Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorcunun işlediği şuç - Lütfen Dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onyx250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacak verecek meselesi yani. 2 yildir 1500 tl alacagim var adinin birinden. Bulsam işkence ede ede gebertirim. Gazetelere cani olarak başlik olurum. Umurumda bile olmaz. Kisaca olayi bilmiyoruz, belki cogumuz ayni durumda ayni seyi yapardi.
    Hadi beni pis, kötü insan ilan edin, ama alacagi olan, hakkini alamayan, hakkini alamadigi icin borc harc icinde yasayan bir insanin gözü karardiginda hersey yapabilir.
    benim de yaklaşık 6 aydır 10bin lira alacağım var birinden ancak alamıyorum.. yine de bu şekil bi davranışta bulunmam karşıma çıksa.. en kötü yasal yollara başvururum bi işe yarar belki diye ama bahsettiğin şey çok yanlış... hiç kimsenin hayatına ne 1500 lira ne de 10000 lira ile fiyat biçemezsin..

bu arada bu şekilde bi olay olduysa düşürenin ismini burda yazmakta fayda var, zira muhatap olup benzer agresifliklere marus kalmak da var zaman içinde... benim gözümde 3. sayfada çıkan cinayet zanlılarından farkı olmaz... onlar da ifadelerinde "gözüm karardı" diyolardır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkete - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Er6-n inşaallah....
    Merhabalar,tamam çok kızmış olabilirsin ama e-5 de adama tekme atman onun ölmesine ve senin ne kadar haklı olursan ol davanda %10000000 adam öldürmeye teşebbüs suçuna maruz bırakır.Arkandan gelen araba adamı biçse ne olacak o adam cağızın da başı yanacak.İpini koparan istanbula geldi iyice b..u çıktı bu şehrin.........
    Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp,İhtiyacımız olmayan şeyler alıyoruz....

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LUCAS'ın söylediklerini düşününce ve olayı kıyaslayınca insan dumur oluyor ama. bir küfürleşme yüzünden adam öldürüp yıllarca hapis yatmış bir tanıdığım bir gün şöyle demişti " keşke bütün gelmişime geçmişime küfretseydi de ben yıllarca hapislerde sürünmeseydim"

adamınki resmen cana kastetmiş...
    Yürekçe sana katılmamak mümkün değil...ne olursa olsun düşünme kabiliyeti olan tek canlı İnsan oğlu ise, yaptığı ve yapacağını hele söylediğine çok dikkat etmeli. Hiç bir maddiyat için insan canına kastetmeye değmez...kim ne derse desin.
    Kısa bir anımı paylaşmak isterim bu noktada. Acemi birliğinde kulakları çınlasın bir Çavuş vardı...olmadık nedenle ana avrat saydı ve yağdırdı bana. Kendisine aynen şunu söyledim: Vatan ve Milletini canın pahasına koruyacağına and içtin!! benden de aynısını bekliyorsun elbette...peki Anamı senin önüne getirsem O dediklerini yapacak kadar Ta....varmı donunda? Çavuş sus pus oldu ve Terhis olduğu güne kadar yüzüme bakamadı ancak giderken hellaleşmeyi ihmal etmedi. Sonuç olarak, kötülük yapanındır arkadaşlar. Ben o Çavuşa kötülük yapamazmıydım? ama değer miydi?
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    yuh ya fantaziye bak nasıl kıymış adama nasıl böyle birşeye vicdanı el vermiş anlamış değilim
    bu kawasaki bir başka dostummm

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Çok ilginç bir durum he nekadar yapılan asla tasvip edilmeyecek bir davranış bile olsa bence karşı tarafıda dinlemek lazım...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)