Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mercekli Bi-Xenon.Ve Lastik Olayı CBF 150 İçin.Öneri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Arkadaşlar Merhaba Mercekli Bi-Xenon olayını araştırdıktan sonra artık yavaş yavaş almaya karar verdim.Yalnız şöle bi olay var Angels farı sevmiyorum.
    Arabalarda.Olan Özellikle İnsiginiadaki ve Superbdeki AFS li Bi-Xenon farlar gibi bişi istiyorum tabiki onun gibi olmaz onuda biliyorum.Ama piyasadaki çin mallarından olsun istemiyorum.Örnekler Linkte Mevcut.Bide Bu Eğer Xenon da uzun istiyorsan motor gerekiyormuş.acaba.onu uygun biryere taksak yerleştirsek.aküyü zorlarmı vs vs..gibi genel sorulara cevap arıyorum
    Xenonları Aydınlatma Mesafesi
    http://www.xenonmercek.com/help.html
    LİNKLER
    http://www.superb.com.tr/Skoda_Super...erb_HP_AFS.jpg
    http://www.opel.com.tr/content/dam/O...09_e01_020.jpg
    http://www.opel.com.tr/opel-serisi/s...ar.html#item03
    Lastik Konusuna Gelince Michilen Sporty 2 Ve Pirelli MT65 modeli sizce hangisi iyi.pirelliyi pek metheden yok ama sorayım dedim

Teşekkürler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 FAZER
    xenonda uzun için motor gerekıyormus derken pek anlayamadım onu ? istediğin tarzdakı merceklı xenonları elınden gelıyorsa eğer kendın cıkma alıp uygun fıyata farın boyutuna gore ıcıne yerlestirebilirsin olmaz diye bişey yoktur yani.bide şunu belirtmek istiyorum xenon aküye zarar vermez duzgun bağlanmazsa sadece tesisata zarar verir.xenon düzgün bağlanması demekte dırek akuden balansa voltajı almak demektır.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    aydınlatma için birşey diyemem ama lastik için bütçe el veriyorsa michelin alın derim
    İkincilik kaybedenler içindir...

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Çin mallarında.uzun olmuyormuş kaliteli mercekli -bi xenon da uzun için motor harddisk boyutunda lazımmış.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin mallarında.uzun olmuyormuş kaliteli mercekli -bi xenon da uzun için motor harddisk boyutunda lazımmış.
    xenon akuyu zorlamaz baglatıları düzgün yapılırsa hiçbir sorun olmaz yanlız dikkat etmen lazım motoru stop ederken ve çalıştırırken açık olmaması lazım. o harddisk boyutundakı dedigin şey beyini iyi biryere saklanması lazım su görmesin.
    lastik konusunda michelin pilot power kullanıcısı olarak motoru şehir içinde yanı parke taşlı yollarda kullanıyosan michelin cok kayıyor hele birde yol ıslaksa durmak imkansız 3 kere düşürdü beni.
    ama asfalt zeminde kullanacaksan michelin en iyisi asfalta yapışan en iyi lastiktir.
    pirelli tavsiye ederim

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Michelin sporty 2 cbf için alınacak en iyi lastiktir.Topiği patlattık ama doğrusu budur Michelin.

THE İMAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 KT
    sahibinden.com '40 tl'ye arabalardan çıkma bi sürü bi-xenon mercek var.ben aldım xenon ampülle 125 kt'me uyguladım.çok memnunum.elektrik tesisatınada hiç bi zararı yok.sadece balastı yağmurdan koru.ben güzelce sardım.mesela deponun altında muhafaza edebilirsin..
    kolay gelsin.............

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)