Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DT 125 almak istiyorum fakat...

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Merhaba arkadaşlar ikinci motor olarak içim cız etmeden dağa taşa vurabileceğim kısacası cross yapacağım bir motor almak istiyorum KLR 650 sahibiyim fakat onu harcamak istemiyorm hatta onun üzerinde çalışmalarım var ileride SuperMoto olacak.DT 125 almak istiyorum fakat...daha öncede istediğim bir motordu şimdi sahibi el değiştirdi bizim mahalleden bir kardeşimizde şuan ve conta yaktığını ve motordan soğuduğunu satmak istediğini söyledi(zaten parayada ihtiyacı olduğunu bende biliyorum)geçen sene almayı düşündüğüm motora bu sene yarı fiyatına sahip olma fırsatım doğdu ama arızalı!bence conta filan büyük arıza sayılmaz ama yinede kafamda soru işaretleri var DT eski bir modeldir ve piyasada parça sıkıntısı çekermiyim ikinci el parça bulunabiliyor kimileri eski Dtlerini parçalayıp parça satıyor ama daha geniş parça stoğu olan adres,site veya işletme bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim,hevesimi almak istiyorum ve ruhsat vs hiç bişeyi yok motoru tamamen arazide kullanıcam zaten neredeyse bisiklet parasına alıcam ama parça sıkıntısı çekmek istemem hatta yedekte elimin altında parça olsun istiyorum zamanla önemli birkaç parçayı depomda stok yapmak istiyorum bildiğiniz DT yedek parçacısı var mı?
    İlgilenip okuduğunuz için teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parca sıkıntısı öncelerde kaldi bence.
    Simdi internet denilen hatun tavlamak disinda hic bir amaca hizmet etmeyen bir teknoloji var.
    Dunyanin bir baska ucundan parca temini icinde kullanilabilir mesela.
    Tek dert gidip almak yerine siparis veris 10-15 gun beklemek. Zaten ikinci motorun olacakmis, imkanin varsa al bence, kendin yaparsin ivir zivirini hobi olarak.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    az çok ıvır zıvır tamir edecek kadar alet takımım var ve nerden baksanız 15 yıldır motor kullanıcısıyım elim anahtar tutar,internetten genelde ebay adresinden alış veriş öneriyorlar fakat daha önce alışverişte bulunmadığım için yanlış parça vb sorun yaşarım diye çekiniyorum,yerli sitelerde de parça stoğu geniş gözükmüyor ama ben yinede şansımı denemek istiyorum

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    motoru daha önceden tanıyan arkadaşlarla şans eseri karşılaştım olumlu şeyler söylediler sanırım yakın zamanda cross yaparak iş ortamı stesinden ve insanlardan uzak temiz hava ve doğanın kucağına atacağım kendimi,Çeşme'de arazi gezisi yapanlar varsa onlara katılabilirim

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Motor dt 125 mi hava soğutmalı dtr 125 mi conta yakma su karıştırma anlamına geliyor sanırım..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    yok hayır R modeli değil 93 model DT ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)