Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yunanistan'dan parça getirtmek...

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhabalar.Bu ara parça işlerine çok merak saldım.Çok kaliteli ve bir o kadar da ucuz parçalar bulabiliyoruz aslında.Ama hepsi başka ülkelerde...
    Şimdi sizlere şöyle bir sorum olacak.Kendi derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum...Ama sadece o kadar.Ve yunancam sıfır.Acaba rica etsem aşağıda vereceğim siteden Türkiye sınırları içine kargo yapıyorlar mı bakabilirmisiniz? Ve parça almak istesem yardımcı olabilirmisiniz. Gerçekten çok makbule geçer arkadaşlar...Sizlerinde işine yarayacak parçalar olacağına eminim...Belki bir eş,dost vasıtası ile getirtilebilir.
    http://www.mototrade.gr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar.Bu ara parça işlerine çok merak saldım.Çok kaliteli ve bir o kadar da ucuz parçalar bulabiliyoruz aslında.Ama hepsi başka ülkelerde...
    Şimdi sizlere şöyle bir sorum olacak.Kendi derdimi anlatacak kadar ingilizce biliyorum...Ama sadece o kadar.Ve yunancam sıfır.Acaba rica etsem aşağıda vereceğim siteden Türkiye sınırları içine kargo yapıyorlar mı bakabilirmisiniz? Ve parça almak istesem yardımcı olabilirmisiniz. Gerçekten çok makbule geçer arkadaşlar...Sizlerinde işine yarayacak parçalar olacağına eminim...Belki bir eş,dost vasıtası ile getirtilebilir.
    yunancam yetmedi

Alıntı Non-Quattro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunancam yetmedi
    Benimde. Burada 200 lira istenilen egzoz orada 45euro...Vay anassını.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    ebay.de den bak almanyadan kargo amerikaya göre az tutar saygılar...
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay.de den bak almanyadan kargo amerikaya göre az tutar saygılar...
    Yok amerika değil üstadım.Komşudan getirteceğiz.Greece.Yunanistan.

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Ana sayfada sağ üstte ingilizce dil seçeneği mevcut...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İyi de site gayet İngilizce Linke tıkladığım gibi İngilizce olarak açıldı. Eğer Yunanca açılıyorsa da sağ sütundaki İngiltere bayrağına tıklayınca İngilizce'ye döner. Hatta yurtdışına kargo yaptıklarını, kargo ücretlerinin de makul olduğunu yazmışlar. Ama eğer alışveriş yapacaksan Paypal'le ödemeni tavsiye ederim. Herhangi bir olumsuzlukta fazla uğraşmamış olursun.

Edit: Sanıyorum siz Internet Explorer denen dandik tarayıcıyı kullanıyorsunuz. Chrome ile girdiğimde otomatik olarak İngilizce açılıyor ama Internet explorer'la denedin, Yunanca çıktı.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Bana pek uygun gelmedi ya. Bilmiyorum siz neye baktınız ama ben mont kask falan baktım. Burdan pek bir farkı yok gibi. Cumartesi gidicem Yunanistan'a gerek yok kargoya
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

safabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    googleden aratıp siteyi türkçe çevirisine bakabilirsiniz

Arkadaşlar yorumlar için sağolun.Ancak ingilizce yada yunanca. İkisinide bilmediğim için siteye fransızca kaldım.(Amma dil oldu ya.) Bana buradan parça almak istesem yardım edebilecek arkadaş varmı.Hatta komisyoncu bile olur.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Benimde. Burada 200 lira istenilen egzoz orada 45euro...Vay anassını.
    işte yunan gavırı bu yüzden battı...:p kazıklamak bizim esnafın en iyi bildiği şeydir...

