Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cfmoto cf 150-A

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0004128/detay/

bu motorla ilgili düşünceleriniz nedir arkadaşlar gerçekten enjeksiyonlu ve kaliteli bir makineyse bence fiyatı uygun gibi geldi kullanan alan arkadaşlar var mı
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    fiyat su soğutma ve enjeksiyona göre bedava ayrıca bunda titreşimde olmaz.(motor kısmını inceleyiniz)
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat su soğutma ve enjeksiyona göre bedava ayrıca bunda titreşimde olmaz.(motor kısmını inceleyiniz)
    evet zafer fiyat bu özelliklere göre çok uygun ve kaliteli bir şeyede benziyor motor kısmıda buradan görünenler

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Bu motoru altın elbiseli adamda test etmeleri lazım benimde çok hoşuma gitti

baran.ankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    tipi ybr 125i andiriyor guzel bi motosiklete benziyor hangi ulke uretimi?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hakikaten güzel bi şeye benziyor çinli olması kuvvetle muhtemel birde kullanana rastlasak
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Bu CFmoto'nun motosikletleri "Dorado" markası altında Türkiyede satılmıştı. Satılanlar pek kaliteli değildi.
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    her marka motorun çinini yapıyolarda neden cbf ninkini yapmıyolar cok merak ettim cbf nin oturuş pozisyonu şekli fln cok hosuma gidiyo fakat fiyatı yuzunden elim gitmiyo olsa çini satsalar bu fiyata alınır yani.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    LIFAN 200GY
    arkadaşlar su soğutmalı olması niye hemen sizi cezbediyo anlamadım.hava yada yağ soğutmayla ilgili ne gibi bi sorununuz var.tek silindir 250cc hatta bazı 500ccler bile kaliteli bi markada hava -yağ soğutmada hiçbi sorun yaratmıyor.illaki su soğutmaya bakmanın gereği ne?
    arkadaşım yeni mondial 250MrDestro aldı.su soğutmalı.aldığı günden beri bir sürü sıkıntı geldi başına bu sorunlardan en büyüğüde motorun su kaynatması.su soğutma tabiki güzel ama düzgün ve randımanlı çalışıyor ise.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bana biraz kalitesiz hissi verdi nedense,göstergeler ybr'den (ç)alıntı.

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Bence hermarka fırsat verilmeyi hakediyor bugün bayıldığınız yere göğe sığdıramadınız japon marka motorlarda eskidende bu tepkileri görüyordu peşin konuşmamak lazım

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    bu motoru önceden görmüştüm çok hoşuma gitti.Bi problem çıkmaz
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    arkadaşşlar bu motor hakiki çin malı motor ama çinini ileri gelen kaliteli markası olduğunu duymuştum motor kısmına bakarsanız diğer çinliler gibi dandik değil hissi verdi bana :D

Alıntı İsmailFidan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar su soğutmalı olması niye hemen sizi cezbediyo anlamadım.hava yada yağ soğutmayla ilgili ne gibi bi sorununuz var.tek silindir 250cc hatta bazı 500ccler bile kaliteli bi markada hava -yağ soğutmada hiçbi sorun yaratmıyor.illaki su soğutmaya bakmanın gereği ne?
    arkadaşım yeni mondial 250MrDestro aldı.su soğutmalı.aldığı günden beri bir sürü sıkıntı geldi başına bu sorunlardan en büyüğüde motorun su kaynatması.su soğutma tabiki güzel ama düzgün ve randımanlı çalışıyor ise.
    abi haklısın su soğutma olması neden cezbetti diyorsun ama o da önemli bir durum özellikle çok sıcak şehirlerde havalıya göre daha iyi olabilir birde benim asıl dikkatimi çeken enjeksiyon yani ecu yazması fiyatıda baya uygun kaliteliyse bence fazlasıyla değer

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşşlar bu motor hakiki çin malı motor ama çinini ileri gelen kaliteli markası olduğunu duymuştum motor kısmına bakarsanız diğer çinliler gibi dandik değil hissi verdi bana :D

abi haklısın su soğutma olması neden cezbetti diyorsun ama o da önemli bir durum özellikle çok sıcak şehirlerde havalıya göre daha iyi olabilir birde benim asıl dikkatimi çeken enjeksiyon yani ecu yazması fiyatıda baya uygun kaliteliyse bence fazlasıyla değer
    cf moto'nun avusturalya markası olduğunu ve ciddi anlamda kaliteli motorlar ürettiğini duymuştum. fabrikaları her markada olduğu gibi çinde.
    ben bir tane kadıköy'de gördüm. araştırdım. yabancı sitelerde motorun uzun yol için tasarlanmış (avusturalya şartlarına endeksli) olduğuna dair yorumlar görüyorum. avusturalyada yollar git git bitmezki :D

bu arada merak eden arkadaşlar ankarada bi tane satılık 2. el var. ilan linki burada gidip denemeyi çok isterdim açıkçası. sıfırı 3590 tl olarak belirtilmiş :D bayii ve servis ağını genişletirse ülkemizde tutunabilecek bir motor olduğunu düşünüyorum.

Who is CFMoto
    An established powersports manufacturer renowned the world over, CFMoto officially arrived in the Australian market in 2010 boasting a truly unique and innovative product range including rugged ATVs, sporty motorcycles and stylish scooters.

CFMoto manufacturing is based in Hangzhou, China, and the company has been manufacturing power driven products for over 20 years. CFMoto is firmly set on becoming the world’s leading supplier of powersports products, a goal that will be achieved by keeping a constant focus on its core values of continual improvement, innovation and quality. The CFMoto manufacturing plant dedicates over 25 per cent of its 1,300-strong workforce to research and development.

CFMoto defines its product quality as the life of its operations. The organisation strictly enforces a zero defect policy and has adopted innovative production methods to ensure every product is finished to the highest level of detail. These methods are internationally certified to ISO9001:2000 and TS16949 standards while all completed vehicles align with EEC, EPA and DOT requirements.

CFMoto manufactures an impressive 600,000 vehicles annually and these numbers are only the beginning. The name CFMoto may be relatively new in Australia, however already has a well-established global distribution network throughout Europe, North and South America, New Zealand and Africa as well as in China.

CFMoto’s desire to continually innovate and maintain the highest quality in its operations has led to an enviable list of achievements.

With continuous development and many new products to be introduced to the market in 2012, CFMoto is firmly set on making its mark on the Australia motorcycle market.

For further information on the CFMoto range, please visit www.cfmoto.com.au or our facebook page.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Naçizane fikirlerim:

Çin malı su soğutmalı ve enjeksiyonlu motor alınmaz. Niye su soğutması tercih edeyim ki 150cc bir tek silindir commuter'da? Su kaçağıydı, radyatörün pasıydı antirifiziydi pompasıydı...
    Hele ki enjeksiyon. Biraz daha az yakacak, yılda 100 lira benzinden kar ettirecek diye, çinli arkadaşların ürettiği dandik ECU bir gün su alacak ve 400 500 lira artık ne kadarsa bi tarafa kaçacak...
    Gerek yok.
    Ne avantajı olacak?
    simirnoff bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    bende 5 güm önce aldım. bu motoru almadan önce yaklaşık 5 gün iş yerimden bir arkadaşınkini kullandım gayet güzel bir motor. yalnız anlamadığım daha önce kullandığım motor da hiç titreşim yokken aldığımda titreşim var. sanırım ilk bakımdan sibop ayarı gerektiriyor arkadaşımda da aynı şey olmuş. yurt dışı sitesinde 6 vites diyor ancak benimkinde 5 vites. önü ybr arkası cbf benzeri güzel bir motor.

[IMG][/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)