Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Sonunda buldum!

Motovento
    REKLAM ALANI

Çok üzüldüm yav. Arkadaşlar yerime motosikleti göndermesi için birini göndersem olmaz mı peki.Sadece parayı adama verecek ve motosikleti otobüse verecek.Zaten asla ve asla trafiğe çıkmayacak motosiklet.Ama çalıntı olma korkusu var tabi yine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    bastan sona cahillikler ile dolu bir alisveris hikayesi cünkü aldigin malin nasil birsey oldugunu bilmiyorsun eksigini gedigini bilmiyorsun adam kim tanimiyorsun sari cizmeli memet aga senin yerinde olsam ucaga atlar giderim bakarim servise götürürüm sonra alirim motoru ayrica plakasida yok ruhsatida yok polisler elinden alirlar o motoru ve yüzlerce liran havaya ucar sana abi tavsiyesidir bunlar.

Anladım arkadaşlar.Yardımlarınız için çok sağolun. Ama gerçekten güzel bir plan olurdu.Bakalım belki başka zaman plakalı denk gelir.

Bado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift-Peugeot Trekker-Mondial UKH
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladım arkadaşlar.Yardımlarınız için çok sağolun. Ama gerçekten güzel bir plan olurdu.Bakalım belki başka zaman plakalı denk gelir.
    Biz sana bunun plakalsini bulalim simdi sonucta ilerde cok daha uzun yillar var illaki bulunur bi tane saglan plakali felan sIkma canini

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

Yamaha chappy bak ondan plakali bulursun olmazmi ? Fatih
    Lets do it all today and worry bout it all tomorrow

Bahadır kardeşim sana verdiğim siparişleri de ertelemeyi unutma. Ne yapalım kısmet diyelim.Bakalım ne olacak önümüzdeki yıllarda.

Motosikleti
    Bahadır kardeşim sana verdiğim siparişleri de ertelemeyi unutma. Ne yapalım kısmet diyelim.Bakalım ne olacak önümüzdeki yıllarda.
    Senin sparislere bakicam

Alıntı Bado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin sparislere bakicam
    Bakma kardeş bakma. Artık almıyoruz motosikleti ne yapacağız grenajları egzozu...

Motosikleti
    Bakma kardeş bakma. Artık almıyoruz motosikleti ne yapacağız grenajları egzozu...
    Ben gelince sana cok guzel seyler ayarlicam sen bana demistin bi kac bisi onlari bulucam guzel kaliteli bizzat kendim elimle teslim edicem sana.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Chappy felan düşüyor 1000 tl ye orta halli.. arkadaşım geçen kış 1000 verdi.. sahibindene sürekli bak sana tavsiyem..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chappy felan düşüyor 1000 tl ye orta halli.. arkadaşım geçen kış 1000 verdi.. sahibindene sürekli bak sana tavsiyem..
    Vallaha pek 2 zamanlı hastalığım yok ama ilgilenmeye devam ediyorum.Araştırmalara devam.Bakalım sonuç ne olacak.Proje için herşey tamam da bir tek motosiklet yok.

Arkadaşlar size son gelişmeleri aktarayım.Adam polis olduğunu söyledi.Malatya emniyetinde. Otobüsleri araştırdığını ve şu anda bayram üstü kimsenin almak istemediği ayrıca alabileceklerin de çok yüksek ücret istediklerini belirtti.Çalıntı konusunu bizzat söyledim.Dedim böyle böyle.Plaka olmaması sorun değil ama daha önceden çalıntı olmaması yada bir bela olmaması konusunda güvenilirlik istedim.Cevap bekliyorum.Ayrıca malatya civarında olan arkadaşlardan da yardım bekliyorum.

Motosikleti
    1965 JAWA
    Piyasada bir sürü sahtekar satıcı dolanıyor gidip görmeden alınmaz derim.

Alıntı yalnlzkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada bir sürü sahtekar satıcı dolanıyor gidip görmeden alınmaz derim.
    Abi malatyada bir arkadaşıma ulaşmaya çalışıyorum şu anda.O görmeden almayacağım zaten.Görecek onaylayacak.Parayı da onun hesabına aktaracağım.Elden verecek.Motoru da otobüse beraber teslim edecekler.Ve ben teslim alacağım.Bakalım...Şans.Biraz korku var içimde ama...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce bu konuyu seninle konusmustuk. Eger dedigin gibi 400 liraya bulduysan, hic kacirma al ama gidip kendin al.
    Burada benim ustada iki tane var, 1000 lira istiyor, pazarlikla belki biraz duser asagiya ama. Bende kış gelsin, biraz parasiz kalsin diye bekliyorum acikcasi Bakalim kim daha önce kavusacak dax'ina

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce bu konuyu seninle konusmustuk. Eger dedigin gibi 400 liraya bulduysan, hic kacirma al ama gidip kendin al.
    Burada benim ustada iki tane var, 1000 lira istiyor, pazarlikla belki biraz duser asagiya ama. Bende kış gelsin, biraz parasiz kalsin diye bekliyorum acikcasi Bakalim kim daha önce kavusacak dax'ina
    Lucas abi.(Sanırım abi demem doğrudur yaşınızı bilmiyorum ama) Sizinkinde plaka var mı? Vallaha açıkcası hevesimden kırılıyorum.Sizinkinde plaka varsa alınabilir.Artık alınca bir drag yaparız. Ama trafiğe kapalı olsun mümkünse.

Yasim 30, sana göre abimiyim bilmiyorum. Plakasi yok, olaydi iyiydi Plakali getirmisti biri tamir icin benim ustaya, 2500 lira istiyormus. Resmini eklemistim hatta actigin diger konuya. Bu kış plakasiz olani ucuza kapaticam insallah, 2 yildir yalvariyorum, daha alamadim

Abi 400'e aldım sayılır.Sence fiyat nasıl? Plakasız takılalım beraber.Zaten benim var plakalı motosikletim.Plakasız alacağın motorun resimleri var mı?Ben de 21 yaşındayım.

400 lira vereceksin de, calisir vaziyette mi? Motorunda herhangi bir problem varsa ugrasirsin demedi deme. Git kendin gor motoru, icine sinerse at otobusun bagajina getir. Tarifle motor alma
    Benim dedigim motor toplanacak daha, sasesi motoru ayri yani.

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 lira vereceksin de, calisir vaziyette mi? Motorunda herhangi bir problem varsa ugrasirsin demedi deme. Git kendin gor motoru, icine sinerse at otobusun bagajina getir. Tarifle motor alma
    Benim dedigim motor toplanacak daha, sasesi motoru ayri yani.
    Çalışıyor abi motor.Yürürü düzgün gibi.Henüz denemeye gidemedi arkadaşlar.Video da çekecekler çalışırken.Paslaşacağız.Senin işin benden zor.Motorun herşeyi tam bir egzozu ezik biraz.Fotoğraf gönderecekti satıcı.Bugün yarın gelir.Ben yavaş yavaş adam ederim onu. Fotoğraflar gelir gelmez paylaşacağım yeni bir topic açıp.Oraya seni de bekliyorum müdürüm.

Benim acelem yok, simdi 1000 lira diyor ama kisin isleri azalinca daha ucuza düsürürüm ben onu e-bay da herturlu parcasi mevcut, yinede parca lazim olursa haber ver bana bizim ustada varsa ucuza kapatiriz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)