Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet kullanıyosanız kesin bakın ve yazın arkadaşlar...

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1997 kinetic modified
    ya arkadaşlar bu minibüs olayına acayip kafam takılmış durumda minibüs yolundan gidiyorum hepsi sıkıştırmaya çalışıyo ya
    ne geçiyosa ellerine kendilerini tatmin ediiyolar heralde ya anlamıyorum adamdan saymıyolar beni ve diğer motorcuları...ne zaman düzelecek bilmem........

bugün bi taksi beni sıkıştırmak için hamle yaptı ben hızımı kestim bana bakarken dgitti duvara vurdu biz trafikte kalmıyoruz ya belkide antipati topluyoruz ama trafikte kalmayan biz olcaz arkadaşlar.....

yine bugün bir özel araçta üstüme kırdı ayıptır ya biz iki tekerdeyiz onlar dört tekerde her zaman mutluyum ama...

yaşasın iki teker yaşasın motosiklet dostluğu.............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    dostum o minübüsçülerden hepimiz çekiyoruz ben sadece allahınzdan bulun diyorum.başka birşey demeye gerek yok ne desen boş zaten
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

DeltaNET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZEALSUN 125-SPORT
    arkadaşlar bunun tek sebebi toplumun iki tekerlekli araçlara alışmamasından kaynaklanıyor.aynı sorunu lüleburgazda ben de yaşıyorum.kimse iki tekerlekli motorları araçtan saymıyo.sankı kaza anında ınsanlara zarar vermiyomuş gibi...insanlar ana yolarda caddelerde motorların geldiğini göre göre araçların arasında fırlıyo..arabalar hareket çekmeye kalkıyo.sanki ne olacak.sen 4 tekerleklisin ileride bi yerde elbet yavaşlıycaksın motor seni yine geçicek hareket yapmanın ne anlamı var.kıl oluyorum valla...bizim toplum alışıcak ama bıraz zaman alıcak galiba.

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    bencede allahından bulsunlar diyecek pek bişi yok artık
    ya özel arabalarda üstüne üstüne kırıyo insanın taksicilerde bugün artçımla giderken bitane taksi benim yolumu kesmek istedi ben hızımı kestim gitti duvara vurdu acayip güldük varya gülmekten direksiyonu toparlayamadım:D:D:D

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yolun sağından gidilmez ki ama... Sağ şeritte gidiyorsan da şeridin soluna yakın gitmen lazım. Diğer türlü sadece dolmuş değil, taksi, özel araba, otobüs, hatta İDO bile sıkıştırır kafası kızarsa
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Dostum Sana Tamamen Katiliyorum Ben EskİŞehİrdeyİm Buraya Tramvay Yaptilar Ve Caddelerİn ÇoĞu Otomobİllere Zİndan Oldu!ve 2 Yilda Satilan Motor Sayisi Heralde 5 Senede SatilmamiŞtir.tamam ÇİnmİŞ MİnmİŞ Ama Herkes Burda Motora Dogru GecİŞ Yapiyo Ve Yapacak.bu Durum TÜrkİyenİn Her Yerİnde Çok DeĞİl 3-5 Sene Sonra BÖyle Olmaya BaŞlayacak.onlar Yaz KiŞ Bİndİklerİ İÇİn Bİzİ Unutuyorlar.bİzİ Taniyacaklar Merak Etme!
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    kardeşim bunlar harbi tirafik canavarı benim arabamda var mmotorumda ama bunlar sadece motora deyil herkese aynışeyi yapıyorlar tam bi şeref.... lar kardeş bunları belediye başkanı olsam ekmek yedirmem gider belediye dolmuşu getirtirim topunun plakasını iptal ederim bu yarmalara ehliyet veren yönetimi ayıplıyorum onlar köyünde eşşek şöförüdeolamazlar yazıklarolsun patdiye önünekırarlar durulmayacak yerde lak diye dururlar ta sol şeritteiken arkaya bakmadan sinyalverir vermez sanki yol onun gibi hemen sağa geçerler nedirbu saçmalık anlamadım bunlar ın tırafik kuralı mars danmı yoksa uranusdenmi aldılar ehliyetlerini dünyadaki bütün ülkeler aynı tırafik aşağı yukarı bu uyumsuzluk niyedir.şeytan diyo bi kamyon al bırak motoru gece çık hepsini tektek avla görsünler bakalım nasıl oluyo ufakla dalga geçmek şarampol manyayap bu sapıkları.neyse bak yine çok kızdım yaramıdeşdin arkadaş şeytanından bulsunlar.

