Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motora Saldıran Köpekler

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    kışın başıma gelen bişeyi anlatıyım bende

her gün yürüdüğüm yolda bi otopark var. içinde de her akşam karşılaştığımız bi köpek. bi akşam yolda yürürken kapşonu da takmışım malum hava soğuk. baktım beni gördü, havlayarak koşmaya başladı. refleks olarak LAAAĞĞĞNNNNN die bağırdım baktım kaçıyo, düştüm peşine. o oldu bi daha da sorunumuz olmadı hiç
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    hızlı giderken çarparsak kötü olur tabi ama yavaş giderken gelse ısırmaya ağzına yediği tekme ile geri döner yada gaz elciğini sonuna kadar çeviririm bu köpeğe bağlı
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    istanbulda ortaköyde sahilde birkaç köpek sürüsü var,
    7-8 tane var yani,akşam vakti cbf 250 ile oradan geçerken birkaç köpek beni görünce ayaga kalktı, ben de yavaşladım ve arkasındaki bri köpek havlamaya başlayınca hepsi ayaga kalkıp havlamaya başladılar 8 köpek vardı en azından,
    hepsnin kulagında seri numaraları vardı.
    birkaç tanesi önümde geri geri giderken bende onlara çarpmayayım diye ynı hızla gidiyordum ki yanımda havlayan köpek sağ ayagından kaptı, ve ısırmasıyla ayagını çekip gaza asılmam bir oldu,
    park ta o kadar insan varken oluyor bunlar,
    arkama baktıgımda hepsi peşimden geliyordu,
    hemen ordan uzaklaştım, 5 dakika gittikten sonra aydınlık yerde durup ayagını açıp baktım ki 4 dişi geçmiş ama bir dişi iyice sıyırmış ayagımı,
    sağ ayagımın dirsekten üstü kalça nın alt kısmı yani
    hemen orada sağlık ocagına gittim ve şişli eftale gitmemi söylediler, orada varmış kuduz aşısı iğnesi,
    gittim şişli eftale orada 1 saat kadar muayene kayıt derken birde orada yaralı adamı bıçakladılar ortalık kan gölüne döndü, ben kaldım ortada, bütün doktorlar kaçtı,
    neyse polis felen hastanenin içine araba ile girdi, olay zorda olsa durdu, doktor geldi, bana iğne yaptı,
    ve birde kart verdi 2 hafta ara ile 4 kere aşı oldum..

bu olaydan 1 sene sonra fazer ile bakırköyde metrobus duragının arkasındaki parkın ordan geçecektim, benzinciye girmek için
    olay gündüzdü ve tam sokaga döndüm bir köpek havlayarak ayaga kalktı, hemen durdum yolun ortasında,
    arkadaki araç kornaya bastı yandan geç diye işaret ettim.
    köpek ben bekleyince oldugu yere oturdu,
    bende fitesi boşa alarak bekledim 2 3 dakika,
    baktım köpek gidecek gibi değil, direksiyonu tam sol yapıp iki aracın arasına girdim geri geri.
    motoru yola ayaklarımla iterek düzelttim o sırada köpek ayaga kalktı,
    ulan dedim belimde silah olsaydı oturdugun yer mezarın olurdu dedim.
    gözümü karşı yola dikkatle bakarak arabanın gelmemesini seyrettim ve araba gelmedigini görünce motoru vitese atmamla köpeğin ayaga kalkması bir oldu,
    o hamle ile gaz verip karşı sokaga geçtim, ve yola girdim,
    o da ne girdigim sokak otoparkmış ve çıkışı girdigim yerdenmiş.
    iki tur attım çıkış yoktu,
    kaldırıma çıkıp yan yola girdim ve e 5 te ters yoldan giderek köpekten kurtuldum,

aynı yere araba ile girdim, orada yoktu,
    it motorları gözetliyor.

aman siz siz olun köpeklerle uğraşacagınız durun mototu bırakın bekleyin,
    size değil motorun sesine ve şekline kıl bu itler.
    98 Beygir.....

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar çok nadirde olsa benim karşımada çıkıyor köpekler.bu hafta oğlumla gezerken yine köpek saldırısına üğradım oglum 13 yaşında olmasına rağmen çok korktu.gen kaşımı çatınca köpek havlamaktan vazgecti. ama bir arkadaşımda elektironik köpek savar oldugunu biliyorum birdefasında kulandı köpege 20 -25 mt köpege karşı kulandığınızda hiroşimaya atılmış olan atom bomba etkisi yapıyor

emrah1230 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Bende bir köye geziye gittiğimde 3 5 iri köpek saldırısına ugradım.Kaçtım ama gittiğim yol çıkmaz olnca ayvayı yediğimi düşündüm tabi ağacı gördüp tırmanana kadar allahtan bir köylü elini uzattı olay yerrinden uzaklaştım teke tek gelseler sorun yok

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)