çok sevmiş ve uğraşmiştim bir zamanlar

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25866-full.jpg

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25868-full.jpg

http://p1.bikepics.com/2007/06/09/bi...25864-full.jpg
    Gerçekten güzel makina.

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    bulaşma paranla rezil olma. kısa ve öz.

yüksek cc olayına gelince acele etme illa yüksek cc istiyorsan elin hurdasıyla ugraşma. farklı alternatiflere yönel derim.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Motosikleti
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulaşma paranla rezil olma. kısa ve öz.

yüksek cc olayına gelince acele etme illa yüksek cc istiyorsan elin hurdasıyla ugraşma. farklı alternatiflere yönel derim.
    kısa ve öz(nokta) sen bizim buluşmalara bi gelsen ah!!
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    kısa ve öz(nokta) sen bizim buluşmalara bi gelsen ah!!
    Geleyim ya bari gözümüz yüksek cc kaliteli motosiklet görsün.

Bıktım otoparkta V-Storm ve Suzuki VZR 1800 İntruder görmekten

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aklini celeyim, Honda Slr 650 aldim ben 2 ay önce, 98 model tek silindirli, 45 beygir civari. 4.750 lira verdim. Kisaca guzel ulkemde o kadar cok motor var ki bilmedigimiz, hak ettigi degeri gormemis, yurt disinda cok tutulan. Ben gayet memnunum. Arastir illa SLR degil, belki aklina gelmeyen baska bi model vardir butcene uygun.

Motosikleti
    onlara bende bakmıştım tipi çok hoşuma giden fakat ülkemizde tutmayan çok güzel bir makina ama yedek parça fiyatı ve kullanan kişi olmamasından dolayı yorum alamadığımdan vazgeçirmişlerdi son anda beni o aletten. yakıtı falan nasıldır acep?
    ANGARAJ

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklini celeyim, Honda Slr 650 aldim ben 2 ay önce, 98 model tek silindirli, 45 beygir civari. 4.750 lira verdim. Kisaca guzel ulkemde o kadar cok motor var ki bilmedigimiz, hak ettigi degeri gormemis, yurt disinda cok tutulan. Ben gayet memnunum. Arastir illa SLR degil, belki aklina gelmeyen baska bi model vardir butcene uygun.
    Çok haklısınız.Aslında alternatifler var ama Slr 650 gibi 2. el piyasası nerdeyse yok denecek kadar az oluyor.Slr 650'de bir ara araştırırken dikkatimi çekmişti.Deposu dışında güzel motosiklet.Alternatifler hakkında arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    onlara bende bakmıştım tipi çok hoşuma giden fakat ülkemizde tutmayan çok güzel bir makina ama yedek parça fiyatı ve kullanan kişi olmamasından dolayı yorum alamadığımdan vazgeçirmişlerdi son anda beni o aletten. yakıtı falan nasıldır acep?
    Fren balatasi, hava ve yag filtreleri piyasada oldugu surece, geri kalani cok da muhim degil. Artik yurtdisindan parca getirmek, heleki internetin bu denli basitlestigi bir zamanda cok da zor degil. Ayrica, tek silindir bir makina, karmasik bir sistemi yok, yagi sasesinin icinde dolastirip sogutuyor istesende isi kaynakli zarar veremezsin motora, yagini filtrelerini degistirdigim surece torunuma miras birakabilirim. Ve illaki birileri de bu motorlari alip satacak, ticaretini yapmiyoruz sonucta, zevk icin degistiriyoruz motorlarimizi. Degistirmek istedigimde elbet bir alicisi cikar diye dusunuyorum.
    Bu arada yakit tuketimi sehir icinde 6-7 litreyi buluyor, soguk havalarda jigleden dolayi. Sehirlerarasi 5 litre ortalamasi, dahada altina dusecegini sanmiyorum, aksine 150-160 gibi süratlerde 7-8 litreye cikar diye dusunuyorum.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes kulaktan dolma bılgılerle atıp tutmus neredeyse..
    Emınım cogu kısı aprilianın koltuguna bıle oturmamıstır
    Forum bılır turkıyede 5 tane olan Aprilia rs 250 lerden bırını topladım ben hemde toplam malıyetı 600 tl yı gecmeden.
    Parçaların hepsi orjınaldı
    Gozunu karart yeter
    Eğer forumda konu acıp sorsaydım Aprilia RS 250 alınır mı dıye emın ol kımse al demezdı
    Ama aldım topladım zevkınıde cıkardım ve sattım.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes kulaktan dolma bılgılerle atıp tutmus neredeyse..
    Emınım cogu kısı aprilianın koltuguna bıle oturmamıstır
    Forum bılır turkıyede 5 tane olan Aprilia rs 250 lerden bırını topladım ben hemde toplam malıyetı 600 tl yı gecmeden.
    Parçaların hepsi orjınaldı
    Gozunu karart yeter
    Eğer forumda konu acıp sorsaydım Aprilia RS 250 alınır mı dıye emın ol kımse al demezdı
    Ama aldım topladım zevkınıde cıkardım ve sattım.
    Hakılılık paylarıda var.Onların demek istediği bu işin biraz şans işi olduğu.Temiz iyi kullanılmış ise alınır fakat şuanki sahibi 1 yıl kullanmış ondan önceki sahibi napmış bilemeyiz.

