Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

LeoVince Eksoz Satan Var mı?(2.EL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    bana 2.el LeoVince 4Road Eksoz Lazım. Bütçem kısıtlı 250TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ciddimisin , yoksa egleniyormusun ? Hem butcem kisitli diyorsun hemde Leo Vince egzoz istiyorsun, Ucuz olsun bogaz manzarali olsun demek gibi bir sey.

Yanlis anlama ama, iyi mal iyi paradir her zaman..... Bugun fabrika orjinal egzozunu bile o fiyata bulmak imkansiz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    evet dostum malesef doğru ps150 için üretilen egzozlar bile 800 tl üstelik gerek var mı hiçte gerek yok
    boşver en iyi orginali
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    ya bizim bi arkdaş var burda gillera runner ı var aynı eksozu 500 e aldım dedi. sesi mükkemmel gaz veriyo kesiyo eksoz patır patır patlıyo mavi alev atıyo bide.

yani siz şimdi 250 bulamam mı diyorsunuz :( Bunun çakmasını yapan var mıdır?

eksozu del falan dediler tok ses verir dediller işe yarar mı?

Motosikleti
    bu video tam istediğin gibi

http://www.youtube.com/watch?v=ua3uC...eature=related

ama pahalı kardeş
    egzozuda sakın delme nolur gürültü kirliliğinden başka bişi olmuyo
    Mustafa Kemal Atatürk

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bizim bi arkdaş var burda gillera runner ı var aynı eksozu 500 e aldım dedi. sesi mükkemmel gaz veriyo kesiyo eksoz patır patır patlıyo mavi alev atıyo bide.

yani siz şimdi 250 bulamam mı diyorsunuz :( Bunun çakmasını yapan var mıdır?

eksozu del falan dediler tok ses verir dediller işe yarar mı?
    Bak arkadasim

Seninki gurultu hevesi

Antalyada yasayan biri olarak

Birincisi seninle karsilastigimiz yerde ben istemeden de olsa sana sovecem, cunku bu resmen gurultu kirliligi

Hadi beni bosver Polis seni kesin yakalayacak cunku Antalya polisi egzoz durumuna takmis durumda,

Aracin yakalandigi yerde baglanacak ve 24 saat icinde orjinal egzozun takili bicimde , egzozcudan kagit imzali olarak gidip gostermek zorundasin birde 160 tl kattii para cezasi var. (bu fabrika egzozu diye yutururum diye dusunme, isi cok siki tutuyorlar, hic bir egzozcu o kagidi vermiyor bosa)

Muayeneden dahi gecme sansin yok.

Bence egzoz ile oynama. Eger oynacak ise, icinde tipasi olan egzoz modeli almani tavsiye ederim. Ama 250 tl ye bu is imkansiz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bir şansını dene ama zeda3000 'e yakalanma

alev atmaz ama sesi tokdur.

http://www.sahibinden.com/ilan/hizme...miyoruz/detay/
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Az önce birşey denedim eksoz boğazı var 3 tane vida 2 sine pul koydum ses tatmikar oldu çokta rahatsız etmiyor.Ama 40 geçince kesin söverler dedim.Birazdan da Tek pulla denicem işe yararsa LeoVince gerek kalmadı.

Motosikleti
    onu liseliyken apache zamanımda pet şişeyle yapardım
    bişiyi karıştırmamalı performans egzozu başka apachilik başka
    egzoza yapılan her müdale inanın bir apachelik
    performans egzozlarıda sanıldığı gibi sadece ses veren patlak egzoz sesi çıkaran şeyler değil onların bile yasal desibel standartları var yapmayın etmeyin millete yazık
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    leovinci egsozu çin malı scootere mi takacaksın.
    şerefini kaybedenin kaybedecek bir şeyi kalmamıştır

Motosikleti
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    leovinci egsozu çin malı scootere mi takacaksın.
    Evet, Gillera Runner ST200 e, Honda Dylan'a oluyoda benim motora mı olmıcak.

Ama en yakın zamanda Honda 250R Yeni kasalarından düşünüyorum.

---------- Post added at 23:11 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu liseliyken apache zamanımda pet şişeyle yapardım
    bişiyi karıştırmamalı performans egzozu başka apachilik başka
    egzoza yapılan her müdale inanın bir apachelik
    performans egzozlarıda sanıldığı gibi sadece ses veren patlak egzoz sesi çıkaran şeyler değil onların bile yasal desibel standartları var yapmayın etmeyin millete yazık
    Valla haklısın ya işimiz yok lise3 gidiyom bende dükkanın önünde komşularla arkdaşlarla oturuyoz felan.Bir tane gilleralı çocuk var Şu LeoVince 4Road Müthiş Eksoz şov yapıyo gerçekten güzel eksoz.Arkdaş da dedi otururken gel şu vidaları gevşeltelim. gevşelttik ses güzel çıktı ama 40 geçince çok rahatsız ettğini düşündüm onuda test ettik ben 100km ile rahatsız bile etmedi.Ben dedim söverler yapmyalım dedim.Yok dedi o kadar çıkmıyo dedi arkadaş bindi motoro önümden geçerek test ettikm kendim gene iyidi yarın sesinin videoyla beraber koyıcam ses gerçekten güzel ama zararı olurmu bilmiyorum:S Ama max 250Tl ye leovince bulursam alıcam.

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:11 ----------

Bir şey sorıcam ya ben bu motoru 1BİN 2BİN KM ler arasında 120km 130 arası çok rahat basıyordu düz yolda bir kere de 140 gördüm araba solluyordum bir baktım kadrana solladıktan sonra 140 korktumda sonra dedim gene basayım fotosunu çekeyim dedim 130 Tek elimle fotosu çektim 140 korktum. her neyse işte burası gereksiz gibi oldu.

Şimdi deniyorum 110 u geçmiyor.Ne dendir acaba amacım hız yapmak değilde yani önceden yapıyordu

bir tane resim
    http://b1109.hizliresim.com/11/9/16/22576.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)