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birader ebaydan getirtmeni tavsiye ederim.Kawasaki er5 için sinyal aldım yunan menşeli ucuz diye aldandık hiç memnun kalmadım
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

peki ebay konusunda yardım edebilecek var mı? hiç bir bilgim yok yurtdışı konusunda

Bado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift-Peugeot Trekker-Mondial UKH
    peki ebay konusunda yardım edebilecek var mı? hiç bir bilgim yok yurtdışı konusunda
    Sen parca olarak ne istyorsun kardesim bende ingilterede yasiyorum belki sana yardimim dokunur. ?
    Lets do it all today and worry bout it all tomorrow

Alıntı Bado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen parca olarak ne istyorsun kardesim bende ingilterede yasiyorum belki sana yardimim dokunur. ?
    Kardeşim orta yollu bir egzoz.Yan sehpa,zincir koruma,güzel bir kafa grenajı vs diye gidiyor.Ama almak istediğim şey şu anda egzoz.Bu konuda yardım edebilirmisin? Bu arada mondial mi kullanıyorsun.O göstergenin yanındaki şeyi anlayamadım.

Motosikleti
    Kardeşim orta yollu bir egzoz.Yan sehpa,zincir koruma,güzel bir kafa grenajı vs diye gidiyor.Ama almak istediğim şey şu anda egzoz.Bu konuda yardım edebilirmisin? Bu arada mondial mi kullanıyorsun.O göstergenin yanındaki şeyi anlayamadım.
    Rpm devir saati kardesim + guzel eksoz ariyosan ben sana bi eksoz soylim hosuna giderse aliriz sana Yoshimura var ama replica bir`e bir orjinal gibi cok tatli bi sesi var zaten sen kafaya yatarsa soyle bana hallederiz ;)

Rpm devir saati kardesim + guzel eksoz ariyosan ben sana bi eksoz soylim hosuna giderse aliriz sana Yoshimura var ama replica bir`e bir orjinal gibi cok tatli bi sesi var zaten sen kafaya yatarsa soyle bana hallederiz ;)
    Üstad mini trail buldum.Kısmetse alıyorum.Hobby amaçlı alıyorum.Plakası yok.Ama önemli değil.Şimdi şöyle durum.Bütün cubların manifoltları aynımıdır? Dediğin egzozun resmini görebilirmiyim? Fiyat?

Motosikleti
    Üstad mini trail buldum.Kısmetse alıyorum.Hobby amaçlı alıyorum.Plakası yok.Ama önemli değil.Şimdi şöyle durum.Bütün cubların manifoltları aynımıdır? Dediğin egzozun resmini görebilirmiyim? Fiyat?
    Fiyatta sorun olmaz onu hallederiz cub`larin manifoltlari genelde ayni ama sole bisi yapabilirsin bitane eksoz bul motorculardan felan herhangi bi cub icin manifoldan sole bi bir eksoz kadar daha gerisinden kes yeni eksozu ona monte ettirirsin eksozun fiyati 150 lira fotografini bulmam lazim gosteririm sorun degil.

Buldum resmi aynisi buyur .

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    zeytin burnu karizma motora ulaş muarrem beyde cublar için yurtdışı modifiye aksam var ayrıca yunanistandan siparişle parça da getirttiriyor. tavsiye ederim..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytin burnu karizma motora ulaş muarrem beyde cublar için yurtdışı modifiye aksam var ayrıca yunanistandan siparişle parça da getirttiriyor. tavsiye ederim..
    Orasını daha önce duymuştum sanırım.Ancak bırkaç olumsuz olay duyumu alınca soğudum.:(.Sanırım aynı yerden bahsediyoruz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Fiyatta sorun olmaz onu hallederiz cub`larin manifoltlari genelde ayni ama sole bisi yapabilirsin bitane eksoz bul motorculardan felan herhangi bi cub icin manifoldan sole bi bir eksoz kadar daha gerisinden kes yeni eksozu ona monte ettirirsin eksozun fiyati 150 lira fotografini bulmam lazim gosteririm sorun degil.

http://i39.tinypic.com/xqe3dh.jpg

Buldum resmi aynisi buyur .
    Bado kardeşim gerçekten çok güzel görünüyor egzoz. Ellerine sağlık.Peki kargo olayını nasıl ayarlayacağız.Ve yurtdışına nasıl havale yapacağız?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Bu arada telefondan giriyorum. Yanlış görmüyorsam Moshimura mı yazıyor marka.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)