Bu arada Aprilia RS 250 de turbo felan varmış diyorlar.Son hızı 200 üstüymüş doğrumu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Verdim coşkuyu valla...

soykan dediğimiz gibi paranı çöpe atma bu bir öğrenci işi değil...bu işler hob işidir...

extrama gibi konuya hakim olursunuz sonrası kolay...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Verdim coşkuyu valla...

soykan dediğimiz gibi paranı çöpe atma bu bir öğrenci işi değil...bu işler hob işidir...

extrama gibi konuya hakim olursunuz sonrası kolay...
    Bende apriliayı aldıgımda öğrenciydim abi hemde çalışmıyordum hiçbiyerde
    Ayrıca motoru aldıgımda çözülemeyen bir arızası vardı
    En azından pegaso çalışıyor..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Soykan kesinlikle xt 600bakmalısın modeli ne olursa olsun cebine uygun olanını al. pegasodan uzak dur. xt nin yedek parçalarının yan sanayisi bile mevcut. en ölüsünü ben bile toplarım o denli yanii..revizyonu yapılmış bir xt yi o fiyatlara kolayca alabilirsin.Unutmamn gereken durum makyaj değil ciğer önemkli . makyaj zamanla düzelir. veya piyasa bedelinden ucuza alırsın bu sebepten dikkate almazsın .yakıt olarak 9 litre diyen arkadaş yanlış anlamış olucak. en kralı 6 lt/7lt den fazla yakmaz. bende 40 km de 5lt benzin yaktım) (benzin hortumu yırtılmış).....
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soykan kesinlikle xt 600bakmalısın modeli ne olursa olsun cebine uygun olanını al. pegasodan uzak dur. xt nin yedek parçalarının yan sanayisi bile mevcut. en ölüsünü ben bile toplarım o denli yanii..revizyonu yapılmış bir xt yi o fiyatlara kolayca alabilirsin.Unutmamn gereken durum makyaj değil ciğer önemkli . makyaj zamanla düzelir. veya piyasa bedelinden ucuza alırsın bu sebepten dikkate almazsın .yakıt olarak 9 litre diyen arkadaş yanlış anlamış olucak. en kralı 6 lt/7lt den fazla yakmaz. bende 40 km de 5lt benzin yaktım) (benzin hortumu yırtılmış).....
    Teşekkür ederim.
    Bugün benim motorla hafif dağ taş gezdim ve anladımki ben sadece asfaltta vakit geçiremem O yüzden endurodan başka birşey almaya niyetli değilim.İş bulabilirsem seçeneklerimden biri kesin xt600 olacak.

Bende apriliayı aldıgımda öğrenciydim abi hemde çalışmıyordum hiçbiyerde
    Ayrıca motoru aldıgımda çözülemeyen bir arızası vardı
    En azından pegaso çalışıyor..
    Aldık diyelim bir şekil sorunlarını hallederim fakat bu sorunların çıkması sıklaşırsa o benim canımı sıkar.Zaten şu anki motorumdan sıkılmamın bir nedenide bu.

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Herkes eşsiz bilgileri ışığında yardımcı olmaya çalıştılar.Siz olmasanız bodoslama atlayabilirdim bu motora En azından şimdi başka seçenekleride göz önünde bulunduruyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)