Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Motor kiralama

Motovento
    REKLAM ALANI
    peynir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder 800
    Sevgili korcak, Ankara için, 278 07 57 den Ali ,Vehbi yada Murat ile görüşebilirsin ADVENTURE MOTOSİKLET OKULU. Eğitimleri Ankara Emniyet Müdürlüğü nün karşısındaki eski Hipodrumda veriyorlar, 16 saatlik bir program uygulanıyor, bunun sonunda yeterli görmezlerse de öğrenene kadar devam ediyorlar(ayrıca bir ücret talep etmiyorlar. Bisiklete binmeyi bilmeyenlere bile motorsiklet kullanmayı öğretiyorlar Her tür motorsikleti kullanıyorsun ve fiyat olarak da 350 ytl civarında. Çok iyi insanlardır, kesinlikle tavsiye ederim. Benden yada motorumdan )) bahsedersen daha da ilgilenirler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cromathicaberation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olacak yakında
    "peynir"in bahsettiği tarzda hızlandırılmış ve adam gibi motor eğitimi veren bir eğitim kurumu;> arıyorum;istanbulda tavsiye edebileceğiniz biryerler varmı?? <bisiklet sürerim,otomobilde, fekat motosiklet hiç denemedim i: >
    teşekkür şimdiden...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Honda Güvenli eğitim sürüşleri var. Ben kısmet olursa 3 eylülde eğitimdeyim..
    İşte linki :http://www.honda.com.tr/motosiklet/p...page=egitim_10

ücret 180 YTL. Fakat yer bulmak zor oluyor. 2 tam gün sürüyor.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı cromathicaberation adlı üyeden alıntı
    "peynir"in bahsettiği tarzda hızlandırılmış ve adam gibi motor eğitimi veren bir eğitim kurumu;> arıyorum;istanbulda tavsiye edebileceğiniz biryerler varmı?? <bisiklet sürerim,otomobilde, fekat motosiklet hiç denemedim i: >
    teşekkür şimdiden...

http://www.ehliyetiniz.com/moto/index.htm

bi bak derim. büyük ihtimalle bende buradan alacagim a2'yi
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

cromathicaberation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t olacak yakında
    Alıntı gurzan adlı üyeden alıntı
    Alıntı cromathicaberation adlı üyeden alıntı
    teşekkür şimdiden...

http://www.ehliyetiniz.com/moto/index.htm

bi bak derim. büyük ihtimalle bende buradan alacagim a2'yi
    400ytl baya bi fazla geldi;>
    teşekkür yinede..

alisomay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    insallahyakındaolacak
    arkadaşlar istanbulda en ucuz motor kiralayan yer ya da öbürlerinden daha ucuz bileniniz varsa yazabilirmi ehliyet de var..

bi de kiraladıktan sonra motorda olabilecek hasar çizik vs. onlar mı ödüyo yoksa sen mi??

streetmagic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI STREET MAGIC
    arkadaşlar istanbulda yokmu bildiiniz bi yer motor kiralamakk için :

cfl170 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    leventte villamoto var zincirlikuyuya dönen geçidin yolunda. A2 şart

Slymn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan==>CBF 250==>CBF500

istanbulda nerelerden motor kiralanabilir???

Arkadaşlar motosiklet kiralama ile ilgili bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çook sevinirim.İnşallah babamla birlikte bu hafta sezonu daha büyük bi motosikletle kapatırız.Tabii sizin yardımlarınızla...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

kiralık motor nerde bulurum

arkadaşlar ben motor hastası bir insan olarak seneye motor alabilcem peder izin vermiyo ama motor kiralamak istiyorum günlük nerden bulurum istanbulda avrupa yakasında yaşıyorum şimdiden teşekür ederim

afterdarq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reklam olmasın ama benim bildiğim zaten tek bir yer var. Levend de Villalevend.
    Pazarlık et söyledikleri fiyatı aşşağı çek öyle kirala ama... Geçirirler hiç acımazlar

valla bmw ninde kralık motorları var sitesinde. ama fiyatlar o kadar sağlam ki çin min bir motor fiyatına geliyor neredeyse

bir şey sorucam ama ehliyet yok bende onun için herhalde biraz zor kiralama ama bakıyorum etrafa devamlı

a<rkadaşlar yardım

royalmen, ehliyetin yoksa ancak bisiklet kiralarsın

yok bir yer buldum ortaköyde adam mobilet kiralıyo günlük 50 ytl ehliyet filen istemiyo sadece kapora veriyosun motoru bıraktığında geri alıyosun

hangi garibanların motorlarını kiralıyor acaba ehliyetsiz kişiye aracını kullandıran kaza anında aracı kullanan kadar suçludur, o nedenle aklı başında kimse aracını ehliyetsiz kişilere kiralamaz, ödünç vermez. çalıntı olmasın sakın o mobiletler, bi de sen üstünde yakalanırsan

yok benim arkadaş devaml kiralıyo adam tekel bayi kendininde ehliyeti yok öyle kiralıyo 5 adet mobileti var

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    o tekeldeki adamın hikayeside kesin şudur, bi mobilet almıştır az çok kullanmıştır, sonra gençler istemiştir, çakal ya şakayla karışık verin para kirlaıyım demiştir, gençlerde ok abi demiştir, sonra bunlar sık sık gelmeye balamıştır, arkadaşları flnda gödnermiştir, buda bakmıştır ulen ticarete dökmeli bunu fln diye krilamıştır =)
    bu sitede çoğu kişinin ehliyeti var, onu8 geçtim çoğu kişi güçlü motorlar en az 100 lük scooterlar kullanıyordur, o yüzden kimsenin 50 cclik bir çirkin mobilet istiyceğini sanmıyorum =)

şöyle güzel motorlar kiralayan, ama kredi kartı fln istemeyen araba kirlaayn küçük şirketler gibi sadece ehliyet fotokopisi ve bi iki imzayla olayı bitiren bir yer var mı acaba?
    die young and make a beautiful corpse

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler