Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan roadstar cub

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    bisan roadstar cub 100 cc alcam SİZCE NASIL BİR TERCİH LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIN???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    mondial 100 mfh al en rahat edeceğin motor odur bu fiyatlarda

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    mondial pek iyi değil dediler o yüzden bisana yöneldim

Hepsi aşağı yukarı aynı kardeşim.Bu arada nickin sonundaki 45 ne? Manisalımısın yoksa?

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    evet manisadan 1 2 hafta içinde alcam motoru ama işte kararsızım hala

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    hemen bi lifancı arkadaş çıkar lifan 3 sibop lifan al der şimdi...bence cub ların hepsi aynı.ufak farklılıklar.mesela ben 110 kiloyum(120 idim kilo verdim) sele olarak en rahat motoran geldi baktım fena da değil gittim aldım.mesela alırken düşünmediğim çok ufak bi ayrıntı bana bikaç defa sorun yarattı.o da ayak freninin alttan düz değil de açılı gelmesi ve sağa dönerken yatışlarda yere değerek ciddi sıkıntılar yaratması.mesela kuba ,mondial de aynı öyle ama ramzey ve kanuni de ise dümdüz yani sorunsuz.sonuçta ben de 5 aydır cub kullanıcısıyım cub alacak olsam servis ve yedek parça olayından sonra ki yuki haricinde hemen hemen sorunsuz sanırım ,teknik ayrıntılardan ziyade kafa yoracağım şeyler tasarım özellikleri olurdu çünkü teknik olarak hepsi aynı.benim motoran muhtemelen en sağlam ve en performanslısı değil ama yakıt tasarrufu olarak en az yakan cub desem yalan olmaz.ilk aldığımda 120 kilomla sakin kullanarak tam ölçümle 1 lt ile 62 km gittim ondan sonra tabi gazlamaya başladık 50 yi geçmiyo .

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    benim arkadaşta var motoran bindim rahat geldi bana.biraz daha para bulsam yamaha crypton alcam ama... tatasrım olarak ben bisana yöneldim o yüzden bisan roadstarı sordum

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı maximusss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arkadaşta var motoran bindim rahat geldi bana.biraz daha para bulsam yamaha crypton alcam ama... tatasrım olarak ben bisana yöneldim o yüzden bisan roadstarı sordum
    hocam yamaha güzel de hem vergisi var hem de o fiyata bin türlü alternatif var .bisan pek yok piyasada en azından ben görmüyorum

evet manisadan 1 2 hafta içinde alcam motoru ama işte kararsızım hala
    Oo memleket aynı diyelim. Gel benim motoru vereyim sana. Kardeşim hangi motosikleti istersen onu al.Arkadaşlarında dediği gibi çoğu aynı.Ben motosikletimi alırken şık bişeyler alayım demiştim.Ve kalite olarak ta fena değildi o yüzden modesa aldım.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    hepsinin motoru parçaları aynı ( çinliler için söylüyorum) içinden hangisi geçiyosa al.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    immortalboss senin motor piyasadayok mu? aradım bulamadım

immortalboss senin motor piyasadayok mu? aradım bulamadım
    Benim motosikletin 0km olanını bulman çok zor kardeşim.Artık üretilmiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:55 ----------

Sah.bnden sitesinde ilanımı,foruma açtığım konulardan da motosiklet testimi bulursun arkadaşım.

Motosikleti
    bisan roadstar cup
    kardeşim senin motora baktım iyiymiş ben 2. el almaya pek sıcak bakmıyorum ama senin motoru düşüncem

kardeşim senin motora baktım iyiymiş ben 2. el almaya pek sıcak bakmıyorum ama senin motoru düşüncem
    Tamam kardeşim sen bilirsin. Sıfırdan farkı yoktur.Sadece bu ara biraz tozlanmıştır.Babam depoda sürekli çalıştırıyor.Takozların üstünde duruyor motosiklet..Bu arada tek marş 185 km gittim. Ama benim cub kullanışımı herkes bilir.80 sabit-90 maksimum...Üzülmemiş alettir haberin olsun.

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    Ben 2. el 2006 model mondial aldım.DIşı biraz fazla hırpalanmıştı ama motoru iyiydi.Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve günde en az 50 km yol yapıyorum.Hiçbir sorun çıkarmadı ve genelde son gaz 80 -100 arası gidiyorum çok ekonomik ve çok sağlam bir motor,tavsiye ederim.
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

MotoRizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CC büyütme aşamasında.
    Cup sınıfının en sağlam motorudur 3 yıl kullandım YUAN markaydı benimki 3 yıl anahtar vurmadım sadece bakım olarak yağını değiştirdim. Biraz kalas gibi motordur ama sağlamdır yakıt konusunda da çok iyidir. Tafisye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)