Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet ile Yurtdisina Cikmak mantiklimi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    bence akıl kearı iş değil.
    o kadar km yi ilk defa yapıcaksın, yolu tanımıyorsun, çok çok tehlikeli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Belçikadan Türkiye kapukule 2500 km , Almanyadan; München'e 1700 civarinda ..

Yaninda bulunmasi gerekenler : Yagmurluk hem sana hem motora, çadir bulunsun her ihtimale karsi , mekanik olarakda tabiki çok lazim olan anahtarlar tornavida çesitleri ufak tiplerden bir kutu içinde olsa iyi olur. ilk yardim kutusunu illaki al , yiyecek içecek az olsun yada genelde sivi seklinde birseyler olsun çünkü kati yiyecekler kisa sürede yenilmez hale geliyo... 2 gün yemeyi biraz azaltmak en iyi yöntem bence. Motor yagi 1'litre falan bulundur. Ben yanimda 1 litre benzinde almistim lazim olmadi ama ya kalirsam gibi düsünce içerisinde aldim. Ayak pompasi yani lastik sisirmek için, küçük tiplerden olsun . El feneri (küçük) isviçre biçagi ,çakmak , GPS (avrupa haritasi yüklü) ,, bana çok lazim oldu bazen yollari kiristirdigimda hemen GPS imdadima yetisirdi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence akıl kearı iş değil.
    o kadar km yi ilk defa yapıcaksın, yolu tanımıyorsun, çok çok tehlikeli.
    hocam 50 bin km degil gidilecek yok 3 bin km.@kocc hocaninda dedigi gibi iyi bir gps cok is görebilir elin memleketlerinde bu bayram alistirma amacli alanyadan konyaya ordan kütahyaya sonra dönmeyi düsünüyorum insallah bir aksilik olmaz hayirlisi olsun

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kıbrısa araç götürmek ile aynı moto sohbette vardır konu hemen hemen herşey anı

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 50 bin km degil gidilecek yok 3 bin km.@kocc hocaninda dedigi gibi iyi bir gps cok is görebilir elin memleketlerinde bu bayram alistirma amacli alanyadan konyaya ordan kütahyaya sonra dönmeyi düsünüyorum insallah bir aksilik olmaz hayirlisi olsun
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstteki mesajımı tekrar eder , motoru gps in kullanmadığını hatırlatır,

3.000 km. kadar kısa bir mesafenin göz açıp kapayıncaya kadar geçmesini temenni ederim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)