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    Prometheus

benim yolun sağından gittiğimi kim söyledi ayrıca yolun nasıl bi yol olduğunu bimeden nası yorum yapıyosun boşver sen kafana takma...

mavi akbiline bakiim varmı:d

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    arkadaşlar size bi itirafta bulunacağım benide motor kullanırken büyük araçlar sıkıştırıyor bi gün benim şahinle giderken arkamdan bi minübüs kaptırmış geliyo ben doksanla gidiyorum oda 95 yapıyor zaten öle bide sellektör yapıyo o an bide sinirliydim bi anda nevrim döndü vur ulan diye bağırıp bir koydum frene tabi minübüs bi patlattı bana arkadan minübüs bi tarafa ben bi tarfa polis geldi arkadan vuran suçludurdan benim arabayı karşı taraf yaptırıyor bide minübüsün evraklar eksikmiş herifin minübüsüde çektiler içim rahatladı hınç aldım ama çok pişmanım nedenide minübüste yolcular vardı ben o sinirle onu unuttum ya kazaya veya minübüse veya şöfere değil ama o yolculardan birine bişi olsaydı o vicdan azabıyla nasıl yaşardım bilemiyorum şimdi sinirlenince ya havle vela kuvvet diye içimden tekrarlıyorum baya işe yarıyor off motor kullananlara allah sabır versin gerçekten o kadar çok dürzü varki memlekette özellikle taksiciler ve minübüsçüler onlara ehliyet verenin...

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    süpper ya .......

http://www.motosiklet.net/forum/show...light=kinetick

arkadaşlar bu linke bakıp yazarmısınız fikir verin lütfen...!

ben arabada kullanıyorum yapmak lazım aslında:d:d:d:

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    o cıleyı bızde cekıyoruz kardes otobus mınıbus taksı motor harıc herkes sıkıstırıyo bızı ama ben cozumunu buldum suruverıyom uzerıne bak nasıl kacıyo adam buarada butun yu kude uzerıme alyom tabı

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Walla antalyada ayni durumda hic kafa tutmaya degmez duruyorum kenarda iki saniye gitsinler istedikleri yere. Birakin egolarini tatmin etsinler cunku o salaklarin gucu ancak arabada yeter kendileride biliyor ki inerler ise o arabadan pek sanslari kalmayacak. Zaten bundan sonra biri sikistirir ise aynasini odunc alacam. Biraz ogrensinler bakalim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Zor abi zorr.Güzel Türkiyemde öyle molozlar var ki;ne desek boş.Bu yüzden bize destek olun
    MOTORCULAR TEK VÜCUT OLUYOR Tıkla Destek Ol

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    Alıntı macrol 500 adlı üyeden alıntı
    ben cozumunu buldum suruverıyom uzerıne bak nasıl kacıyo adam buarada butun yu kude uzerıme alyom tabı

ya sen onlara uyma boşver o hataya ben bi kere düştüm bi taksi üzerime kırdı bende onun üstüne kırdım adam biçiyodu beni o anda ne hissettiğimi anlıyosunuz heralde...

sukida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    ya kardeş o degilde şaşırmış durumdayım benimde adım soyadım onurözcan alla alla bu kadar benzerlik yani nesse izmirdede çok farklı degil durum devamlı pür dikkat olcaksın hem ne demişler '' motorcu adam zeki olmalı '' yani motor akıl işidir araba gibi sür motor gibi zevk al olay budur sen çarp arabaya arkanda 5 milyon motosikletli var rahat ol.......
    [COLOR="Blue"][/COLOR]GEVREK - BOYOZ - DOMAT - KUMRU - KORDON - TAM35 - BÖRÜLCE - ÇİĞDEM - SAAT KULESİ - MİDYE DOLMA- KEMERALTI - İZMİRRRRRRRRRRRLİ OLMAK AYRICALIKTIR [COLOR="blue"][/COLOR] :bounce:

Motosikleti
    1997 kinetic modified
    ya ewet oluyo öyle arada onur özcan lar çıkıyo ismimizden çok var heralde...

http://www.motosiklet.net/forum/show...light=kinetick

ya şu linke bakıp bana fikir verirmisiniz......................
    kasksız gezen kaskkafalılardan mısın..........

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    bayan olarak tek korkum bu bnmde nasıl başa çıkarım bilmiorum ama...
    sessiz sakin de değilim ki susup geçip gitmesini bekliim
    dalaşırım başım belaya girer ooffff offff
    neyse olunca düşünürümmmmmm................ ...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    benide sıkıştırıyolar yaa adamlara korna çalıyorum duysunlar diye abartı korna aldım adam inadına üstüme geliyo bide küfür ediyolar sanki biz suçluymuşuz gibi bikere gezerken motolarla arkadaş otobus yüzünden çarptı kaldırıma zor durdu
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Bu konuyu daha öncede defalarca tartıştık sanırım yapabilecek çok fazlşa şey yok ya sıkıştıran dolmuşçuyu lan sen benim hayatıma kast ediyosun deyip al aşağı edicen yada aynen sende sanki o yokmuş gibi yapıp normal yoluna devam ediceksin allah vermeye bir kaza bela olursa motosiklet e çarpmak araç sürücüsünün başını bir hayli ağrıtır

ben takmıyorum yokmuş gibi davranıyorum çok ileri giden oldumuda vizörü kaldırıp şöyle bir bakıyorum sadece tabi bakarken adam saydığım iyi niyetli lafların hemen hepsini anlıyo ve yoluna devam ediyo

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    sıkıştıran dolmuşçuyu lan sen benim hayatıma kast ediyosun deyip al aşağı edicen
    inşallah bunu her seferinde yapmıosundur
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler